>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Jednak rzeczywiście, Elias patologia. Wyrzucił banalny fh dwa metry w aut, potem wydawałoby się prosty bh w aut. Później dobra ofensywna akcja Ghema i stary dziad ma 0:40.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Gastao Elias @2.50
Ja wchodzę mocno.
⛔ uwalone grubo

Niech ktoś mi wytłumaczy, jakim sposobem Elias pokonał clayu Souse, Cuevasa i Carreno-Buste, skoro nie może poradzić sobie z jebananym Ghemem w turnieju, który wygrał rok wcześniej.
Wspaniały Polak Zbigniew Stonoga wiedziałby co powiedzieć w takiej sytuacji.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Nosz w pytę węża! Postawiłem sobie dzisiaj kupon AKO z samego kosza, handicapy. Wszystko mi weszło, tak jak sobie obstawiłem, odświeżam saldo, nic na koncie nie przybywa (całoroczny), a kupon rozliczony, bo nie mam nic do zamknięcia. Patrzę na kupon i oczom nie wierzę... Dodawałem do kuponu z alternatywnych handicapów typ na Bonn -7,5 po kursie około 1,30, a zamiast tego mam dodany Bonn linię podstawową -13,5 po kursie 1,90 i oczywiście tym nie wszedł, bo Bonn wygrał 9cioma punktami... Ja pierdykam, miał ktoś podobną sytuację?
Sorry za spam, ale może jednak ktoś tak miał?
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
⛔ uwalone grubo

Niech ktoś mi wytłumaczy, jakim sposobem Elias pokonał clayu Souse, Cuevasa i Carreno-Buste, skoro nie może poradzić sobie z jebananym Ghemem w turnieju, który wygrał rok wcześniej.
Wspaniały Polak Zbigniew Stonoga wiedziałby co powiedzieć w takiej sytuacji.

Proponuję ochłonąć trochę. A co do eliasa. Przecież on gra w turniejach atp, to po co ma się wysilać na jakimś czelku? wziął za udział kasę i jedzie dalej ????
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
miałem identyczną sytuację i również w koszykówce i również z alternatywnym hc
tłumaczyłem że jest jakiś błąd, ściągnąłem jakiś programik który robi co 1 sec printscreena, zademonstrowałem i zarejestrowałem ten błąd, zagrałem po 1zł jeszcze raz te same zdarzenia i wysłałem im linka.
na nic się to nie zdało stwierdzili że wszystko jest ok i wybrałem inny zakład (screeny co 1 sek, ewidentnie podświetlony bet itp.)
rozmowa z kierownikiem nic nie dała, w geście dobrej woli, po 5 dniach łaskawie dali freebeta na kwotę 1 z zakładów.
to som uje proszę ksiendza.

tylko że ja skapnąłem się minutę przed meczem, i zanim nagrałem całą akcję to już się rozpoczął mecz...
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
@cinek9191

Szkoda ze poszedłem za innymi i pograłem na Real po przerwie zrobi sie ciekawie także wyczuwam dobry mecz do samego końca!

Over 43,5 w 3k @ 1,83 b365
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Proponuję ochłonąć trochę. A co do eliasa. Przecież on gra w turniejach atp, to po co ma się wysilać na jakimś czelku? wziął za udział kasę i jedzie dalej ????
Gdzie jedzie? Do Ekwadoru na kolejnego, takiego samego czelka?
Jakby wybierał się do Paryża, to mógłbym to jeszcze zrozumieć. Po co pisać, że &quot;dobrze być tutaj ponownie&quot; i &quot;liczę na Wasze wsparcie&quot;. Tak zachowuje się zawodnik, który przyjechał po 500 dolarów i zlecieć 7 miejsc w rankingu?
 
R 813

robssson

Użytkownik
Pamiętacie mecz Def. La Bocana - Real Garcilaso? Co zaczęli rzucić kamieniami? Sts zrobił mi zwrot za ten mecz, chociaż początkowo widniał minus.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Proponuję ochłonąć trochę. A co do eliasa. Przecież on gra w turniejach atp, to po co ma się wysilać na jakimś czelku? wziął za udział kasę i jedzie dalej ????
Ne ma co brać pod uwage meczu z Monfilsem bo on ten mecz totalnie wytankował tak jak tamtego dnia Bautista z Bublikiem. W 2 secie Monfils wyrzucał wszystko jak leci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom