>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [36]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Brondby siedzi na Lyngby cały mecz a Lyngby strzela gola... ???? ???? Dlatego lepsze sa sporty,gdzie cały mecz się walczy o wynik a nie strzela gola i muruje bramę...siatkówka czy kosz są bardziej wymagającymi sportami
Nie da sie caly czas atakowac. W pilce noznej jest &quot;troche&quot; większe boisko i mecz trwa 90 min., do tego nie ma co chwila przerw tak jak w koszykówce, juz nie wspomnę o tym, ze w koszu kilka razy w trakcie meczu siedzisz sobie i odpoczywasz na lawce :grin: Wiec nie wiem w jakim sensie bardziej wymagający to sport niż nozna, wysiłek zdecydowanie większy w noznej. Nawet murowanie sie i ganianie za pilka sporo kosztuje: )
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
dopiero teraz, czegoś potrzebujesz?
Nie potrzebuje, ale ciekawi mnie jedna rzecz. Oglądałem ten mecz Lipska z RN Loewen, a w zielonych gra Rojewski. Spiker przy bramkach Rojewskiego intonował &quot;Andreas Rojewski&quot;. A na flashscore przy Rojewskim widnieje flaga Niemiec zamiast Polski. Coś mnie ominęło, zrzekł się gry w reprze Polski?
 
beatabookies 99

beatabookies

Użytkownik
Nie potrzebuje, ale ciekawi mnie jedna rzecz. Oglądałem ten mecz Lipska z RN Loewen, a w zielonych gra Rojewski. Spiker przy bramkach Rojewskiego intonował &quot;Andreas Rojewski&quot;. A na flashscore przy Rojewskim widnieje flaga Niemiec zamiast Polski. Coś mnie ominęło, zrzekł się gry w reprze Polski?
Rojewski ma podwójne obywatelstwo swego czasu grał w reprezentacji Niemiec, teraz dla Polski. W piłce ręcznej to nie problem (patrz reprezentacja
Kataru).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom