>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [38]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Madison jest o tyle lepsza od Mladenovic aby tak ostro w nią iść?
Jak będzie trafiać to tak ale ostatnie mecze pokazują, że wcale tak nie musi być. Wg. mnie value w Mladenovic. Keys zaczęła praktycznie bezbłędnie ale tutaj to może się bardzo szybko zmienić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Jak będzie trafiać to tak ale ostatnie mecze pokazują, że wcale tak nie musi być. Wg. mnie value w Mladenovic. Keys zaczęła praktycznie bezbłędnie ale tutaj to może się bardzo szybko zmienić.
Dzięki za odpowiedź dobry człowieku
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik


Zostawie chyba i Garcia po win :razz:
Mam jeszcze troche czasu do namyslu.
Carolian sporo razy mnei zawodzila w przeszlosci , to jest ten czas aby sie zrewanzowala.

Szkoda ze tak mala stawka zagrane.
Zawsze możesz w trakcie meczu zamykać. Ja bym zostawił i czekał na rozwój wypadków. a jak możesz kontrować bym kontrował za gotówkę a nie przez ten ich system. On zawsze działa na korzyść buka bo gorszym kursem Ci zamyka.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dzięki za info. Na szczęście zdążyłem postawić na mladenovic seta 1 za@6:cool:
Jeszcze się nie skończył ???? Pamiętaj to WTA. Ale w takim meczu zawsze warto szukać doga szczególnie patrząc przez pryzmat ostatnich pojedynków obu pań. Ostatni ich pojedynek na IO w tym roku również był wyrównany.
Ja mam Mladenovic pograną pre.
A nie mówiłem 40:15 i nie skończyła seta.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Pyunik - Erebuni over 5.5 goli FT - &gt; 1.83 (całoroczny)
Zanosi się na to, że jeszcze tutaj coś powpada. Goście bardzo słabe wyniki, a Pyunik ciśnie z tego co widać na betowych statystykach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom