>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [24]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zawisza tworzy dobre akcje (czytam z relacji tekstowej), więc ten BTS na NIE to głupi pomysł. Pewnie coś strzelą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Przypominam, grajcie wszystkim co macie na Djoko. ZAROBEK GWARANTOWANY
też myślę, że wygra ale to gwarantowanie, wchodzenie wszystkim co się ma i przypominanie tego 10 ty raz? Jeżeli djoković by ten mecz przegrał , powinieneś skończyć z pisaniem na tym forum, ale oby wygrał bo też mam pogranego ale aż takim optymistą nie jestem bo nie takie rzeczy świat widział.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Panowie, więcej szacunku do użytkowników/typerów. Każdy ma swój pogląd i ma prawo grać co chce. Komentujcie spotkanie, podawajcie typy, ale nie szydźmy z innych. Mecz ledwo się zaczął, a ile to już razy Djoko przechodził obok pierwszego seta i potem grał jak robot? Nawet taki laik tenisa jak ja wiem, że tutaj nadal Djoko może na spokojnie odprawić Szkota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Podziękuje sędziemu ????

Dobra jeszcze gra

⛔⛔ Sędzia brawo, takie cos to powtórka, idiotyzm w finale i tyle
nie świruj już, nie mów że ten jeden pkt zaważył na wyniku całego seta, to jego interpretacja i tyle. Mógł tak a mógł zrobić powtórkę, wyraźnie wytłumaczył dlaczego, sędzia wywołał aut bo odbiciu przed Djoko, więc on sobie posędziował sam, a że piłka weszła może mieć pretensje tylko do siebie.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
nie świruj już, nie mów że ten jeden pkt zaważył na wyniku całego seta, to jego interpretacja i tyle. Mógł tak a mógł zrobić powtórkę, wyraźnie wytłumaczył dlaczego, sędzia wywołał aut bo odbiciu przed Djoko, więc on sobie posędziował sam, a że piłka weszła może mieć pretensje tylko do siebie.
Nie mówie, że ten punkt ułożył set, bo i tak Djoko słabo zagrał, ale mógł trochę zmienić. Teraz już się nie dowiemy
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Nie mówie, że ten punkt ułożył set, bo i tak Djoko słabo zagrał, ale mógł trochę zmienić. Teraz już się nie dowiemy
tak wnioskowałem bo mówisz że sędziemu podziękujesz, co najmniej jakby oddał gem murreyowi bez gry i oznaimił że jest po secie;)
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Thornton&amp;Anglia @ 1.72 bet365 w darta.
Thorn co prawda wczoraj dosyć słabo, a Ronny naprawdę nieźle. Jednak starszy z braci Huybrechts jest strasznie nierówny i często gra na średniej poniżej 10. W moim odczuciu Szkot dużo lepszy i równiejszy. Powinien zagrać dużo lepiej jak wczoraj.
Anglia raczej na lajcie poradzi sobie z Irlandią. Dolan w słabej formie, Gurney sam ciągnie tą drużynę. Mieli już problemy ze słabiutkimi Kanadyjczykami. Tutaj jednak będą mieli doczynienia z Taylorem i Lewisem, moim zdaniem bez szans. Anglicy zniszczyli dzisiaj Austriaków, którzy są lepsi w moim odczuciu jak Irlandia Północna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom