>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typowanie na nie faworytów ! - Faza testów

A 22

asza

Użytkownik
Według mnie, taka gra na wysokie kursy, trochę wiedzy nt grająch ekip, może być bardzo skuteczna przeciw bukom.
Ile razy to, dorzucałem do kuponu jedno spotkanie z tenisa po kursie 1.4 gdzie po drugiej stronie 2.5. I co ? W 80% procentach przypadków wchodził ten wyższy kurs. Ostatnio nabrałem sporo przekonania do kursów zaczynających się od 2.

...
FSV Frankfurt 0:3 na 15 min przed końcem.
Graty ;)
 
donvitogrubas 2

donvitogrubas

Użytkownik
Jestem bardzo sceptycznie nastawiony co do powyższego sposobu na typowanie na &quot;nie faworytów&quot;. Jednak z drugiej strony ile to razy nie wygrywał ten &quot;pewniak&quot; tylko jakis beniaminek z kursem 4/7/10 przed meczem... Cóż... Będe obserwował ten temat na bieżąco. Sprawdzę też sobie fikcyjnie ten &quot;cudowny&quot; sposób gry. ????
 
D 77

dalik

Użytkownik
Dziękuję ????
Sprzedałem kurs po bramce Fortuny ale nie żałuję bo nie można być łakomy ????
To jest właśnie klasyczny przykład dlaczego ten temat istnieje ????
Jak to powiedział komentator: &quot;Dorussia chciała wygrać najmniejszym nakładem sił...&quot; - i tak właśnie robią &quot;pewniaki&quot;. Wystawiają bylejaki skład, zawodnicy się nie wysilają i później są takie efekty ????
Dzisiejszy dzionek zdecydowanie na ✅ ????
Pozdro dla kumatych.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Właśnie wróciłem z kina i tak patrze na mecze i coś myślę że przyszedł chyba czas na minus... zaraz biorę się za podliczanie.
edit. jednak 4,26e na plusie ????
inna niespodzianka to taka ze coral zawiesil mi konto bo musze im wyslac dokumenty takze nie wiem czy zdarze zagrac tam jutrzejsze typy :/
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jak to możliwe, że będziesz miał minus?
Piękne wyniki dzisiaj.
No chyba,że DNB cię pogrążyło.
Z niecierpliwością czekam na bilans.
Edyta.
Mecz Lazio - to był dla mnie value. Tutaj byłem pewny, że Udine nie wygra (miałem na Lazio - na przekór założeń z tego tematu)
 
cock 756

cock

Użytkownik
No chłopaki - dziś i Millwall i Watford i Leeds i Rafaela i Filipiny i Cibalia i Mainz, FSV, HSV, Inverness, Motherwell, Verona... Czapka z głowy.
Co do tego stawkowania, jak grać - rozpatrywaliście azjana +0,25?
 
D 77

dalik

Użytkownik
Tak, dzisiaj piękny dzionek.
Co do azjana +0.25... nie pomyślałem o tym. A czym to się różni od DC? ok, już wiem o co biega w +0.25
Z tym, że bardziej interesowałaby mnie opcja większego zysku za remis, a np 50% za 2.
Da się coś takiego postawić ?

Ja stawkuję na razie tak:
Mała różnica kursów 1 a 2 = DNB
Duża różnica kursów 1 a 2 = DC
Płaska stawka
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Plusik jednak mały.. 7%..
Od teraz będę grał tak jak na samym początku testów (pdf&#39;y z pierwszego posta w tym temacie), czyli:
Mała różnica między 1 a 2: czyste 1 lub 2 bez podpórki
Większe różnice: DNB oraz DC w zależności co mi bardziej podpasuje
Wysłałem już dokumenty do Corala. Chcieli tak:
Therefore please can you send one document from list A and two from List B to complete our checks:
List A -one document
* Copy of the photograph page of a valid passport
* Copy of your birth certificate
* Copy of a valid photocard driving licence (provisional or full)
* Copy of a valid id card
List B -two documents
(both must be dated within the past three months)
* Copy of a mobile telephone statement
* Copy of a store or credit card account statement
(Only show the first six digits and last four of the card/account number with the account name.)
* Copy of a mortgage statement
* Copy of utility statement - i.e. water, gas, electric, council tax
* Copy of a bank statement
* A copy of your P60 Tax form
Więc z listy A wysłałem im zdjęcie dowodu osobistego a z listy B dowód wpłaty na konto bankowe, na którym jest i adres i nr konta, a więc spełniałoby te 2 warunki:
* Copy of a bank statement
* Copy of a store or credit card account statement
(Only show the first six digits and last four of the card/account number with the account name.)
Czy to przejdzie ?
Pozdrawiam
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Na koniec dnia Cacereno pięknie z Malagą ????
U mnie dzisiaj 37 meczy, 12 weszło, 7 zwrotów, zysk 26% ✅
Wczoraj był minus 0,5j a dzisiaj plus 9,75j ????
Stawkowanie dokładnie jak kolega Dalik. Stawka 1j.
Edit: na 9 DC które trafiłem przez dwa dni, było 6 remisów.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Mała różnica między 1 a 2: czyste 1 lub 2 bez podpórki
Większe różnice: DNB oraz DC w zależności co mi bardziej podpasuje
Myślisz, że się nie pogrążysz przez czyste 2(1) ?
Przy małej różnicy kursu będzie mała różnica między DNB, a to zawsze jakieś zabezpieczenie.
Pamiętaj, te takie granie to i tak już jest hardcore więc starajmy się chociaż w taki sposób ograniczyć ewentualne straty.
Edit: na 9 DC które trafiłem przez dwa dni, było 6 remisów.
Dlatego właśnie opłaca się grać DC ale korci mnie ten +0.25, o którym wspomniał Cock.
Real 90+2 i mi posypał jeden mecz (miałem AH Alcoyano+2)
Edyta.
W końcu znalazłem normalny opis +0.25. Może być dobre
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Ja na dziś zagrałem akurat różnie, według przeczucia.
Myślę że nie da się określić jednolitych zasad doboru, gdyż jak sam tytuł wskazuje wyszukujemy tutaj niespodzianek...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Nie ma co selekcjonować, analizować meczy. Ma być po prostu inny wynik niż przewiduje bukmacher. Gdybym miał się zastanawiać czy w meczu Wigan Athletic vs Manchester City jest jakaś szansa dla Wigan to stwierdziłbym, że nie ma i bym tego nie postawił lub postawił na Man City.
Albo można się sugerować zasadą: Ten mecz bym zagrał na Man City więc stawiam odwrotnie ????
Dziś czuję minus bo wyniki są jakieś &quot;słabe&quot;
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Nie ma co selekcjonować, analizować meczy. Ma być po prostu inny wynik niż przewiduje bukmacher. Gdybym miał się zastanawiać czy w meczu Wigan Athletic vs Manchester City jest jakaś szansa dla Wigan to stwierdziłbym, że nie ma i bym tego nie postawił lub postawił na Man City.

Albo można się sugerować zasadą: Ten mecz bym zagrał na Man City więc stawiam odwrotnie ????

Dziś czuję minus bo wyniki są jakieś &quot;słabe&quot;
Dalik, mam to samo... mi też dużo nie wchodzi.. a 3-4 niespodzianek które weszły, betvictor nie miał w ofercie.. a nie chcem sie roznosic na kilka/kilkanascie bukow... coral weryfikuje mi dane.. mam nadzieje ze jutro juz bede mogl ponownie tam stawiac..
 
D 77

dalik

Użytkownik
cubsonart z Marathonbet miałeś jakieś problemy? Tam jest fajnie.
Dobre kursy, oferta ciekawa i jest czasami opisywany handicap +0.25 wspomniany przez Cock&#39;a
Co do selekcji spotkań to muszę jeszcze przeanalizować dom/wyjazd bo jednak zauważam, że dużo skuteczniejszy jest gospodarz
Edyta.
Ps.
cubsonart - grałeś dziś jakieś czyste 2(1) lub X ?
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dalik, Marathon nie ma już możliwości wpłaty przez Skrilla. Inaczej jasne że grałbym właśnie tam.
Dzisiaj grałem różnie, było trochę czystych, trochę DC oraz trochę DNB. Zobaczymy jak to pójdzie.
 
Do góry Bottom