>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typowanie na nie faworytów ! - Faza testów

mareq_7 354

mareq_7

Użytkownik
Ogólnie tych meczy co na dzisiaj cubsonart podałeś, to prawie połowę z nich dało się tradować z dobrym zyskiem na betfair ;)
Może to jest jakaś metoda, kupować kursy przed meczem, czekać aż underdog strzeli pierwszego gola i później szykbciutko sprzedać? ????
 
D 77

dalik

Użytkownik
Tak właśnie robię, ale nie zawsze mam dostęp do kompa (wersja mobilna jakaś tępa)
ale też czasami zdarza się, że zablokowany jest &quot;cashout&quot;. - tak miałęm z Aarhus - Midtjylland ????
Wtedy chyba DNB jest lepszym wyjściem bo sprzedaje się lepszy kurs.
 
mareq_7 354

mareq_7

Użytkownik
Dzisiaj z twoich typów cubson jestem na ✅ ok 5e, także wielkie dzięki!
Nie zagrałem meczu Anzhi i Lecha, bo wcześniej na nich postawiłem, a mecz FC Brasov- Steaua Bucharest 3 - 1 ztradeowałem, tak zysk byłby większy o jakieś 2e!
Pozdrawiam!
 
thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
ja mialem wyprobowac ten system dzisiaj ale jak popatrzylem na mecze to stwierdzilem ze raczej zysku z tego male prawdopodobienstwo i chyba dobrze zrobilem, moze jakos jeszcze na dniach sie pobawie w testowanie, aczkolwiek zaraz zostane zjechany przez kogos ze testuje na zywca ????
 
D 77

dalik

Użytkownik
thecakeisaspy - własnie zadziałał na ciebie czynnik psychiczny. Wysoki kurs = nie stawiam. Takim rozumowaniem postaw na Barcę w weekend po kursie 1.10. Ja na pewno będę stawiał X lub X2.
Wiele spotkań można ratować dzięki Betfair (m.in Moreirense - Sporting Lisbon wczoraj).
Testowanie na żywca - jak widać po tygodniu gry nie ma jakiś większych strat (a raczej są zyski) na tym sposobie gry ale wiemy też, że: nie można selekcjonować spotkań - ze wszystkich spełniających warunek (wysoki kurs) grać minimum 70% tych spotkań.
Jednak czego dalej nie wiem? Nie wiemy czy lepiej grać samo X , X2 , samo 2 czy DNB ?
Takim oto sposobem poniżej przedstawiam wczorajsze mecze cubsonart&#39;a przy grze na X2. Jeszcze można było wyciągnąć lepsze kursy grając dutchingiem X i 2 ale wtedy giełda odpada co może cubsonart dla Ciebie może być dobrą alternatywą na zwiekszenie zysków.

Ja dzisiejsze mecze, które będą miały wysokie kursy zagram X2, pozostałe DNB.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
ja mialem wyprobowac ten system dzisiaj ale jak popatrzylem na mecze to stwierdzilem ze raczej zysku z tego male prawdopodobienstwo i chyba dobrze zrobilem, moze jakos jeszcze na dniach sie pobawie w testowanie, aczkolwiek zaraz zostane zjechany przez kogos ze testuje na zywca ????
Tak małe jest prawdopodobieństwo, ale luknij w moje testy na sucho oraz za real cash.. nawet wczoraj udało się ostatnim meczem wyciągnąć na lekki plusik... Jak dotąd nie było jeszcze ani jednego dnia który przyniósłby straty !

Zauważ też że jedna niespodzianka, pokrywa z zyskiem 4-6 innych meczów gdzie nie ma niespodzianki.

Ale cóż - graj jak chcesz, ja do niczego nie zmuszam.


thecakeisaspy - własnie zadziałał na ciebie czynnik psychiczny. Wysoki kurs = nie stawiam. Takim rozumowaniem postaw na Barcę w weekend po kursie 1.10. Ja na pewno będę stawiał X lub X2.

Wiele spotkań można ratować dzięki Betfair (m.in Moreirense - Sporting Lisbon wczoraj).

Testowanie na żywca - jak widać po tygodniu gry nie ma jakiś większych strat (a raczej są zyski) na tym sposobie gry ale wiemy też, że: nie można selekcjonować spotkań - ze wszystkich spełniających warunek (wysoki kurs) grać minimum 70% tych spotkań.

Jednak czego dalej nie wiem? Nie wiemy czy lepiej grać samo X , X2 , samo 2 czy DNB ?

Takim oto sposobem poniżej przedstawiam wczorajsze mecze cubsonart&#39;a przy grze na X2. Jeszcze można było wyciągnąć lepsze kursy grając dutchingiem X i 2 ale wtedy giełda odpada co może cubsonart dla Ciebie może być dobrą alternatywą na zwiekszenie zysków.



Ja dzisiejsze mecze, które będą miały wysokie kursy zagram X2, pozostałe DNB.
Dalik, no widzisz wczoraj wpadło by trochę więcej groszy grając X2. Grając DNB miałem 1,5e zysku. Jednak jeden mecz, zrobiłby tam już różnice na korzyść DNB (mecz Anzhi lub np Moreirense, które prowadząc 2-0, dało sobie strzelić 2 bramki i zremisować).

Te porównania DNB vs X2 trzeba kontynuować. Proponuje porównywać przez następne 2 tygodnie tak aby uzględnić:
- 2 kolejki w rozgrywkach ligowych
- conajmniej 1 runde pucharów krajowych
- conajmniej 1 kolejkę rozgrywek europejskich
- trochę meczy sparingowych
 
cock 756

cock

Użytkownik
Jednak czego dalej nie wiem? Nie wiemy czy lepiej grać samo X , X2 , samo 2 czy DNB ?
2 czy DNB? X2 czy X i 2? A do czego służy prosty kalkulator, a ty na longrun obliczysz sobie marżę na swojej grze?
I jeszcze jedno - jak gamblujesz na Betfair posługuj sie tylko BACK!!! Nad kursami są takie dziwne %, które zapewne pomijasz w swojej grze, nad BACK jest zawsze większy stopień zwrotu...
Zauważyłeś, choć może i nie zauważyłeś, że choć kurs nie drgnął można zakład sprzedać z zyskiem - to wynik zmieniającego się przeciwnego zdarzenia back...
 
D 77

dalik

Użytkownik
2 czy DNB? X2 czy X i 2? A do czego służy prosty kalkulator, a ty na longrun obliczysz sobie marżę na swojej grze?
Tego zdania nie rozumiem, bo jestem za tępy.
Kursy na X2 często bywają duuuuużo mniejsze od DNB i trzeba potestować co lepiej stawiać.
Gdy na X2 mamy kurs poniżej 2.00 to raczej nie ma sensu grać z podpórką. Grałbym tam DNB.
Używałem LAY dla spotkań gdzie X2 oraz 2DNB nie było wystawione.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
2 czy DNB? X2 czy X i 2? A do czego służy prosty kalkulator, a ty na longrun obliczysz sobie marżę na swojej grze?
I jeszcze jedno - jak gamblujesz na Betfair posługuj sie tylko BACK!!! Nad kursami są takie dziwne %, które zapewne pomijasz w swojej grze, nad BACK jest zawsze większy stopień zwrotu...
Zauważyłeś, choć może i nie zauważyłeś, że choć kurs nie drgnął można zakład sprzedać z zyskiem - to wynik zmieniającego się przeciwnego zdarzenia back...
*zaznaczam, że nie jest to żaden atak - tylko merytoryczna uwaga i pyt.
Z tego co zauważyłem, to chłopaki obstawiają zwykłe bety, tylko że na giełdzie betfair (nie żaden trading). Albo siadnie albo nie siadnie. Co za różnica czy back czy lay.

&quot;Zauważyłeś, choć może i nie zauważyłeś, że choć kurs nie drgnął można zakład sprzedać z zyskiem - to wynik zmieniającego się przeciwnego zdarzenia back...&quot;
Ale jak? Wybieram dowolny mecz, stawiam back i od razu mogę sprzedać zakład z zyskiem? Nie rozumiem...
 
cock 756

cock

Użytkownik
*zaznaczam, że nie jest to żaden atak - tylko merytoryczna uwaga i pyt.
Domyślam się, bo byłby bezpodstawny.
Z tego co zauważyłem, to chłopaki obstawiają zwykłe bety, tylko że na giełdzie Betfair (nie żaden trading). Albo siadnie albo nie siadnie. Co za różnica czy back czy lay.
Back ma wyższą stopę zwrotu. Nad kursami masz powiedzmy 102%. Zauważyłeś coś takiego? Oznacza, to, że gdyby nie bylo prowizji - kursy back byłyby surebetem na poziomie 2%... Nad layem widnieje powiedzmy 98%, gdy zagrasz pomijając prowizję wszystkie zaklady, jesteś 2% w plecy. A dochodzi jeszcze prowizja...
Ale jak? Wybieram dowolny mecz, stawiam back i od razu mogę sprzedać zakład z zyskiem? Nie rozumiem...
No własnie tak jak piszę... Generalnie nie rozumiesz opcji cash out.
Klasyczny trade:
back 1,10 oddaję lay 1,09 i git scalp na 1 tick. Prawda?
ostatnio dodano opcję cash out... Bywa tak, że TWÓJ lay 1,09 jeszcze nie kupiony, a cash out robi greenbooka... To właśnie back na wyniku przeciwnym dał w czasie surebeta. Nie chce mi się liczyć, ale zagrałeś za 10E 1,10 czyli 95ct zysku po layu na 1,09. Ustawileś laya, a nie bawisz się na sofcie. Lay czeka na kupno, a cash out pokazuje już greena 12ct. To wlaśnie stopa zwrotu na BACK daje przewagę nad LAY.
Mówię o tym:
100,5% i 99,2%
http://www.gamingfloor.com/imagebank/BetfairArgentinaSKorea.gif
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ale trading backami jest praktycznie niemożliwy. Tylko cash out. ;)
Tak szybkich nie ma chyba po za roomami w BF. ????
edit:
i nie od razu mażesz z zyskiem, tylko jak urośnie back na wynik odwrotny.
 
A 22

asza

Użytkownik
Domyślam się, bo byłby bezpodstawny.
Back ma wyższą stopę zwrotu. Nad kursami masz powiedzmy 102%. Zauważyłeś coś takiego? Oznacza, to, że gdyby nie bylo prowizji - kursy back byłyby surebetem na poziomie 2%... Nad layem widnieje powiedzmy 98%, gdy zagrasz pomijając prowizję wszystkie zaklady, jesteś 2% w plecy. A dochodzi jeszcze prowizja...
No własnie tak jak piszę... Generalnie nie rozumiesz opcji cash out.
...
Mówię o tym:
100,5% i 99,2%
http://www.gamingfloor.com/imagebank/BetfairArgentinaSKorea.gif
Źle to rozumiesz. Powinno być tak: Im bliżej 100%, tym bliżej 100% payout, nie ma tu żadnego surebeta.
Gdzieś był dobry filmik o tym.
Edit:
Jest;)
https://www.youtube.com/watch?v=V0tZVIyR6Ys
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Ludzie czy Wy nie możecie zrozumieć, że funkcja CASH OUT to po prostu zwykły zakład na przeciwną opcję po odpowiedniej stawce ? To, że nie ma gdzieś tej funkcji to nie oznacza, że nie można z niej korzystać. Wystarczy skorzystać z jakiegokolwiek kalkulatora do Betfair bądź z jakiegokolwiek programu wspomagającego trading. Płakać się chce jak się patrzy na te bzdury, które niektórzy tutaj wypisują...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom