>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [38]

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Verdasco @ 2,1 Bwin

Soeda pęknie.
Ja zamykam z niezłym zyskiem ✅

Nie podoba mi się podejście do meczu Verdasco, z drugiej strony waleczny Japończyk, który będzie pierwszy serwował i jak nie da się przełamać w pierwszej części seta to może różnie ten mecz się potoczyć.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Jak panowie typujecie dzisiejsze nocne spotkania? Dawno nie było tak dwóch równolegle świetnie obsadzonych turniejów. Zastanawiam się czy nie puścić sobie AKO z 4 meczów: Johnson, Vesely, Monaco i set dla Harrisona. wszystko kursy ponad 2 i ako wychodzi około 25.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Jak panowie typujecie dzisiejsze nocne spotkania? Dawno nie było tak dwóch równolegle świetnie obsadzonych turniejów. Zastanawiam się czy nie puścić sobie AKO z 4 meczów: Johnson, Vesely, Monaco i set dla Harrisona. wszystko kursy ponad 2 i ako wychodzi około 25.
masz prawie wszystkich na czarnej liście, wkrótce nie będziesz miał na kogo grać ;)
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
masz prawie wszystkich na czarnej liście, wkrótce nie będziesz miał na kogo grać ;)
Mam na liście najgorszych debili, którzy psuli i psują ludziom kupony. Kolejna osoba mówi mi że nie będę miał na kogo grać a prawda jest taka, że dzięki temu mogę sobie wybrać mecze mniejszego ryzyka. Z tej listy powinni też korzystać inni bo jestem przekonany, że jeśli nie zepsuli to jeszcze zepsują ci zawodnicy ludziom wiele nerwów i kuponów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wiking 87

wiking

Użytkownik
Mam na liście najgorszych debili, którzy psuli i psują ludziom kupony. Kolejna osoba mówi mi że nie będę miał na kogo grać a prawda jest taka, że dzięki temu mogę sobie wybrać mecze mniejszego ryzyka. Z tej listy powinni też korzystać inni bo jestem przekonany, że jeśli nie zepsuli to jeszcze zepsują ci zawodnicy ludziom wiele nerwów i kuponów ;)
gram prawie 2 lata i muszę sie zgodzic z użytkownikiem DarkAdi, wiele razy obserwowałem tych zawodników i wiele razy on zawodzili , dopisałbym jeszcze paru ale teraz nie o to chodzi ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
gram prawie 2 lata i muszę sie zgodzic z użytkownikiem DarkAdi, wiele razy obserwowałem tych zawodników i wiele razy on zawodzili , dopisałbym jeszcze paru ale teraz nie o to chodzi ????
Chętnie posłucham nowych propozycji ????
Mam kilku zawodników, których mógłbym tutaj dopisać za całokształt błaznowania na korcie, ale wielu nie grałem i nie psuli mi oni kuponów w żałosny sposób. Wiem tylko tyle, że jeśli Kyrgios jeszcze raz wyjdzie na kort z myślą aby postać i poodbijać i pójść pograć w kosza to też tutaj wyląduje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom