>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typowanie na nie faworytów ! - Faza testów

P 1

patryy

Użytkownik
Witam wszystkich, już trochę obserwuję ten temat i wasze poczynania, chyba też zacznę stawiać przeciw faworytom. Piszę ten post, ponieważ dziś obstawiłem trochę meczy na sucho, może nie jest to przeciwko faworytom do końca ale kursy przeważnie około 2.00 DNB i jak narazie zapowiada się obiecująco, postaram się wrzucić wyniki później.
Pozdrawiam
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
patryy, chociaż Ty, bo u mnie pierwszy raz od rozpoczęcia grania, a nawet od rozpoczęcia testów, trafi się najprawdopodobniej minus.
Dziś przejrzałem sobie moje pdf&#39;y z pierwszego postu i zauważyłem że z biegiem czasu obniżam kursy (!) i % zysku. Także jutro nie ma litości i żadnych DC. Gram czyste 1/2 na nie faworyta tak jak na samym początku testów.
 
D 77

dalik

Użytkownik
cubsonart dokładnie. Zauważyłem tą samą zależność.
DNB jeszcze dawało radę ale DC jest jednak zbyt &quot;poniżające&quot;.
Chodzi o to, że wejdzie ci 5 takich spotkań ale po kursach, które nie dają zysku.
Sugestia:
- weź pod uwagę czyste X
- skup się na gospodarzach
- odpuść sobie mecze z kursami poniżej 2.00 (nawet przy DNB)
 
P 1

patryy

Użytkownik
Teraz tak patrze na moje mecze które się już zakończyły i weszło 6, 1 zwrot, 2 przegrane a gdym obstawił czyste typy bez DNB weszłoby 6, 3 przegrane. Zysk byłby o wiele lepszy grając u mnie na czysto, no ale zobaczymy co będzie dalej, narazie testy.
edit
Nie wiem czy odwiedzacie stronkę typersi.pl ale tam jeden koleś który w rankingu typowania ma największy zysk obstawia sobie głownie remisy, dwa dziennie, skutecznoćś ma 52% i mega zysk.
Nie wiem jak on wybiera te mecze ????
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
cubsonart dokładnie. Zauważyłem tą samą zależność.
DNB jeszcze dawało radę ale DC jest jednak zbyt &quot;poniżające&quot;.
Chodzi o to, że wejdzie ci 5 takich spotkań ale po kursach, które nie dają zysku.

Sugestia:
- weź pod uwagę czyste X
- skup się na gospodarzach
- odpuść sobie mecze z kursami poniżej 2.00 (nawet przy DNB)
Dokładnie.. właśnie pokazałem ten system koledze i wyciągneliśmy takie same wnioski.

Na początku zyski były duże, a z biegiem czasu obniżanie kursów. Dlatego będę się ściśle trzymał tego sposobu jakim grałem/testowałem na początku.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Na początku zyski były duże, a z biegiem czasu obniżanie kursów.
Jak widać psychiki się nie oszuka, nawet nie wiesz kiedy zacząłeś się bać dużych liczb w kursach ;)
Ja dzisiaj gram chyba 69 spotkań, wyniki wrzucę po zakończeniu wszystkich.
Edit: jak będzie dobrze to się powymądrzam jak dobieram stawki. A jak będzie źle to będę siedział cicho ;)
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dalik luknij sobie jeszcze raz w te pdf z pierwszego postu... toż tam nie ma żadnego DC ani innego badziewia a było zajebiście ????
 
D 77

dalik

Użytkownik
No fakt...
Tylko remisów kurde dużo a stawiać samo X to samobójstwo.
Ps. Że ja akurat postawiłem na Alaves w Marathonbet zamiast Betfair... Sprzedałbym kurs i już byłoby fajnie :/
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
a ja dałem że obie strzelą bo naprawdę nie myślałem że alaves może wogule urwać remis... tak jak pisal krisu3 wyżej to jest psychika... jednak jutro już chrzanie psychike i gram jak z automatu wyższe kursy... dzisiaj raczej na minus.
st truiden 2-1 wygrywa do 88min, w 88 traci brame i jest 2-2, zaklad nie wchodzi a w dogrywce.. 5-5 ... sie rozstrzelali..
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Dziś przejrzałem sobie moje pdf&#39;y z pierwszego postu i zauważyłem że z biegiem czasu obniżam kursy (!) i % zysku.
???? Już na początku tematu pisałem Wam, że najbardziej zyskowna będzie strategia najostrzejsza, po najwyższych kursach. Proponowałem hardcorowe handicapy-1 na niefaworyta do sprawdzenia w testach - macie zdaje się już sporą bazę wyników - sprawdźcie, jak często Wasz niefaworyt wygrywał wyżej niż jedną bramką, a najlepiej: - jaki procent zwycięstw niefaworytów stanowią zwycięstwa więcej niż jedną bramką? To by było interesujące.
 
P 1

patryy

Użytkownik
Oto moje pierwsze typy na wyższe kursy (na sucho):
Bremen - Leverkusen 1DNB 1.83 ⛔
Nurnberg - Hoffenheim 1DNB 1.62 ✅
Moenchengladbach - Wolfsburg 2DNB 2.00 ⛔
Swansea - West Brom 2DNB 2.20 ⛔
Tottenham - Liverpool 2DNB 2.00 ⛔
Beroe - Lok. Plovdiv 2DNB 2.38 ✅
Botev Plovdiv - Ludogorets 1DNB 2.00 ⛔
Duisburg - Union Berlin 2DNB 1.80 ✅
Blackburn - Bolton 2DNB 2.38 ✅
Kaiserslautern (Am) - Mainz (Am) 2DNB 2.20 ⛔
Seongnam - Gangwon 2DNB 1.91 ✅
Trofense - Santa Clara 2DNB 2.00 ✅
Covilha U. - Madeira 2DNB 2.00 ✅
Oliveirense - Belenenses 2DNB 1.91 ✅
+2 zwroty
+14.29%
 
K 107

krisu3

Użytkownik
U mnie pierwsza połowa dnia świetna, ale potem niestety gorzej i z 68 meczy (1 wisi na jutro) 6,5% straty. Do plusa zabrakło dwóch trafień. Wczoraj dużo zadziałały dwa typy po kursie 5,5 i 6, dzisiaj żaden taki wysoki nie wszedł.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
patryy: masz tam typy w okolicach 2,00... popatrz co grałem w pierwszym poście.
krisu3: ja odwrotnie, najpierw lipa a potem trochę wyciągnąłem.. jednak minus 9,22% dziś.
plsn: luknę jutro bo to może być ciekawe ????
 
D 77

dalik

Użytkownik
Dla zainteresowanych.
Na dzisiaj mam coś takiego - załącznik
Mecze rozgrywane po 20:00 dodam obstawię później bo zabrakło mi czasu.

Nie wiem tylko jak w excelu będę rozliczał typy gdzie np sprzedam kurs. Chyba będę musiał z palca wbijać ????
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dokładnie, dzisiaj bez niespodzianek... weszło mi tylko 6 zdarzeń:
GYEONGNAM FC V JEONBUK HYUNDAI MOTORS SKR K LEAGUE
Match Betting - 90 Mins typ: 1 1,25 @ 4,33 = 5,42
JORGE WILSTERMANN V UNIVERSITARIO DE SUCRE BOL BOLIVIA PRIMERA
Match Betting - 90 Mins - typ: x 1,25 @ 3,6 = 4,50
RWANDA V ZANZIBAR CECAFA CHALLENGE CUP, AFRICA
Match Betting - 90 Mins - typ: 2 1,25 @ 5,4 = 6,75
PANATHINAIKOS V PROODEFTIKI GRE NATIONAL CUP
Correct Score - 90 Mins typ: 4-0 1,25 @ 6,5 = 8,12
HRADEC KRALOVE V VIKTORIA PLZEN CZE CZECH CUP
Match Betting - 90 Mins typ: 1 1,25 @ 4,1 = 5,13
TRABZONSPOR V SANLIURFASPOR TUR TURKISH CUP
Correct Score - 90 Mins typ: 4-0 1,25 @ 9,5 = 11,88
pozatym lipa... gdyby nie virtual football na betvictor to bylby dzien ogolem na - ..
 
Do góry Bottom