>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Mnie się wydaje, że Utah może się postawić mimo braków. Portland potrafi być jeszcze bardzo nierówne i oni spokojnie mogą tutaj zrobić upset.

Luve 1:1 FT fajnie bo nie zagrali fenomenalnego spotkania ale Serie B ostatnio wchodzi jak w masło.
Knicksi w nowym składzie czy Spursi też nie są bez szans moim zdaniem. Zobaczymy ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Knicksi w nowym składzie czy Spursi też nie są bez szans moim zdaniem. Zobaczymy ????
Wszyscy się napalają na Knicksów ale przypominam, że Rose to wrak człowieka a jego kolana to ruina. Jak on zagra 40 meczów to będzie sukces plus nie wierzę w jego powrót do formy sprzed kontuzji.
Noah też rekonwalescent. W obronie już nie tak skuteczny. W ofensywie pewnie jeszcze trochę da.
Carmelo to już dziadek. Pewnie ostatni podryg ale czy on jest w stanie tej drużynie pomóc tak bardzo na przestrzeni całego sezonu, kiedy każdy kolejny z ostatnich sezonów był tylko gorszy od poprzedniego.
Na pewno transfer Lee to strzał w 10. Pewny, solidny obrońca to jest bardzo dobry zakup.
Plus nie podoba mi się zestawienie duetu Porzingis/Noah w ofensywie i defensywie. To nie jest duet, który będzie się uzupełniał.
Ale ja nie wierzę w Knicks. Bardziej to Cleveland może przegrać. Z drugiej strony nie uważam, by Cleveland mogło być tak faworyzowane bo jednak Knicks powinni być sporo lepsi, ale to nie znaczy że będą wysoko. No i fakt meczu otwarcia tutaj przemawia za graniem na doga. Ale jednak w ich wygraną to nie wierzę ;)
Spurs stracili Tima i wierzcie mi mimo 40 lat to jest kolosalna dziura. Pod koszem Gasol, który w obronie będzie gnębiony. LeMarcus też nie odnajduje się dobrze grając z Leonardem. Nie są wg. mnie w stanie powalczyć z solidnie rozgrzanymi w preseason chłopakami z GSW.
Ale to tylko NBA ;)
Bardziej jednak sądzę, że jak ktoś ma zrobić upset to Utah bo jednak Portland to wciąż młoda i nie pewna ekipa a Utah obroną może wygrać nie jeden mecz.
 
H 902

hank

Użytkownik
Jestem przekonany , że w którymś z dzisiejszych meczów w NBA będziemy świadkami niespodzianki. Jakby tak postawić równą stawkę na wszystkie, to jeżeli się nie mylę, to mamy zysku przynajmniej 10% z pojedynczej stawki. Jak ktoś chce dla testu to próbować :p
Cavs śmierdzi na odległość. GSW pokaże moc, SAS bez Greena traci w obronie.
PTB u siebie bardzo mocni, powinni spokojnie wygrać.

-GSW -8,5
PTB -6,5, over też dobrze wygląda.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
No to ja już wiem, że Knicksi w końcu będą o coś walczyć w tym sezonie.

NY Knicks win @4,90 bet365

Póki co prezentują się całkiem ciekawie i widać, że nie przyjechali tu, żeby dostać oklep i wracać.
 
M 835

miesza7

Użytkownik
Te mecze wgl nie są do typowania, o czym wiecie ale tutaj nie będzie żadnej niespodziewanki i też To wiecie ???? D Linii nawet nie szukam i zadnego blow nie widzę.
Jedni powiedzą o to to otworzenie sezonu inni inaczej w brew... Dla mnie to ako Cavs+ GSW robi dubel ???? który buki srają
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom