>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
No to ja już wiem, że Knicksi w końcu będą o coś walczyć w tym sezonie.

NY Knicks win @4,90 bet365

Póki co prezentują się całkiem ciekawie i widać, że nie przyjechali tu, żeby dostać oklep i wracać.
Ty na serio ? Już wiesz co będzie w sezonie trwającym 82 mecze po niecałych 10 minutach 1 kwarty w sezonie ? ???? Dobry jesteś.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Ty na serio ? Już wiesz co będzie w sezonie trwającym 82 mecze po niecałych 10 minutach 1 kwarty w sezonie ? ???? Dobry jesteś.

no sam się z siebie śmiałem jak to pisałem, ale serio ???? Mogę się z Tobą założyć, że w tym roku Knicksi robią playoffy.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Patrzę na tych Knicksów i mam takie mieszane uczucia. Widać, że Rose chce się tu odbudować, Noah jak zawsze walczy, Porzigins ambitny jak sam skurwisyn. A z drugiej strony ten rak Melo, który wyrzuci piłkę w aut i się cieszy, albo o O&#39;Quinn, który wbiega na gościa stojącego przed nim i dziwi się, że mu ofensywny gwiżdżą. Tu mógłby być ciekawy zespół, naprawdę, gdyby nie paru gości, którzy chyba trochę to mają w dupie. No ale zobaczymy z biegiem sezonu ????
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Na Tampe to mozna liczyć - 18&#39; i bet z działu zabity. A Miśki męczą z Dzikusami.
Edit: jak na zawolanie - no to hop, jesCze 4, a minimum 3 bo na lub poszlo. I 2 ^^
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Cerro Porteno 1:0 ładnie
Pierwsza połowa w sumie taka jak przewidywałem. Dosyć wyrównana, raz jedni, raz drudzy. Chociaż jakoś większa po stronie mistrzów i to powinno przeważyć w 2 połówce ale Knicks spokojnie powinni nie dać szansy na double digits z taką grą.
Underek póki co na dobrej drodze ale w NBA to trzeba uważać bo mogą zacząć 3 ciepać i wrzucą 120 ????
 
D 570

duff999

Użytkownik
Knicks nie mają ławki. Rose po 50meczach spuchnie. To może być jakiś run po 8 miejsce na wschodzie , ale raczej będzie ciężko. Ciekaw jestem bardzo Chicago i na ich pierwszy mecz mocno czekam ????
 
R 813

robssson

Użytkownik
80% meczy w tenisie na które trafiam to ustawki. Czy to pech? w meczu Patterson miała już pare matchpointow. Naglę się połamała i pewnie przegra 2 set i mecz. Tak samo Fett z Dunne. Nagle Fett przegrywa 8 gemów przy wygranym tylko 1. Przeciez to zalosne
e: Zaznazam tylko, że na 1 zawodniczkę stał już kurs ok @15, a na drugą @11. I bardzo prawdopodobne, że takie kursy wejdą. Czemu żadne organy się tym nie zajmą? To normalne, ze faworytka nagle przegrywa 9 gemów z rzędu? Oczywiście kamer brak ???? Ehh, życie im jeszcze odplaci.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Tragiczna ta kwarta w wykonaniu Knicks. No ale Cavs mogą stanąć tak samo jak w 2 kwarcie. Idę pograć w cs&#39;a i wracam na GSW/Spurs.
CRB dzisiaj mecz tragedia a Cerro gra z przewagą jednego zawodnika więc powinni dowieźć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom