>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [36]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Flipside- penta Kolejna patologia overpassa... oba zespoły grają wielkie G po stronie terro. mieć 10:5, grać ct na overpassie i robi się 11:11 ...
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
Flipside- penta Kolejna patologia overpassa... oba zespoły grają wielkie G po stronie terro. mieć 10:5, grać ct na overpassie i robi się 11:11 ...
Strona TT jest mocniejsza ???? ladny kursik zlapalem 10,5 mam nadzieje ze penta dociagnie
 
R 813

robssson

Użytkownik
I teraz się Matki połamią i dowidzenia. A szkoda gadać, dobrego wieczoru!
e: Przestrzegam na przyszłość stawiania czegokolwiek w stronę Matkowskiego. Karierę miał, ale teraz to już nie gran nic.
 
G 68

grota

Użytkownik
Ale ten Śląsk jest żałosny... Aż spojrzałem z kim w lidze grają, żeby przeciwko nim postawić, ale w poniedziałek czeka na nich Piast, czyli pojedynek ślepego z kulawym...
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
od jakiegos czasu, nie wiem jak dlugo sie interesujesz CS:GO ale czasy gdzie cooblestone i overpass to byly mapy mocno ct sie zmienily, a ty nadal zyjesz z przekonaniem ze to mapy ct
Co do cobblestone&#39;a się zgodze, natomiast overpass zawsze był, jest i będzie mapą ct i nawet fakt że lekko poszerzyli A tego nie zmieni. Po prostu zarówno penta jak i flipy nie potrafią bronić na tej mapie. Popatrz na zespoły typu SK, immortals, OptiC, NaVi, VirtusPro i inne tego typu. Każdy tutaj wygrywa ct
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
Co do cobblestone&#39;a się zgodze, natomiast overpass zawsze był, jest i będzie mapą ct i nawet fakt że lekko poszerzyli A tego nie zmieni. Po prostu zarówno penta jak i flipy nie potrafią bronić na tej mapie. Popatrz na zespoły typu SK, immortals, OptiC, NaVi, VirtusPro i inne tego typu. Każdy tutaj wygrywa ct
no przestan chyba malo ogladasz topowych druzyn overpass od dawna jest 50/50 i topowe druzyny to udawadniaja grajac na 8/7 9/6 raz na tej stronie raz na tej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom