>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
matiee 407

matiee

Użytkownik
no niestety chyba nie bedzie
ps. monfils wygra cały ten turniej to można śmiało na niego walić w następnym meczu ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
to co można śmiało 2 set dla monfilsa czy jeszcze amerykaniec coś powalczy?
Monnfils wg mnie to wezmie 2-0 jeśli będzie należycie skupiony i skoncentrowany nawet jak dojdzie do taja to Sam zdrewnuje ????
Ale ja się zawsze boje Monfilsa ???? Nigdy nie wiadomo co zacznie odwalać ????
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Dlaczego moj post zostal skasowany? To powanze pytanie czy ktos oglada ten pojedynek i to po prostu gra psychiczna? ???? Bo po pierwszym secie zmienil swoje podejscie do meczu.
Nie jestem na codzien z tenisem.
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Dlatego tez zadalem moje pytanie bo obraca sie to na druga strone w ostatnich minutach.
Jeszcze moze byc 3 set przed nami ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dlaczego moj post zostal skasowany? To powanze pytanie czy ktos oglada ten pojedynek i to po prostu gra psychiczna? Bo po pierwszym secie zmienil swoje podejscie do meczu. Nie jestem na codzien z tenisem.
Modzi śpią... Można pozwolić sobie na samowolkę ????
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
bol dupe sciska bo przez chwile na poczatku drugiego seta bylo +4gemy Querrey @3.00 Bet365 Teraz mozna by bylo zamknac z ladnym zyskiem a nawet poczekac.
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Ogladam caly czas ale chodzi o powod? Przeciez Po pierwszym secie nie pomyslal sobie Aaaa pierdol* to nie chce mi sie juz dzisiaj.
Czesto uzywacie zwrotu w tenisie jak polamal sie co to dokladniej oznacza?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Czesto uzywacie zwrotu w tenisie jak polamal sie co to dokladniej oznacza?
Połamał się sam- przeciwnik niewiele się przyczynił do odebrania serwisu serwującemu
Połamał - stracił swoje podanie, czyli stracił gema
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom