>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [24]

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
oglądał kto 1 polowe czechy vs korea pld

naciskaja czesi, beda rozne robili czy gra w srodku byla
Czesi cisneli prawie cala pierwsza polowe, ale braklo wykonczenia. Koreanczycy gol bezposrednio z wolnego i szybkiej kontry. Druga polowa Czesi fartowny gol z dystansu po duzym rykoszecie, ale chyba beda cisnac do konca o remis badz wygrana.
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Jeden gra za 1200, jeden za 12k , jeden za 12 zl..

Dla mnie to 5j.

Duza stawka i pewny bet.
nie no luz, można grać nawet po 2zł, ale nazywać mega stawką-12zł? Lol, nawet jak to jest 5j, to może jedna z większych Twoich jednmostek ale co nie czyni jej chyba i tak mega stawką&gt;.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Co Was to kto za ile obstawia? ???? Dla kogoś 1j to 10 zł, a dla kogoś innego to 100 zł. Ja traktuje bukmacherke rekreacyjnie i nigdy więcej niż 200 zł bym nie postawił bo to jak dla mnie brak szacunku dla pieniędzy i mojej ciężkiej pracy którą je zarobiłem. Wychodzę na plus i dobrze.

Djoko mod CYBORG :cool:
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Jeden gra za 1200, jeden za 12k , jeden za 12 zl..

Dla mnie to 5j.

Duza stawka i pewny bet.
Czyli budżet się zwiększa, ostatnio 10/10 to było 10 zł, gratki

nie szkoda ci czasu i prądu żeby wchodzić specjalnie na forum i pisać typ który grasz za max stawke o wartości 12zl ?
grasz kupon za 12zl i piszesz na forum mega duza stawka? szanujmy sie
Ironia, polecam wygooglować takie słowo :cool:
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zagłębie nieźle daje w tym meczu. Dwa gole ze SFG a tak to nic. Zawisza ponoć po 2-0 stworzyła sobie dużo lepsze okazje. Nie zdziwi mnie tutaj remis, bo teraz z czerwoną może być ciekawie.
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Zagłębie - Zawisza
Brak BTS @ 2,00
365
Nie wiem o co tu chodzi, czemu taki duży kurs jest na to jak Zawisza z tymi wszystkimi problemami jest. Wg relacji na stronie Zagłębia dopiero w 13&#39; minucie zrobili coś groźniejszego niż siedzenie na swojej połowie.
Oficjalnie ⛔
Szymon Lewicki właśnie objął prowadzenie w klasyfikacji strzelców I ligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom