>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [15]

Status
Zamknięty.
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Tsonga bierze Djokovica dzisiaj. Juz widze ta twarz Serba grymas, czapka nie ta. Tak samo bylo z Keiem.
Tsonga 2-0 8,00 bet365
Tsonga 4,50 bet365
Tsonga brejk 12 gem. 8.00 bet365
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Tsonga bierze Djokovica dzisiaj. Juz widze ta twarz Serba grymas, czapka nie ta. Tak samo bylo z Keiem.

Tsonga 2-0 8,00 bet365
Tsonga 4,50 bet365
Tsonga brejk 12 gem. 8.00 bet365
⛔

Jednak Djoko sie ogarnal, ale od 5-5 slabo to momentami wygladalo.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Djoko - Tsonga
over 22,5 gema @ 1,90 STS


Tsonga nie ugra 3 gemów w 2 secie ? No nie sądze ...
1 set się zakończył 7:6, a więc jest rozegrane w meczu już 13 gemów, czy TB się inaczej liczy ?
To oznacz, że musi paść 8 gemów w 2 secie ? Dobrze to rozumiem ?

Ten kurs to chyba niezła promocja...
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
1 set się zakończył 7:6, a więc jest rozegrane w meczu już 13 gemów, czy TB się inaczej liczy ?
To oznacz, że musi paść 8 gemów w 2 secie ? Dobrze to rozumiem ?

Ten kurs to chyba niezła promocja...
policz to jeszcze raz na spokojnie ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
No za szybko to liczyłem, pisałem i myślałem ????
Oczywiście zostaje 10 gemów do ugrania w 2 secie...mimo wszystko...Tsonga powinien to ugrać.
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
No za szybko to liczyłem, pisałem i myślałem ????
Oczywiście zostaje 10 gemów do ugrania w 2 secie...mimo wszystko...Tsonga powinien to ugrać.
Powinno wejść wystraczy ze nie da się przelapmac, Tsonga może wygrac nawet seta o ile psycha wytrzyma
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Tsonga przełamanie 2:1 set 2 kurs 1.80 jak ktoś chce może grac mysle ze powalczy a jak ktoś jest za Djoko to kurs 2.0 na 2 set wybierac co wam lezy ???? Moim zdaniem Tsonga
Bet 365
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Tsonga przełamanie 2:1 set 2 kurs 1.80 jak ktoś chce może grac mysle ze powalczy a jak ktoś jest za Djoko to kurs 2.0 na 2 set wybierac co wam lezy ???? Moim zdaniem Tsonga
Bet 365
Czyli po prostu grac na tego komu się kibicuje? Daleko byśmy tak nie zajechali
E: niemki w plażówke robią wszystko żeby tego seta nie wygrać :razz:
No i udało się.
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Czyli po prostu grac na tego komu się kibicuje? Daleko byśmy tak nie zajechali

E: niemki w plażówke robią wszystko żeby tego seta nie wygrać :razz:

No i udało się.
Nie napisałem ze jeśli kibicujesz Djoko to graj na niego, chodzilo m ize jeżeli wierzysz bo wiesz jak gra i ze to mzoe być drobne potkniecie to możesz grac &quot;brejk&quot; to nie koniec swiata a kurs na Djoko podskoczyl wiec dalem taka opcje..
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Tsonga od 40/15 oddal jak dzieciak :grin:
mecz komedia
jak zagraliscie tego overa 22,5 to Tsongi musi wam zrobic 4 gemy, mi sie wydaje, ze teraz to moze byc ciezko. Po tym rebrejku dostanie lanie 6/2 czy 6/3.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nole połamał się koncertowo - 2df, kilka UE. Ciekawe czy Tsonga dowiezie tego seta, oby...
Tsonga nie był dłużny... Może sobie rękę z Nishikorim podać, ten sam poziom umysłowy.
Z taktyki PAŁA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom