>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [36]

Status
Zamknięty.
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Współczuję, jeżeli widziałeś ostatnią akcję ????
UP: Niestety na minus... Chyba, że coś zmienili. Ja pamiętam identyczną sytuację w meczu Sarajewo - Lech w eliminacjach LM. Gruby hajs był do wzięcia, brakowało rożnego, wywalczyli i sędzia gwizdnął...
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
6 - 4 więc ⛔ i ✅ Alaves bez rożnego w 2 połowie, valencia od 65min też niby cisnęła a jak roga nabiła to sędzia już skończył :grin:

Ja bym się kłócił na czacie że najpierw piłka wypadła na rożny a potem skończył mecz. Najpierw zaliczyli, wtedy szybko zamknąłem zakład jako wygrany (miałem over 10,5). ciekawe czy mi odejmą z konta
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
ehhhh co to za Valencia... pamiętacie drużynę z bodajże 2002 gdzie zdobyli majstra i dwa lata później też? Gruby Benek wtedy rządził! Przecież jeszcze niedawno, kilka sezonów temu byli w czubie i kwalifikowali się na luzie do LM ! a teraz... spodziewam się, że ten Sezon będzie skończy się w środku tabeli
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Ja bym się kłócił na czacie że najpierw piłka wypadła na rożny a potem skończył mecz. Najpierw zaliczyli, wtedy szybko zamknąłem zakład jako wygrany (miałem over 10,5). ciekawe czy mi odejmą z konta
Mają gdzieś w regulaminie punkt odnośnie takich sytuacji. Rożny musi zostać wykonany...
 
pawel007 40

pawel007

Użytkownik
Ja bym się kłócił na czacie że najpierw piłka wypadła na rożny a potem skończył mecz. Najpierw zaliczyli, wtedy szybko zamknąłem zakład jako wygrany (miałem over 10,5). ciekawe czy mi odejmą z konta
niestety na bet365 liczą się tylko wykonane rzuty rożne, już tak kiedyś miałem na początku zaliczyli a potem cofnęli
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Czyli rozumiem że w teorii jeżeli zamknąłem go od razu jak była możliwośc jako wygrany to mi teraz wezmą z konta i odejmą?
No, niestety tak. Pewnie do rana dostaniesz wiadomość w stylu: bla bla bla zobaczyliśmy, że Twoja selekcja została coś tam coś tam... Dla mnie też powinno się to zaliczać, ale jak już wspomniałem przechodziłem przez to i dobrze mi utkwiło w pamięci.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Czyli rozumiem że w teorii jeżeli zamknąłem go od razu jak była możliwośc jako wygrany to mi teraz wezmą z konta i odejmą?
Dokladnie tak. Mi kiedys sie udalo zamknąć tak jak Tobie w takiej sytuacji i zgarnąłem wygraną, ale to bylo na poczatku jak wprowadzili możliwość zamykania. Po jakims czasie w analogicznej sytuacji juz cofnęli kasę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom