>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [38]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Ponawiam to co napisałem:
SK zaczyna po CT
warto pograć SK po @1.61 i zamknąć po połowie, powinni odskoczyć i można będzie zamknąć z 80-90 % zyskiem
@Edit, można teraz łapać po @2.62, bet odblokował ????
⛔
Rozliczam już teraz, bo po genialnej stronie tt w wykonaniu vp i wygranej pistoletówce po ct nie widzę jakichkolwiek szans dla sk :;/:
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Rozliczam już teraz, bo po genialnej stronie tt w wykonaniu vp i wygranej pistoletówce po ct nie widzę jakichkolwiek szans dla sk
No i zonk. Wygrane eco w tt na nuke - pełen wachlarz niespodzianek w tym półfinale mamy ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
SK dało jeszcze złudną nadzieję po wygranym force-buyu, ale potem już profesorska gra Virtusów. Pasha w końcu zagrał to co powinien ????
Mamy finał Virtus- NaVi!!
To co ???? ? Virtusi to biorą ^^?
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Osobiście boję się o kondycję fizyczną chłopaków. Przecież to spotkanie trwało ze 4 godziny. Szmat czasu jak na jeden mecz Bo3.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Fakt, spotkanie trwało 4 godziny. Na pewno są zmęczeni, ale już nieraz w taki sposób musieli grać. Równie dobrze może im to wyjść na dobre, ponieważ są w ciągu i aim może lepiej siedzieć, a wygrane takie jak z SK na pewno doda im sił ????

@Edit
Finał odbędzie się dopiero o 3:30, zdecydowanie za późno jak dla mnie. Powodzenia panowie i Go Go Virtus Pro! Mam nadzieję że jak się obudzę to będzie na mnie czekała dobra wiadomość ????
Próbuję lekko Virtus Pro @1.80 i Virtus Pro -2.5 rund 1 mapa @2.10
Oby chłopaki dali radę, Dobranoc!
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
klizan sousa 1szy set over 10.5 @ 3.25
3/10
⛔ szkoda, sousa 3 breaki nie wykorzystane. W drugim gramy to samo Over 10.5 @ 3.25 ..wyrownany mecz, chociaz Klizan ciut lepiej.⛔....gramy ostro na Souse...Klizan juz sie poddal, przy przegranym serwisie zero walki w drugim secie. Albo mysli o trzecim, albo w ogole sie poddal. 1.6 na souse wartoo.✅ ale nocka na minus
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom