>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Rambo, skoro już Cię zastałem. Zamierzasz być bardzo aktywny w dziale w nadchodzącym sezonie? Ja się postaram wyselekcjonować te najlepsze typy, nie grać wszystkiego, co mi przyjdzie do głowy. ????
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
USA - Costa Rica
1 polowa over 2.5 po kusie 1.5 mysle ze warto cos w pierwszej jeszcze wpadnie.
Na poczatku udalo sie upolowac @2.50
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Mam pytanie do typerów grających koszykówkę bo widzę że są tu tacy aktywni...
Czy graliście może w lidze akademickiej NCAA następującą opcję:
Która drużyna rzuci 30 pkt w połowie?
Grałem zawsze na ŻADNA wyłapywałem kursy rzędu 25-30 po czym zlimitowano moje konto na bet365...
Dobry motyw zarabiania jeśli się ma odpowiedni budżet...

Z tąd moje pytanie czy takie mecze w ofercie bet365 się jeszcze pojawią i jest taka opcja w grze na żywo?
Ps. Under w meczu USA wychodzi jak dzwon...Nie myliłem się...
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Mam pytanie do typerów grających koszykówkę bo widzę że są tu tacy aktywni...

Czy graliście może w lidze akademickiej NCAA następującą opcję:

Która drużyna rzuci 30 pkt w połowie?

Grałem zawsze na ŻADNA wyłapywałem kursy rzędu 25-30 po czym zlimitowano moje konto na bet365...

Dobry motyw zarabiania jeśli się ma odpowiedni budżet...


Z tąd moje pytanie czy takie mecze w ofercie bet65 się jeszcze pojawią i jest taka opcja w grze na żywo?

Ps. Under w meczu USA wychodzi jak dzwon...Nie myliłem się...
Gram, Argentyne, Filipiny, WNBA i NBA, od czasu do czasu cos innego, ale takiego wynalzaku jak NCAA, chyba cos tam raz zagralem.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Gram, Argentyne, Filipiny, WNBA i NBA, od czasu do czasu cos innego, ale takiego wynalzaku jak NCAA, chyba cos tam raz zagralem.
Filipiny wieczne overy jak w Chinach gra się tam po 12 minut ???? Trzeba się w tym orientować mocno ???? Bo większość drużyn zbliżona poziomem ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Filipiny wieczne overy jak w Chinach gra się tam po 12 minut ???? Trzeba się w tym orientować mocno ???? Bo większość drużyn zbliżona poziomem ????
Chin nie ruszam, a Filipiny od dwoch lat gram, wchodzily mi tam juz kursy po 9/1.
Dzis z ranca podalem dwa typy z Filipin p kursie, 2.30 i 1.70 oba na plus.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Największego wała jakiego złapałem w koszykówce to był Puchar Kazachstanu w bet365 to było tylko do gry w żadnym innym buku tego nie było..
Ostatnia drużyna ligi Kazachskiej Almaty (same porazki praktycznie moze jedna wygrana) kurs na nią wynosił jakieś 1,03 wyjściowy grała z 2 drużyną 2 ligi Kazachskiej Tobol Kostanaj..
I co mnie zaciekawiło szybkie prowadzenie druzyny Almaty okolo 13 punktowe... Kursy wtedy byly niebotyczne ja sprawdzilem to sobie na swojej stronie z ktorej korzystam i gdy typuje...
I widzialem jak Tobol Kostanaj gra u siebie same zwycięstwa... Złapałem mecz od 2 kwarty do konca meczu kilkakrotnie w rozmaitych kombinacjach na Kostanaya wyciagajac kursy po 20+ na zwyciestwo kursy na handicap i po 7 na zwyciestwo w kwarcie..
Mecz zakonczyl jeśli dobrze pamiętam 15 punktowym zwycięstwem druzyny Tobol Kostanay można to jeszcze sprawdzić gdzieś...
Bet365 najlepszy do grania koszykówki,największa oferta ze wszystkich buków jakie są na świecie, jednak szybko limitują dobrych graczy którzy wyłapują takie kruczki ????
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
51 min over 2.5 wszedl ledwo ledwo na pare sekund przed koncem polowy ✅ ✅ ✅

w drugiej jeszcze mozna cos pograc ale WIDAC JAK IM SIE NIE CHCE pogoda im doskwiera
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
51 min over 2.5 wszedl ledwo ledwo na pare sekund przed koncem polowy ✅ ✅ ✅

w drugiej jeszcze mozna cos pograc ale WIDAC JAK IM SIE NIE CHCE pogoda im doskwiera
Wielkie dzięki za typ!!! ✅✅✅ Reputację dodam jak będę mógł ????
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Nie wiem czy to szydera kolego czy na powaznie :p
Jesli w drugiej polowy dojdzie do wiekszych zmian w USA (bo przeciwniczki juz w polowie pierwszej polowy sie konkretnie rozgrzewaly) to raczej juz to zostawiam. Po 30min dziewczyny opadly jak Atletico w dogrywce finalu ligi mistrzow lol
e: ok dziekuje pania i uciekam spac ewnetualnie E-Sport Virtus Pro wygra 1 mape @1.83

E-Sport Virtus Pro wygra 1 mape @1.83 Bet365
e1: przepraszam moj blad chodzilo o Virtus pro wygra 16 runde pierwszej mapy @1.83 ✅ ✅
e2: Virtus Pro wygra pierwsza mape @2.00 ✅ ✅
e3: Virtus Pro wygra 2 mape @1.72 Bet365 ✅ ✅
warto bylo siedziec do 6:11 ???? A teraz troche snu poniewaz od 11 zaczynamy od Melbourn.V - Juventus
Dobranoc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom