>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
palemki 62

palemki

Użytkownik
Połamał się sam- przeciwnik niewiele się przyczynił do odebrania serwisu serwującemu

Połamał - stracił swoje podanie, czyli stracił gema
Dzieki!
W takim razie totalnie sie polamal haha :grin: Ta jego pewnosc siebie na poczatku drugiego seta go chyba pokonala. Dlatego tez pytalem wczesniej dlaczego on sie tak dziwnie zachowuje jakby przeciwnik mial kreczowac albo wlasnie wiedzial o kontuzji druga opcja bylo to ze chcial pokonac go w glowie al e jak widac to tylko jego glupota ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Kij w to próbuję :
Chyba musiałbym być niedo***** aby zagrać na to drewno, jak przegram to przegram, nie będę grał na drewna, wole grać na cyrkowca niż na drewno
Monfils wygra mecz 1,81 Betsson
Powodzenia!
 
M 127

matand

Użytkownik
No ja tam już pre zagrane na Davis (@2.50), więc mam nadzieję, że nie ???? No ale to tylko 1 przełamanie póki co, jeszcze wszystko sie może zdarzyć, więc jak koło 3 kurs to możesz próbować. No bo to co przed meczem było na Giorgi to buków poniosło trochę imo.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Kij w to próbuję :

Chyba musiałbym być niedo***** aby zagrać na to drewno, jak przegram to przegram, nie będę grał na drewna, wole grać na cyrkowca niż na drewno

Monfils wygra mecz 1,81 Betsson

Powodzenia!
lepiej uważać bo Sam ubrał świeża koszulkę... ???? ))
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Pamiętajcie Panowie jedną zasadę która się sprawdza w większości meczy drewno się zawsze połamie samo jak to zrobił drewniany Sam, jak Monf da się odłamać temu patałachowi to będzie mega frajerem ????
 
M 127

matand

Użytkownik
Gdyby tylko Monflis był bardziej ogarnięty, technicznie to jest top. Chociaż z drugiej strony w tym jego pajacowaniu często jest metoda. Nie jest to tylko takie robienie z siebie idioty jak u np Kyrgiosa jednak.
e: ale gem Gaela. :eek:
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Gdyby tylko Monflis był bardziej ogarnięty, technicznie to jest top. Chociaż z drugiej strony w tym jego pajacowaniu często jest metoda. Nie jest to tylko takie robienie z siebie idioty jak u np Kyrgiosa jednak.
ja tam lubię jak Fognini robi cyrk. Ale on to raczej irytuje się mocno jak zagra coś źle on sam lub rywal dobrze heheh
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Atlanta Dream - Dallas Wings można śmiało wjeżdżać w over 164,5 :p
można zamykać z potężnym zyskiem ;)
@up
Dallas to typowa drużyna ofensywna bez obrony. Kursy 1x2 dobrze wystawione. Dla mnie value nie ma. Atlanta zasłużenie faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 127

matand

Użytkownik
ja tam lubię jak Fognini robi cyrk. Ale on to raczej irytuje się mocno jak zagra coś źle on sam lub rywal dobrze heheh
nie no dla mnie Fog to akurat jest właśnie z tych &#39;pajaców&#39;, którym należałoby rakietę na głowie rozbić. On to po prostu nerwus i gorąca głowa (czajnik. Monflis &#39;pajacuje&#39; bardziej swoją grą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom