>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [38]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
być albo nie być?
jak przegrają dostają headshota od tyłu? ????
Coś w ten deseń ????
Odpadają z turnieju i wygrywają 25 000 $ zamiast 250 000$ lub 50 000$ ^^
Co byali teraz przyfarcił z 12 hp ???? Chyba się szykuje druga dogrywka ^^
@Edit, mamy 2 dogrywkę!!
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Nuke będzie śmieszny. Chyba obie drużyny nie są za bardzo na nim przygotowane, ale zobaczymy. W lipcu SK wygrali z VP na Nuke i to dość pewnie 16-5
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nuke będzie śmieszny. Chyba obie drużyny nie są za bardzo na nim przygotowane, ale zobaczymy. W lipcu SK wygrali z VP na Nuke i to dość pewnie 16-5
Swoją drogą, mecze z SK na nuke to jedne z najlepszych wspomnień z 1.6.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Wszystko zależy kto zacznie po stronie CT i jaki wynik będzie po połowie...
Mimo wszystko dużo większe szanse na Nuke&#39;u daje SK. Grali na nim częściej w tym roku i z lepszym skutkiem.
Swoją drogą, dawno Nuke&#39;a nie oglądałem na LAN-ie a już na pewno nie w wykonaniu tych 2 zespołów. Tylko czekać na połowę i na kursy wystawione przez buka ????
@Edit
W każdym bądź razie, w końcu mamy mecze na miarę półfinałów/finałów. Wyrównane, zacięte, ze zwrotami akcji. Nie to co działo się podczas majorów gdzie były pojedynki jednostronne po 16-7, 16:8 itd. Nareszcie kawał dobrego CS-a ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Ponawiam to co napisałem:
SK zaczyna po CT
warto pograć SK po @1.61 i zamknąć po połowie, powinni odskoczyć i można będzie zamknąć z 80-90 % zyskiem
Czemu zniknął Twój post valentine?
Usunąłem przy starcie rundy bo pomyślałem że lepiej będzie poczekać na pistole i złapać ewentualnie większy kurs , ale widzę że bet i tak trzyma ciągle zablokowane zakłady. Swoją drogą dobry refleks, post był może 30 sekund ????
@Edit, można teraz łapać po @2.62, bet odblokował ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Lepiej jest edytować posty - kasowanie ich nie jest dobrze odbierane ;)
Dlatego też ponowiłem to co napisałem i później dałem edit z tym że można łapać po 2.62 ????
Co do meczu, Virtusi 5 rund już ugrali, ciekawe czy to wystarczy, czy jarek znowu będzie odwalać po ct tak jak ostatnio kiedy grali nuke&#39;a ^^
btw. ciekawa konwersacja między graczami ^^ Taz się żalił coś że info jego nie słychać ? i to już od 1 dnia tak ma?
@edit.
Ależ słabo SK pilnuje planta A. Coś mi się wydaje że to nie będzie taki Nuke jak zwykle, będą raczej wyrównane ct i tt z obu stron.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
No takiego obrotu spraw się nie spodziewałem, powiem szczerze jestem miło zaskoczony ^^. Nie ma sensu zamykać jak ktoś pograł, ale tak czy inaczej jak sk to wyciągnie to będzie chyba jeszcze większe zaskoczenie niż wynik do przerwy ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom