>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [38]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Keys 2 set 1,50. Warto, o ile tylko nie będzie wyrzucać to mało gemów będzie
To jak jakbyś napisał. Warto grać na Radwańską o ile będzie kończyć winnerami co 2 wymianę. Keys styl gry musi prowokować błędy, a że jest młoda i ostatnio nie jest w genialnej dyspozycji to wg. mnie nie ma opcji by nie miała przestojów. Pytanie jak to Mladenovic wykorzysta. Bo w 1 secie zrąbała koncertowo ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
To jak jakbyś napisał. Warto grać na Radwańską o ile będzie kończyć winnerami co 2 wymianę. Keys styl gry musi prowokować błędy, a że jest młoda i ostatnio nie jest w genialnej dyspozycji to wg. mnie nie ma opcji by nie miała przestojów. Pytanie jak to Mladenovic wykorzysta. Bo w 1 secie zrąbała koncertowo ????
Prawda, można taki tekst dopisać do każdego meczu. Nie mniej można wyróżnić małą liczbę UE wynikającą z agresywnego stylu gry i dużą wynikającą ze słabej formy
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Keys mało psująca była widywana, Radwańska grająca kończącą w co drugiej piłce nigdy, tak że słabe porównanie.
Keys mało psująca jak Radwańska? ???? To nie wiem gdzie Ty ją taką widywałeś ???? ona średnio w dwa gemy robi więcej ue niż Radwańska w cały mecz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom