>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
C 370

cinek9191

Użytkownik
@cinek9191

Szkoda ze poszedłem za innymi i pograłem na Real �� po przerwie zrobi sie ciekawie także wyczuwam dobry mecz do samego końca!

Over 43,5 w 3k @ 1,83 b365
Co do overka na pozostałe kwarty to zgadzam się z Tobą. Skuteczność jest... faule + wykorzystanie wolnych też gicior... a do tego strata Realu powinna powodować na + over. Nie jest to aż tak strata, aby ... myśleć tylko o 3kach - także ????
Oby spotkanie stało na fajnym poziomie do końca!
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
A ja mam temat na inną dyskusję. Tak mi się przypomniało, a propo waszych prób odwołania u bukmachera (Prezes i Zuchman)
Weźmy za przykład prawdziwe wydarzenia:
Stawiamy na mecz Cecchinato- Majchrzyk. Graliśmy zwycięstwo Cecchinato, ten przegrywa w dziwnych okolicznościach -&gt; jesteśmy na bardzo dużym minusie, bo pograliśmy grubo. Oczywiście tracimy kasę, zostaje tylko zdenerwowanie. Po 4 miesiącach od tego meczu, pan cecchinato dostaje dyskwalifikacje oraz karę za ustawianie meczu i chodzi właśnie o dokładnie ten mecz na którym popłynęliśmy.
Czy w takim przypadku, skoro udowodniono że mecz był ustawiony, mamy prawo odwołania się do bukmachera o ewentualny zwrot, jeżeli w historii naszego konta widnieje zapis postawienia zakładu na tym meczu? Czy ktoś kiedykolwiek próbował czegoś takiego? Może ewentualne odwołanie do kogoś innego niż bukmacher jeśli ci nic nie zrobią? Jak uważacie ???? ?
 
D 570

duff999

Użytkownik
Nie ma szans się odwołać od czegoś takiego. Nawet jeśli TIU oficjalnie napisze , że za ten mecz gracz dostaje bana na x lat. Poza tym ich to ***** obchodzi kto ustawia. Doskonale wiedzą jakie mecze są nieczyste.
E: Wawrin zaraz poleci już ma pełne gacie ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jak uważacie ?
W totka też niby da się wygrać. Co Ty, nierealne.
Może w przypadku jakiegoś wielkiego spotkania i ogromnej afery (udowodnionej przez wszystkich świętych), niektóre buki wyszłyby z taką inicjatywą. To jest jednak niemożliwe, bo wpadają na razie raz na jakiś czas same płotki.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Ja zdaje sobie sprawę z tego że zapewne nie byłoby szans ale z drugiej strony, skoro była ingerencja z zewnątrz osób trzecich w dane spotkanie, mecz był ustawiony, zostało to udowodnione, kara została nałożona to w teorii podstawy jakieś są do tego żeby się odwoływać ???? Na przykład IBAS albo coś
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
@cinek9191

Ojjj overki zarówno w tej jak i w ostatniej kwarcie są według mnie pewne, fajny szybki meczyk

E: Jednak nie takie pewne ..
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ja zdaje sobie sprawę z tego że zapewne nie byłoby szans ale z drugiej strony, skoro była ingerencja z zewnątrz osób trzecich w dane spotkanie, mecz był ustawiony, zostało to udowodnione, kara została nałożona to w teorii podstawy jakieś są do tego żeby się odwoływać ????
Mod znaleziony w lay&#39;s? :grin:
Popatrz sobie co taki bet365 ma w regulaminue: liczy się wynik z boiska, i żadne późniejsze dyskwalifikacje, ustawki nie są uwzględniane, bo to byłoby bez sensu. Zwracać kasę za mecz sprzed 3 lat, czy jak inaczej. Buki by musiały 5 lat nie rozliczać zakładów z Olimpiady ????
 
D 570

duff999

Użytkownik
Kiedyś miałem pograny mecz Osullivana dość mocno gdzy przegrywał. Z jednym ze skośnych nawet nie pamiętam który to był chyba Guodong 7 lat temu. Ronnie nie trafił banalnej czarnej z punktu na mecz. ( zagrał zbyt lekko i zostawił ją milimetry od kieszeni) Po czym w swojej biografii przyznał ,że nie chciał być dłużej na China open i zrobił to specjalnie ????
 
T 189

teesbor

Użytkownik
cos te overy w meczu realu nie wchodza....:/
ogarnie ten real? bo mi ako dosc duze zamyka ????
ale dziady.
byly ponad 5 na baskonie, zlapalem po 3. nie ma zle ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom