>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Kij w to próbuję : Chyba musiałbym być niedo***** aby zagrać na to drewno, jak przegram to przegram, nie będę grał na drewna, wole grać na cyrkowca niż na drewno Monfils wygra mecz 1,81 Betsson✅✅✅✅ Powodzenia!
Nie warto grać na drewna✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ale przecież u Ciebie pisze że nie warto grać na Monfilsa gdy jest faworytem więc co warto?
Czasem trzeba łamać zasady, dzisiaj złamałem zasadę z Fogninim i pomyślałem sobie to jest ten dzień i złamię ją znowu... Czasem warto łamać swoje postanowienia gdy się ma przeczucie co danego betu... Czujesz? Grasz!!! Prosta zasada w bukmacherce...
Pozdrawiam ????

Edit: Zasada że nie warto grać na drewna też u mnie obowiązuje.
 
M 127

matand

Użytkownik
Zverev 2-0 @2.30 wygląda nieźle. Nie wierzę w tego Paire, Niemiec super serwis, a ten psychol sam się będzie łamał moim zdaniem.
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Uwielbiam jak w usa musza wszystko opozniac by tylko zrobic show ja prdole.
Nie wyobrazam sobie tych szopek ogladac w europie liga mistrzow 20:45 a rozpoczeciez by bylo zalezne od show lol
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Over 191,5 gram w meczu Amerykanów z Argentyną. Sądzę, że to będzie run&amp;gun. Argentyna spora siła na obwodzie.
Zajebisty Under chłopie ???? Żadnego overa tu nie będzie widząc po ruchach kursów ????
Argentyna to underowa drużyna będzie bronić i mało rzucać ???? To że mecz towarzyski nie oznacza że będzie over i rzucanka, tzw koszykówka transmisyjna...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Czym ? Nie wiem w jakim skladzie gra USA, ale czym sie ma ta Argentyna postawic
Orientujesz się trochę na koszykówce czy niebardzo?

Zajebisty under wart postawienie większych pieniędzy + duże prawdopodobieństwo że Amerykanie nie wykręcą Handicapu, tyle Ci powiem... Wejdz moj profil i zobacz zainteresowania...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom