>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Już po meczu, ale ja nie o wyniku a o tym skąd bierzesz takie ciekawe(fałszywe) zresztą informacje?
Normalna pomyłka grała oczywiście tydzień wcześniej ale odpadła w 2 rundzie kwalifikacji. W ciągu godziny analizuje wszystkie mecze tenisa jakie są na bet365 bo na więcej nie mam więcej czasu. Po godzinie 9 kursy z reguły są już ni do grania. A co Ty w tym czasie robisz, oprócz pisania oczywistych rzeczy.
 
C 2

czuczo

Użytkownik
Pieri Tatiana - Ferrer-Suarez Ines
TYP: Pieri Tatiana @ 2.75
(bet365)⛔ 36 57
Santa Margherita Di Pula 2 ITF
W zeszłym tygodniu jak zobaczyłem wiek Włoszki, to byłem w szoku - dziewczyna 29 marca skończy 15 lat!!! Ogólnie tenis poszedł bardzo do przodu, szczególnie damski, co raz więcej roczników 96, 97, 98 no i wyżej wspomniany 99 atakuje niższej klasy turnieje...warto zwrócić uwagę także na zawodniczkę też 99 rocznik, którą miałem okazję oglądać na żywo Tamara Bojanic, jak zobaczycie ją w ofercie, nie sugerujcie się wiekiem, młoda dużo potrafi i będzie w przyszłości dobrze grać...wracając do Włoszki, to w szoku byłem jak zobaczyłem jej rocznik, a w podwójnym szoku jak zobaczyłem co dziewczyna potrafi, jak na swój wiek gra bardzo dojrzały tenis...akurat oglądałem finał tylko, grała z Kennel, przegrał 62 61, ale po pierwsze wyszło zmęczenie całym tygodniem, bo nie grała turnieju do 14 lat, tylko z kobietami, które nie głaszczą piłek;) po drugie wynik nie odzwierciedla tego co się działo na korcie, w paru gemach prowadziła 40:15 i przegrywała, ale i tak powinna być z siebie zadowolona, finał dziesiątki w wieku 14 lat, mistrz;) zawodniczki grając z nią nie do końca wiedzą co się mogą po niej spodziewać heh tu zagra loba pod niebo, tu przyśpieszy jakby była mega doświadczoną zawodniczką...jej największym atutem jest głowa i czucie kortu, bardzo dobrze potrafi się bronić i wykorzystywać momenty do ataku, nie boi się grać odważnie co jest bardzo ważne - na drugie serwisy bardzo często wchodzi...co do minusów, hmm nie wiem czy można to nazwać minusami, bo jej tenis dopiero się kształtuje, ale widać że ciągnie ją do gierek typu Isia, skróty itp. ale wychodzą jeszcze błędy w technice na małej gierce, na małych polach, co do serwisu, to można powiedzieć że jest;) jedynka za bardzo nie różni się od dwójki, ale serwuję precyzyjnie i nie jest to wrzutka do zabicia...to tyle na jej temat, co do przeciwniczki, to ona się bardziej obawia Włoszki niż Włoszka Hiszpanki heh Włoszka nie musi wygrywać ma 14 lat, Hiszpanka musi ma 24 lata, sfera psychologiczna będzie też ogrywała ważną rolę...myślę, że warto coś położyć na młodą Włoszkę, ma łapkę i wie po co jest na korcie;)
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Sweeting - Marcora 1 1.56 10/10 Sportingbet
Nie wiem co by się musiało stać by Ryan to przegrał na swoich ścianach. Co prawda to ITF, ale pamiętamy Sweetinga jeszcze kilka lat temu z tego, że było to groźna postać na poziomie ATP. Teraz wraca, odrabia ranking i sukces musi być, tym bardziej, że nawierzchnia szybka/hard, do tego rywal idealny do rozklepania, nie ma co się tutaj za dużo zastanawiać, bo faworyt jest jeden i ufam Sweetingowi, który musi klepać w Sateliktach by wracać, no, ale taki jest na ten moment jego obowiązek.
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Alyona Sotnikova - Leolia Jeanjean 1 1.50✅ 6-1 5-7 6-2
bet365

21 letnia Ukrainka z bardzo dużym doświadczeniem na turniejach ITF. We Francji na kortach ziemnych na hali to juz jej 3 turniej pod rząd. Wcześniej 2 cwiercfinały.Porażki z włoszką Matteuci która bez straty seta wygrała cały turniej i z póxniejszą finalistką Niemką Schaefer, która jednak jest o klasę wyżej niz Ukrainka. W tym roku na cegle bilans 10/4. Z zawodniczkami jak Frnacuska wygrywa bardzo regularnie.

Natomiast 18 letnia Francuska narazie gra słabo. Miała byc sporą nadzieją frnacuskiego tenisa. Jako 14 lataka grała bardzo dobrze jako juniorka. Wygrywała z zawodniczkami, które teraz nawet graja nawet w turniejach WTA, ale juz w turniejach seniorskich grała bardzo mało. Co prawda przebija sie przez eliminacje ale później z lepszymi zawodnikami gładkie parażki po 2-0 w setach. W karierze zaliczyła tylko 1 udany turniej rangi itf gdzie doszła do finału ale to było 3 miesiące temu, ale miała bardzo szczęśliwe losowanie. Francuzka w tym roku zagrała tylko 1 mecz i zaliczyła kompromitującą porażkę z amatorką z Włoch Ferrnano gładko w dwóch setach.

W tym meczu licze na doświadczenie Ukrainki i jej lepszą formę w tej czesci roku.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Bangoura S.- Hochwalt T. 1 1.40 5/10 bet365
Bangoura mnie zawiódł bardzo ostatnio z Michalicką, nie wiem jak przegrał tego TB, spisał się fatalnie. Chłopak ma na prawdę sporę możliwości i materiał na zawodnika w ciągu najbliższych lat myślę, że na granice minimum TOP200. Hochwalt mniej błyskotliwy od kolegi, rzemieślnik, który od czasu do czas zrobi jakiś wynik, ale po nim nie oczekuje się na razie zbyt wiele, a rywal bardzo ciężki, dlatego faworyzuję tutaj Bangourę.
 
C 2

czuczo

Użytkownik
B. Luz - A.Bowtell
TYP: A.Bowtell @ 3.0 (bet365)⛔ 46 67
ITF Heraklion

Tenisowo Irlandka wygląda zdecydowanie lepiej, więcej potrafi i gra ofensywny tenis, co w grze z Barbarą jest najlepszym rozwiązaniem by wygrać spotkanie. Nie ma się co sugerować rankingiem czy też wynikami, obie panie widziałem na żywo i wiem na co je stać.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Brengle-Bertens 1.56 pinnacle
Madison Brengle to zawodniczka grająca zdecydowanie na hardzie. Fakt w Stanach mamy najczęściej ten szybszy clay, ale jej wyniki na swoim podwórku na tej nawierzchni są beznadziejne, patrząc na rywalki z jakimi rywalizuje. 3 starty w tym turnieju i trzy razy porażki w pierwszej rundzie. Na dobrą sprawę w tym roku tylko w Horbart udało jej się awansować do turnieju głównego. Bertens to zawodniczka która próbuje wrócić do TOP 100 WTA, była już na 41 miejscu. Ten rok rozpoczęła nie najlepiej, ale po meczach w Pucharze Federacji widać znaczny progres w jej grze. Ostatnio przeszła kwale do turnieju w Miami i poległa w 2 rundzie z Stosur. Na rozkładzie w tym sezonie ma takie zawodniczki jak: Wickmayer, Vekic, Govortsova, Cepelova. Porażki z Ivanovic, Lepchenko, Barty,Ormaecheo, Suarez- Navaro czy Stosur, czyli z zawodniczkami z topu ( oprócz Barty)
Wydaje mi się że mecz ten wygra Holenderka. Bertens zdecydowanie poprawiła swoją grę od początku roku i jak narazie przegrywa z zawodniczkami lepszymi, będącymi wysoko w rankingu. Do tego nawierzchnia powinna ją faworyzować, gdyż KiKi najlepiej czuje się na clayu. A że szybsza nawierzchnia nie powinno jej to przeszkadzać, predyspozycje na szybsze nawierzchnie też ma, wydaje mi się że Brengle po raz czwarty pożegna się z turniejem w pierwszej rundzie.
Do tego polecam, która także wypadła z Topu, a gra dziś z słabszą z sióstr Kichenok.
Dolonc 1.74 pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Wilson Leite wygra @ 1,56 Sportingbet ✅
Ćwierćfinał turnieju rangi Futures rozgrywanego w Tureckim mieście Antalya. Brazylijczyk Wilson Leite będzie podejmować o rok młodszego Brytyjczyka, Jamesa Marsalka.
Wilson Leite po ciężkim starcie sezonu dopiero chyba ten występ może uznać za udany. W Turcji pokonał dwóch mało znanych rywali, jednak fakt, że dokonał tego w dwóch bardzo krótkich setach może robić wrażenie bo wiemy jak łatwo na tym poziomie oddać seta. Wilson najlepiej gra na kortach ziemnych jednak występy na nawierzchniach typu hard nie sprawiają mu problemów. Zawodnik dobrze serwujący, przystosowany do gry ofensywnej. Posiada świetne zagranie forehandowe, trochę gorzej to wygląda z backhandem, jednak potrafi sobie poradzić, grając bardzo często z wysokim kozłem.
James Marsałek w tej chwili plasuje się w siódmej setce rankingu, również nie może być zadowolony ze swojej gry w pierwszych miesiącach tego sezonu. Jest to jego pierwszy ćwierćfinał w tym roku. Zawodnik potrafiący grać serve&amp;volley, jednak zdecydowanie pewniejszym zagranie jest serwis. Częste ataki pod siatką nie równają się z dobrymi volleyami. James nie ma swojej ulubionej nawierzchni, jednak najwięcej gra na kortach twardych. W Turcji pokonał Akhmesthina i Raspudicia.
Sądzę, że Leite wchodzi na dobre tory i zacznie się dobrze prezentować, rozegra kilka turniejów jeszcze w Futuresach i gdy na dobre zacznie się sezon na kortach ziemnych będzie po cichu czekać na swoją szansę. Marsalek jest zawodnikiem bez perspektyw, grającym bardzo nierówno i na słabym poziomie, nie oszukujmy się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Siniakova-Voracova 3.54 pinnacle✅
Cóż śledzę ten turniej od samego początku i naprawdę nie mogę zrozumieć aż takiej różnicy kursów... fakt, Siniakova to ogromny talent, ale dziewczyna jeszcze nie ma ukończonych 18 lat, a wiadomo w takim wieku przytrafiają się dziwne porażki, tym bardziej u kobiet. Siniakova w tym turnieju dwa razy wygrała po 2:1, a wczoraj pokonała Jabeur 2:0, ale o zwycięstwie zdecydował tibreak, i co by nie mówić gdyby tunezyjka utrzymała swoje podanie przy stanie 6:5, to mielibyśmy trzeciego seta. Fakt że pokonała Pliskovą, ale nie zapominajmy o problemach zdrowotnych Karoliny. Siniakova w każdym z meczy dawała 2 razy się przełamać, nie jest to dużo, ale jednak tak jak wczoraj często męczyła swoje gemy serwisowe do 30,40. Na pewno nie gra pewnie w tym turnieju.
Starsza o 13 lat Voracova, wygrała tu dwa razy po 2:0, tracąc tylko raz swoje podanie, i wygrała 2:1 z Kulichkovą, czyli kolejną bardzo zdolną dziewczyną z rocznika 96. W tym meczu Renata dała się przełamać aż 7 razy, ale ostatecznie wygrała, łamiąc o jeden raz więcej rywalkę.
Cóż obie pochodzą z Czech, jednak 13 lat różnicy to sporo, młodsza Czeszka nie ma takiego doświadczenia, do tego Voracova lubi grać na kortach szybkich. Wiadomo przed Siniakovą szansa na wielką karierę, ale buki moim zdaniem mylą się wystawiając aż taki kurs. Tu wszystko może się zdarzyć, a wiec biorę te 3.54 z pocałowaniem ręki.
Dla mniej odważnych polecam handi +6 gem po 1.49 w pinku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Wilson Leite wygra @ 2,40 SportingBet ✅
Półfinał turnieju rangi Futures rozgrywanego w Antalyi, starcie wracającego do dobrej formy Wilsona Leite z Czechem Romanem Jebavym.
Wilson Leite po ciężkim starcie sezonu dopiero chyba ten występ może uznać za udany. W Turcji pokonał dwóch mało znanych rywali, jednak fakt, że dokonał tego w dwóch bardzo krótkich setach może robić wrażenie bo wiemy jak łatwo na tym poziomie oddać seta. Wilson najlepiej gra na kortach ziemnych jednak występy na nawierzchniach typu hard nie sprawiają mu problemów. Zawodnik dobrze serwujący, przystosowany do gry ofensywnej. Posiada świetne zagranie forehandowe, trochę gorzej to wygląda z backhandem, jednak potrafi sobie poradzić, grając bardzo często z wysokim kozłem.
Wilson w dniu dzisiejszym bezproblemowo poradził sobie z Anglikiem Marsalkiem, któremu oddał zaledwie pięć gemów w całym spotkaniu. Brazylijczyk wraca do dobrej dyspozycji i ma szansę na dobry wynik i podążanie zgodnie z planem, aby jak najszybciej poprawić ranking i próbować sił w turniejach rangi Challenger.
Roman Jebavy również nie należy do wysokich zawodników. Jak na swój wzrost dobrze serwuje, często chodzi po serwisie pod siatkę, jednak nie przynosi to żadnych korzyści. Słabo returnuje, ogólnie rzecz biorąc jego gra na backhandzie opiera się tylko na slice, który jest bardzo wysoki i ustawia przeciwnikowi akcje. Roman od początku sezonu gra bardzo nieregularny tenis, przegrywa z zdecydowanie niżej notowanymi zawodnikami, ten półfinał jest jego najlepszym wynikiem w tym roku, jednak wcześniejsze spotkania w Bergamo nie napawają optymizmem przed starciem z Ricardo Belottim. Jebavy tracił sety z Boltzem lub Michalicką, którz słabo rozpoczęli ten sezon.
Roman nie może być raczej zadowolony ze swoich tegorocznych startów, jeden konkretny występ na początku marca kiedy to zagrał w finale Futuresa, od tamtego momentu bardzo trudne, porażka z Donaldsonem, strata seta z Obrym czy Kuzmanovem, którzy nie należą do czołówki nawet na Futuresach. Jebavy grać na hardzie nie potrafi, jest to zdecydowanie zawodnik, który stylem pasuje na claycourt.
Sądzę, że jest w tym kursie jakaś promocja, Roman Jebavy od momentu dobrego wyniku we Włoszech jakby opadł z sił i prezentuje słaby tenis, traci sety ze zdecydowanie słabszym zawodnikami. A Leite? Leite wraca na właściwe tory i ma szansę w Turcji osiągnąć nawet zwycięstwo, czego mu życzę!
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
W przyszłym tygodniu szykuje się parę kobiecych ITF-ów za nie najmniejszą pulą nagród
$50,000 Seoul


$50,000 Istanbul


$50,000 Charlottesville
 
K 36

kamiiru

Użytkownik
Ouellette G. - Tiafoe F. @1.50 bet365 ✅

Bez analizy, bo mecz za kilka minut się rozpoczyna, ładny kurs na doswiadczoego Grega, ktory gra z 16- latkiem ranking 1300.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Nie grajcie tego!! Co to za wpis?? Tiafoe to jest nr 2 juniorskiego rankingu. Świetny bilans. Ouelette w kratkę gra. Zdecydowanie value w drugą stronę! Mecz 50/50. Tiafoe @2,50 ⛔
Ouellette G. - Tiafoe F. @1.50 bet365
Bez analizy, bo mecz za kilka minut się rozpoczyna, ładny kurs na doswiadczoego Grega, ktory gra z 16- latkiem ranking 1300.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Nowy tydzień, nowe turnieje
$100.000 Cagnes-Sur-Mer (FRA)
www.opendecagnes.com
Nawierzchnia: Clay
ITFTENNIS.COM: http://www.itftennis.com/procircuit/tournaments/women%27s-tournament/info.aspx?tournamentid=1100031526

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

$75.000 Trnava (SVK)
http://www.empireslovakopen.sk/
Nawierzchnia: Clay
ITFTENNIS.COM: http://www.itftennis.com/procircuit/tournaments/women%27s-tournament/info.aspx?tournamentid=1100031527

$50.000 Fukuoka (JPN)
http://www.fukuoka-kokusai-tennis.com/
Nawierzchnia: Trawa
ITFTENNIS.COM: http://www.itftennis.com/procircuit/tournaments/women%27s-tournament/info.aspx?tournamentid=1100031219
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
$25.000 Incheon (KOR)
Nawierzchnia: Hard
ITFTENNIS.COM: http://www.itftennis.com/procircuit/tournaments/women%27s-tournament/info.aspx?tournamentid=1100031446
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
$25.000 Tunis (TUN)
Nawierzchnia: Clay
ITFTENNIS.COM: http://www.itftennis.com/procircuit/tournaments/women%27s-tournament/info.aspx?tournamentid=1100031430

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
$25.000 Raleigh, NC (USA)
Nawierzchnia: Clay
ITFTENNIS.COM: http://www.itftennis.com/procircuit/tournaments/women%27s-tournament/info.aspx?tournamentid=1100031504
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF BOL 9 maja 11:00

Mikulcic - Michel
typ: Mikulcic
kurs: 1,53 bet365
Chorwatka zagra u siebie ze szwajcarka, zawodniczka typowo ziemna (przeciwniczka preferuje hard). Wyzej notowana, ostatnie spotkania wygrane pewnie z dobrymi ziemniaczkami. Kurs zacheca. Delikatnie do dubelka. GL
ITF Raleigh 9 maja 16:30
Sanchez - Kramperova
Typ: Kramperova
kurs: 2,1 bet365
Czeszka bilans w tym roku na cegle 26:11 a ameryknaka 5:5. Graly ze soba raz, tez w usa, pol roku temu i wygrala czeszka 76 62. IMO value. GL
ITF Raleigh 9 maja 18:00
Mertens - Kovalets
Typ: Kovalets
kurs: 1,53 bet365
Ukrainka to typowa ziemniaczka w przeciwienstwie do belgijki ktora preferuje hard. Kovalets ograla ostatnio kilka dobrych ziemniaczek i mysle, ze i tu sobie poradzi. Kurs do dubelka delikatnie mozna zagrac. GL
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
dziś startują kwale do trawiastego ITF w Japonii,jako że trawa jest specyficzną nawierzchnią poszukam dogów ,bo żadne kursy 1,2-1,5 w ITF sensu żadnego nie mają.Zbliżony poziom zawodniczek gwarantuję,że rozeznanie z nawierzchnią oraz forma dnia ma decydujące znaczenie... zatem kamąąą! wszystkie kursiwa z b365.
Hsu-Okadaue 1 2.00
Zacznę od kluczowej sprawy,Chiaki na trawie grać nie potrafi. Bilans w ostatnich latach 4/19 mówi sam za siebie.Do tego h2h między nimi 3-0 na korzyść HSU. Stawiam na zawodniczkę ,która o grze na murawie ma pojęcie większe.Jak pokazała w zeszłym tyg potrafi wygrywać z zawodniczkami lepszymi od siebie,które na trawie sobie nie radzą-win z Liebens. Hsu jako juniorka świetnie się zapowiadała i umiejętności posiada napewno większe niż wskazuje ranking,dodając do tego bardzo wątpliwej klasy rywalke mającą problemy z trawą-wygląda nieźle.
Sakai-Watanabe 1 3.25
Tutaj widze value ,bo szczerze mówiąc nie widzę tutaj jakichkolwiek przesłanek aby wystawić tak wysoki kurs,dla mnie bet zdaje się być 50/50,zatem grać trzeba.
Obie zajmują odległe miejsca rankingowe i obie w tym sezonie grają piach. Z trawą mają równie podobne doświadczenie,więc handicapu z powodu nawierzchni żadna nie zyskuje.H2H na korzyśc SAKAI 1-0. Cyferki nie grają,ale kursiwo lekko przesadzone więc pobieram.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - ITF Praga Kobiety 13.05.2014 godz. 11:00
Wydarzenie: Karolina Pliskova - Mandy Minella
typ: Karolina Pliskova wygra 2:0
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365

Na dzisiaj rano moja propozycja z pojedynku pierwszej rundy turnieju cyklu ITF w Pradze pomiędzy Czeszką Karoliną Pliskovą (62.WTA), a tenisistką z Luksemburga Mandy Minellą (153.WTA.). W tym pojedynku moim zdaniem bez problemu powinna wygrać lepiej prezentująca się w tym sezonie Karolina Pliskova, oprócz zdecydowanie lepszej formy również gra przed własną publicznością powinna dodać skrzydeł tej zawodniczce. Karolina w obecnym sezonie gra bardzo dobrze w porównaniu do sezonu poprzedniego, do godnych uwagi wyników można zaliczyć przegrany finał z Makarovą w turnieju Pattaya z początku lutego, ćwierćfinał w Monterrey z początku kwietnia kiedy to przegrała w trzech setach ze swoją imienniczką Woźniacką czy półfinał z połowy kwietnia w Kuala Lumpur gdzie przegrała z Cibulkovą również w trzech setach. Ostatni turniej rozegrany pierwszy raz w tym roku na mączce przed tygodniem w Madrycie po przejściu kwalifikacji zakończyła na pierwszej rundzie z Sabine Lisicki również przegrywając w 3 setach. Jak widać Karolina jak już przegrywa to z zawodniczkami ze światowej czołówki, czego nie można powiedzieć o jej przeciwniczce. Minella ten sezon ma koszmarny co odbija się na jej rankingu. Jeszcze niedawno była w pierwszej setce, a dokładniej na 66 miejscu, ale statystyki z tego sezonu zaledwie jedna wygrana na 9 spotkań spowodowały znaczny spadek notowań. Na nawierzchni ziemnej 3 rozegrane mecze i wszystkie przegrane, a ostatnia porażka w pierwszej rundzie ITF-u w Cagnes-Sur-Mer ze Szwedką Larsson 1:6,0:6 wybitnie świadczy w jakiej obecnie dyspozycji ta zawodniczka się znajduje. Pliskova to moim zdaniem lepsza zawodniczka od Szwedki, więc dzisiaj można się spodziewać podobnego rezultatu,a jeśli nie to zakończonego napewno wygraną w dwóch setach Pliskovej. Dodatkową motywacją w tym meczu jest fakt, że w kolejnej rundzie Karolina może spotkać się ze swoją bliźniaczką Krystyną, więc niech wygrywa, a pojutrze w siostrzanym pojedynku Pliskove będą udowadniały sobie która jest lepsza. Zachęcam do swojego typu.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Konjuh - Kozlova 1 1.44 ✅ 5:7 6:0 6:2
(w kilku bukach jeszcze, jednak w większych spadło do poziomu 1.36 najwyżej. mam też DW 2:0 było 2.20 jest 1.80)
Druga runda turnieju ITF w Saint-Gaudens. Jest to challenger z pulą nagród $50.000 na nawierzchni ziemnej. Konjuh wraca po długiej nieobecności, ta była najlepsza juniorka świata nie grała od stycznia kiedy to przeszła kwalifikacje Australian Open i odpadła z Li. Pomimo zaledwie 16 lat, tego że gra mało jeszcze w turniejach seniorskich i tak długiej nieobecności jest w drugiej setce rankingu nadal. Jest to wielki talent i to miejsce w rankingu zupełnie nie oddaje tego jak mocna jest Chorwatka, dla mnie spokojnie jest już na poziomie zawodniczek z połowy pierwszej setki. Natomiast rywalka to przede wszystkim tenisistka lepiej czująca się na szybszych kortach. Jest nieco wyżej w rankingu ale w tym przypadku to żaden wyznacznik. Na ziemi gra bardzo rzadko, dziś powinna przegrać w dwóch setach, wydaje się to dość pewne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - ITF Praga Kobiety 16.05.2014 godz. 13:30
Wydarzenie: Anna Karolina Schmiedlova - Melanie Oudin
typ: Anna Karolina Schmiedlova WYGRA 2:0
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet365

Na jutro moja propozycja ze spotkania ćwierćfinałowego turnieju ITF w Pradze pomiędzy Słowaczką Anna Karoliną Schmiedlovą (66.WTA) i Amerykanką Melanie Oudin (138.WTA). Moją zdecydowaną faworytką tego spotkania jak i wygrania całego turnieju po odpadnięciu Safarovej jest nadzieja Słowackiego tenisa Schmiedlova. W ostatnich tygodniach bardzo dobrze radzi sobie w pojedynkach turniejów ITF, wygrała w tamtym tygodniu turniej w Słowackiej Trnavie, a pod koniec marca ITF w amerykańskim Osprey. Na nawierzchni ziemnej legitymuje się znakomitym bilansem 12 wygranych i 2 przegranych, a te dwie porazki zaliczyła w wystepach podczas turniejów światowej czołówki i porażkach w pierwszych rundach turniejów w Bogocie i Charleston przegrywajac odpowiednio z Iriną Begu i Eleną Vesniną. Jednak te zawodniczki to całkiem inna klasa niż Amerykanka Oudin, która nie prezentuje tej formy kiedy dobijała się do pierwszej trzydziestki rankingu WTA. W tym sezonie na nawierzchni ziemnej 4 spotkania wygrała i 4 przegrała, a wygrane pojedynki były z zawodniczkami najwyżej trzeciej setki rankignu. W tym turnieju również nie pozostawia dobrego wrażenia mimo awansu do ćwierćfinału. W pierwszej rundzie męczyła się z niesklasyfikowaną w rankingu WTA 17 letnią Czeszką Simoną Heinovą z którą wygrała w trzech setach 7:5,4:6,6:3, a w drugiej rundzie z Ekateriną Alexandrovą (301.WTA) również w trzech setach 2:6,7:5,6:4. Zachęcam do postawienia na zwycięstwo młodej Słowaczki jako czystą jedynkę lub nawet jej wygranie tego spotkania w dwóch setach.
 
Do góry Bottom