>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [38]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Edmund zaraz zaczyna.
Powinien wygrać z Garcią Lopezem bo na hardzie to zdecydowanie lepszy zawodnik od jednowymiarowego Hiszpana. Ale Edmundzik też czasem potrafi sobie zażartować na korcie. Ja bym poczekał do zakończenia meczu Edmunda i po jego zwycięstwie zamykał i wyjeżdżał w Bieszczady. Babom nigdy nie ufam, a zwłaszcza jak grają takie dwie wyrównane zawodniczki
 
prof 23,6K

prof

Użytkownik
Babom nigdy nie ufam, a zwłaszcza jak grają takie dwie wyrównane zawodniczki
Obie maja problemy z trafieniem w kort wiec to loteryjny mecz. Edmund niech zawija Lopezika i zamykam.
Nadal/Busta @ 1.90
spore value imo.
Baczinsky @ 1.90 to samo.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ja się zastanawiam czy na tą nockę puścić kupon z tych 4 meczów co pisałem za jakieś drobne czy wziąć dwa mecze i puścić grubiej
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Mam jeszcze na oku Carreno Bustę bo Tomic też grał debla jeszcze, a nie dość, że ostatnio sporo meczów grał to jest w słabej formie. Meczów typu Zverev vs Thiem czy Jaziri vs Pella nie stawiam bo to ruletka
 
perek99 24K

perek99

Użytkownik
Pisia dziś nie ma szans jeśli Makarowa nie będzie co chwila wywalać sama w aut lub siatkę.
Pisia z takimi siłowymi dziewczynami jest bezradna jak trafiają solidnie
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Pisia dziś nie ma szans jeśli Makarowa nie będzie co chwila wywalać sama w aut lub siatkę.

Pisia z takimi siłowymi dziewczynami jest bezradna jak trafiają solidnie
musi mieć Makarova dobrą regularność,a to ruletka. tydz temu 6-4 6-1 Aga więc patent ma.
 
prof 23,6K

prof

Użytkownik

Zostawie chyba i Garcia po win :razz:
Mam jeszcze troche czasu do namyslu.
Carolian sporo razy mnei zawodzila w przeszlosci , to jest ten czas aby sie zrewanzowala.
Szkoda ze tak mala stawka zagrane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP

Zostawie chyba i Garcia po win :razz:
Mam jeszcze troche czasu do namyslu.
Carolian sporo razy mnei zawodzila w przeszlosci , to jest ten czas aby sie zrewanzowala.
Szkoda ze tak mala stawka zagrane.
Piękny kuponik ???? aczkolwiek lepiej chyba będzie po meczu edmunda zamknąć przynajmniej część, bo wta to wta i różnie może być ^^ Ciężka decyzja przed tobą ???? Swoją drogą jakie ako z tego wyszło?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom