>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Laurent Lokoli wygra @ 3,40 Bet365
Druga runda turnieju rangi Futures, odbywającego się w Hiszpańskim miasteczku Reus. Pojedynek dwóch zawodników młodego pokolenia, Laurent Lokoli będzie podejmować o rok starszego Jasona Kublera.
Laurent Lokoli około 185m wzrostu, całkiem niezły serwis na jego warunki, typ zawodnika atakującego, oburęczny backhand, często używa slajsa. Gra tylko na arenie Futures, kilka finałów już zaliczył, halę zdecydowanie omija, na hardzie jeszcze coś próbuje grać, jednak zdecydowanie najlepiej czuje się na mączce.
Laurent tego sezonu jak na razie nie może uznać za udany, jedyny przyzwoity wynik to jeden ćwierćfinał Futuresu, jednak z drugiej strony szczęście mu nie dopisuje. W ostatniej swojej próbie turniejowej zakończonej na pierwszej rundzie trafił na Carballesa Baenę, który jest zawodnikiem pukającym do bram Challengerów. W Reus niespodziewanie pokonał doświadczonego Włocha Burzi, w dwóch kontrolowanych setach.
Jason Kubler, podobnie jak rywal z Włoch niski, jak na swój wiek bardzo krępy, co w jego sytuacji nie pomaga mu w poruszaniu się po korcie. Serwis bardzo przeciętny, słaba siła, jedynie rotacja może coś zdziałać, jednak na poziomie mocniejszych Futuresów nie jest to zagranie do nie odebrania. Oburęczny backhand całkiem dobry, uderzenie to zdecydowanie lepsze od forhandu, który Kepler ma bardzo oryginalny. Niesamowicie szybki ruch fh sprawia, że piłka po odbiciu się od kortu jest bardzo przyjemna dla rywala, odbija się bardzo wysoko jak na te rozgrywki.
Wyniki zdecydowanie lepsze są po stronie Australijczyka, który w tym sezonie grał już w trzech finałach Futuresów, z czego jeden wygrał. Jest tylko jedno ale, dzisiaj jego rywal gra bardzo ofensywny tenis, z którym Kubler może sobie najzwyczajniej w świecie sobie nie poradzić - wszystko zależy od tego w jakiej dyspozycji dzisiaj będzie Francuz, jednak kurs jest wystarczający, żeby szukać w tym meczu niespodzianki w postaci wygranej Laurenta Lokoliego.
Tara Moore wygra @ 1,40 Bet365
Druga runda turnieju rangi ITF rozgrywangego w Preston, starcie młodej reprezentantki gospodarzy, Tary Moore z doświadczoną i będącą już na skraju kariery zawodowej Włoszką Albertą Brianti. Obie zawodniczki opisywałem kilka tygodni wstecz więc pozwolę się posłużyć tamtymi tekstami.
Tara Moore w świetnej formie, gra na swoim terenie, rywalka bardzo przeciętna, Francuzka Myrtille Georges. Tara Moore broni tutaj zwycięstwa, w zeszłym roku również spotkala się tutaj w finale z Georges, pewne zwycięstwo w dwóch setach, rywalka zdołała wygrać tylko pięć gemów.
W Wielkiej Brytanii Tara Moore jest w wielkim sztosie, w zeszłym sezonie grała w trzech finałach turniejów ITF odbywających się w Wielkiej Brytanii z tego dwa wygrała. Brytyjka bardzo pewnie przeszła przez ten turniej, zdarzały się trzesetówki jednak jest to oczywiste na początku sezonu, nikt w trzecim tygodniu roku nie jest w fantastycznej formie.
Tak jak pisałem wyżej - Tara u siebie potrafi grać na bardzo wysokim poziomie, co udawadniała już w tym sezonie, wygrywając ITF w Glasgow, czy dochodząc do ćwierćfinałów w Nottingham i Sunderlandzie. Moore najwięcej gra w hali, rzadko kiedy wyjeżdża poza Wielką Brytanię, jednak tutaj dostarcza sobie dużo punktów. Chciałbym jeszcze dodać, że Brytyjka broni tutaj zwycięstwa z zeszłego roku, co na pewno ją jeszcze bardziej zmotywuje.
Alberta Brianti to zawodniczka, która gra w tenis już tylko dla przyjemności, bardzo często możemy ją oglądać w ligach włoskich klubach, czy otwartych mistrzostw wielu krajów. Zawodniczka zdecydowanie na nawierzchnie ziemną, na hardzie od kilku lat cieniuje, w zeszłym roku tylko cztery spotkania, z czego aż trzy przegrane. Nie rozumiem jej decyzji o grze w kwalifikacjach do turnieju WTA, chyba jedynie korzysta z możliwości wakacje + tenis - ranking na to pozwala więc czemu nie.
Znów trzeba zagrać przeciwko Albercie Brianti, która po prostu nie nadaję się (bez urazy) do gry na tym poziomie, owszem na mączce wygląda to zupełnie inaczej bo tam czuję się jak ryba w wodzie jednak, hala czy hard to drugie rundy są dla niej świetnymi wynikami. W tym sezonie gra bardzo mało i właśnie poza drugą rundę w ITFie nie wyszła.
Myślę, że Tara Moore po meczu nie pozostawi złudzeń kto jest lepszą tenisistką, kurs nie wysoki jak na turniej tej rangi, do tego kobiet jednak w tym przypadku jest on według mnie jak najbardziej opłacalny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Setkic - Coppejans powyżej 22.5 gema 8/10 bet365 ⛔
ITF Turcja. Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie i zobaczymy, bo zarówno Setkicia całkiem lubie jak i Coppejansa, ale tutaj jakby przyszło typować zwycięzce to nigdy bym nie zaryzykował, bo obaj młodzi i obaj chcą bardzo wygrać, więc najbliżej i najpewniej mi tutaj do opcji overowej, która wygląda zwyczajnie smacznie bo jak dla mnie zapowiada się tutaj jakaś trzysetówka lub wynik jakiś bardzo wyrównany wynik.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Coco - Lamasine 1,61 bet365✅

Oj ale te buki się mylą w ocenie kursów... Wczoraj dali na Authona w meczu z Coco kurs 1,15... jasne zniszczył dwóch rywali oddajac im po jednego jednemu gema a drugiego puscił na rowerze ale co z tego? Jacy to byli rywale... A Francuz jak przegrywał w ostatnim czasie to tylko z poważnymi zawodniaki jak na ten poziom czyli, Copil czy Daniel Toro... Dał zarobić Coco przez cały tydzień da pewnie i dzisiaj, kurs za wysoki...

Rywal ma niezły bilans w tym roku, 11/5, 7/3 w hali... ale kogo On pokonał? Nikogo powaznego ???? Coco to takie moje odkrycie tego sezonu, i gram go i dobrze na tym wychodze, zobaczyłem go pierwszy raz w meczu z Schroolerem z którym wygrał... Ma wszystko co na hale potrzebne dobre podanie bez szału.. ale dobre ???? agresywna gra, dobry return, lubi atakować drugie podanie rywala. Naprawde spycha rywala do obrony kiedy tylko może. Prezentuje się super w ostatnich tygodniach, tylko ten mecz z Toro... tak jak by mu sie nie chciało itp fochy na korcie. Tak to solidny zawodnik z miłym dla oka stylem gry, musi tuta wygrać u siebie a pozniej znowu poróbować sił w challangerach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Nikola Horakova v Karolina Stuchla 2 2.25 bet 365 ✅ 2-6 3-6
godz. 10
ITF Gonesse
Korty ziemne hala
teraz kurs 1.83 rano jeszcze grałem 2.25
Stuchla bardzo ciekawa zawodniczka z bukmacherskiego punktu widzenia. Nie grała jako juniorka, i nie ma punktów w rankingu WTA. W niezłej formie i ma znacznie większe doświadczenie do grania na hali na kortach ziemnych. W poprzednim turnieju we Francji 4 zwycięstwa w dwóch setach. Przegrała dopiero z finalistką tego turnieju Manon Arcangiol. W tym turnieju już jedno zwycięstwo, także w dwóch setach. Po wynikach widać że korty ziemne na hali jej służą. Przy dobrym losowaniu może zdobyć nawet punkty w tym turnieju.
Jej przeciwniczka także nie grała w turniejach juniorskich. Rok starsza od Stuchli (21 lat). W tym roku grała tylko na kortach twardych w Egipcie. 4 porażki (w tym dwie kompromitujące) bez wygranego seta. Tylko 1 wygrana w tym roku z amatorką z Australii.
Punkty zdobywała 2 razy w ubiegłym roku właśnie w turniejach w Egipcie na twardej nawierzchni. Nigdy nie grała we Francji ani na kortach ziemnych w hali, była zwolniona z pierwszej rundy eliminacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Monique Adamczak v Gaia Sanesi 2 2.0 bet365✅ 3-6 4-6

Sao Paulo godz. 17.00
31 letnia Australijka słabo gra na kortach ziemnych, znacznie lepiej czuje się na koratch twardych. Tydzień temu rozegrała dwa słabe mecze w brazylijskim Campinas. W drugiej rundzie kwalifikacji pokonała Brazylijkę Kuratę po ponad 3 godzinnej grze i broniła piłek meczowych. Brazylijka to żaden talent około 600 miejsca w rankingu. Bardzo przeciętne wyniki. Nie rusza się prawie z Brazylii. Pożniej porażka w dwóch setach z Andero Gamiz.
Swoje punkty do rankingu prawie wyłącznie zobywa w Australii. Z sezonu na sezon Australijka gra coraz gorzej. Najlepsze lata ma już za sobą
Na przeciw niej stanie 21 letnia Włoszka. Specjalista od gra na nawierzchni ziemnej. Kiepsko sobie radzi na nawierzchni twardej. Przyzwoita juniorka. Co prawda zajmuje dopiero 441 miejsce w rankingu. Tydzień temu pokonała Ana Bogdan solidną na poziomie ITF Rumunkę. Pożniej przegrała z bardzo dobrą Chilijką Sequel. Tu róznica klas była wyraźna.
Mecz powinnien być wyrównany ale przewiduje zwycięsto o 10 lat młodszej Włoszki
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Juan Ignacio Londero - Dischinger 1 1.22 8/10 bet365 ✅
Co tu dużo mówić Londero określany jako jeden z tych, którzy mają coś namieszać w najbliższych kilku latach, określany jako TOP100, jak będzie się okaże, ale tutaj nie powinien mieć dużych problemów z Dischingerem, którego za dużo w akcji nie widziałem, aczkolwiek z tego co widziałem Londero to pewnie jest on bardziej elastyczny, do siatki podejść umie, zakończyć akcje, bardzo solidny. Pewne zwycięstwo u siebie.
Schonenberg - Łomacki 2 2.50 4/10 bet365 ⛔
Itf w Wielkiej Brytani. Piotrek co raz lepsze wyniki na turniejach juniorskich, kto wie może będzie z niego materiał na kogoś konkretnego w Polskim tenisie. Schonenberg nie jest jakimś specjalnym zagrożeniem by się go obawiać, próba młodego Polaka który chcę na poważnie zacząć i robić swój ranking, dlatego ja dam szansę utalentowanemu Polakowi i zobaczymy jak to będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Schonenberg - Łomacki 2 2.50 4/10 bet365

Itf w Wielkiej Brytani. Piotrek co raz lepsze wyniki na turniejach juniorskich, kto wie może będzie z niego materiał na kogoś konkretnego w Polskim tenisie. Schonenberg nie jest jakimś specjalnym zagrożeniem by się go obawiać, próba młodego Polaka który chcę na poważnie zacząć i robić swój ranking, dlatego ja dam szansę utalentowanemu Polakowi i zobaczymy jak to będzie.
według mnie Schonenberg to dla Łomackiego na razie za wysoki pułap (obym się mylił), a gdyby nie zwycięstwo w pierwszej rundzie van der Duimem (który tankował po dwóch wygranych turniejach z rzędu) kursy były by dużo wyższe, a tak mamy przeciętny kurs i do tego chyba jednak znikome szanse na wygraną.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Henrique Cunha @ 1,30 Bet365 10/10 ✅
Henrique Cunha -1,5 (sets) @ 1,83 Bet365
✅
Pierwsza runda turnieju rangi Futures odbywającego się w Bakersfield, na kortach twardych. Starcie Henrique Cunhy, który jest ostatnio na fali z rówieśnikiem ze Stanów Zjednoczonych, Andre Dome.
Henrique po zakończeniu studiów w tym sezonie wraca na dobre do tenisa. Niski zawodnik, leworęczny, grający oburęcznym backhandem. Myślę, że jeśli będzie grał w tym sezonie regularnie to osiągnie dobre miejsce w rankingu, któe pozwoli mu na stałe występy w Challengerach. Henrique gra w tym sezonie dobry tenis, przeszedł już kwalifikacje do CH w Chitre, gdzie rozegrał w pierwszej rundzie trzysetówkę z Alejandro Fallą, następnie niespodziewana porażka w Futuresie z Jarrym. W tym tygodniu trzy zwycięstwa w kwalifikacjach do turnieju w Morelos.
W Morelos Henrique zagrał w ćwierćfinale, gdzie uległ o klasę lepszemu Victorowi Estrelli. Od tamtego czasu Cunha nie grał, jednak nie ma mowy o żadnej kontuzji, wszystko jest w najlepszym porządku.
Andre Dome, rówieśnik Brazylijczyka, w rankingu plasuje się w drugim tysiącu, 1495 miejsce. Śledząc skróty z jego meczów zauważyłem, że serwis jego atutem nie jest, bardzo mało siły wkłada w to uderzenie, rotacja jest, jednak szkody wielkiej nie tworzy. Słabo returnuje, to można zauważyć na wstępie. Gra tylko na twardych nawierzchniach, w tym sezonie jego najlepszy wynik to druga runda Futuresa.
Cunha bardzo dobrze zaprezentował się w lutym i myślę, że powoli będzie się zbliżać do poziomu Challengerowego, na który niewątpliwie zasługuje. Dome to jest dobry rywal na początek po krótkim urlopie i myślę, że obejdzie się bez większych problemów. Kurs mnie bardzo zaskoczył bo jest on niewątpliwie żartem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Henrique Cunha @ 1,57 Bet365 ⛔
Henrique Cunha -1,5 (sets) @ 2,50 Bet365
⛔
Druga runda turnieju rangi Futures w Bakersfield, rozgrywanego na twardej nawierzchni. Starcie dwóch zawodników z piątej setki rankingu. Brazylijczyk Henrique Cunha podejmie Amerykanina Mitchella Kruegera.
Henrique po zakończeniu studiów w tym sezonie wraca na dobre do tenisa. Niski zawodnik, leworęczny, grający oburęcznym backhandem. Myślę, że jeśli będzie grał w tym sezonie regularnie to osiągnie dobre miejsce w rankingu, które pozwoli mu na stałe występy w Challengerach. Henrique gra w tym sezonie dobry tenis, przeszedł już kwalifikacje do CH w Chitre, gdzie rozegrał w pierwszej rundzie trzysetówkę z Alejandro Fallą, następnie niespodziewana porażka w Futuresie z Jarrym. W tym tygodniu trzy zwycięstwa w kwalifikacjach do turnieju w Morelos.
W Morelos Henrique zagrał w ćwierćfinale, gdzie uległ o klasę lepszemu Victorowi Estrelli. Od tamtego czasu Cunha nie grał, jednak nie ma mowy o żadnej kontuzji, wszystko jest w najlepszym porządku.
Wczoraj Henrique rozegrał swoje pierwsze spotkanie po trzech tygodniach, jego rywalem był zdecydowanie niżej notowany reprezentant gospodarzy Andre Dome. Henrique Cunha panował nad przebiegiem tego spotkania i w dwóch dosyć spokojnych setach odprawił rówieśnika do domu. Jak na pierwsze spotkanie po krótkiej przerwie można być zadowolonym.
Mitchell Krueger jest wysokim tenisistom, prezentującym ofensywny tenis. Najlepiej czuję się na typowej amerykańskiej mączce. Widać zdecydowaną różnicę pomiędzy jego występami w Futuresach na mączce a na hardzie. Na tej pierwszej nawierzchni w zeszłym sezonie wygrał nawet turniej, kilka półfinałów. Na twardej nawierzchni jego najlepszym wynikiem było dojście do drugiej rundy. Perspektyw dużych przed nim nie ma, bardzo przeciętny zawodnik.
Pomimo tego, że Cunha jest o cztery lata starszy to jest on bardziej rozwojowym tenisistom, widać jak dużo dała mu nauka w koledżu. Nie ma co się sugerować w tym meczu miejscami rankingowymi bo są to początku zawodowstwa Brazylijczyka i miejsce, które będzie zajmowane przez niego po tym sezonie będzie dobrym zobrazowaniem jego gry.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Typu nie neguje, ale grasz go mega grubo jak widziale mw twoim temacie a jak dla mnie to nic pewnego. Nie wiem czemu to Brazylijczyk jest dla Ciebie takim faworytem...
Amerykanin na hardzie słaby bilans, ale powalczył z Seville a to ogromny talent na pewno wiekszy niż Cunha... Polansky&#39;emu urwał seta... kto sie na co go stać ???? na pewno stać go na wygranie dzisiaj z Brazyliczykiem i jakas wielka sensacja to nie bedzie.
Cunha fajny bilans na hardzie w tym roku to się ceni ???? ale jakie nazwiska, rzadne ???? W takich meczach trzeba uwazac ze stawkami, maja podobny potecjał nie wiadomo na co ich stać ???? ale zycze powodzenia....
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
To Widzu powiedz mi kto ostatnio nie urwał seta Saville? Przecież on ostatnio w 3/4 meczów traci seta. Co do porównywania Saville do Cunhy - to dlaczego sądzisz, że ten pierwszy to większy talent? Nie ładnie tak oceniać gościa, który jeszcze nie zagrał pełnego sezonu w zawodowym tourze, potencjał jest wielki, podstawy też ma. Cunha w tym roku pokonał chociażby Davida Souto, który dobrze sobie radzi w Challengerach i trzyma dobre miejsce w rankingu. Kwestią czasu jest jak Henrique wejdzie na do trzeciej setki i będzie poważnie traktowany w Challengerach.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tak, ale to takie analizy po wynikach dobrze wiesz, ze wtedy nie warto grac grubo. Bo nie wiadomo na co stać tych grajków, typowanie futuresów jest dobre jak grasz na ogarnietego goscia z doswiadczeniem itp jak gra z kolesiem co jest w turze kilka lat a nie przegroczyl no 400 miejsca....a typowanie takich zawodników to dla mnie bład, bo nie wiesz na co ich stać itp ale zycze powodzenia oby weszło ???? ja takich meczy unikam, ale jak masz przekonanie do Brazyliczyka to dobrze, obys miał racje.
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Odnośnie Brazylijczyka Cuhny to był 6 na świecie juniorem. Pokonywał wielu znanych teraz tenisistów. ale ostatni mecz juniorski rozegrał 6 lat temu. Przykładowo toczył równe boje z Tomiciem i Janowiczem. Bardzo dziwna sprawa, że wolał grać w lidze uniwersyteckiej (inaczej studiować) niż zostać zawodowym tenisistą. Powrzechnie wiadomo że tenisici wykształconymi ludzmi nie są, bo po prostu nie mam na to czasu. Skończył studia. Od 2013r. próbuje swoich sił na zawodowych kortach.
Rekord NCAA imponujący 151-31 ale to nie ma żadnego przełożenia do grania w challengerach, czy tez mniejszych turniejach.
Ja byłbym ostrożny co do tego meczu ale wcześniejszy mecz Cuhny zagrałem.
Powodzenia
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Tatiana Bua v Pernilla Mendesova ✅ 2 1.61 6-7 2-6
Bet365 godz. 11.00
korty twarde Portugalia

Typ przepiwko 24 letniej Bau (Argentyna), która sporadycznie gra na kortach twardych zaledwie kilka spotkań w roku. Zdecydowanie preferuje nawierznie ziemne.
Nawet na swojej ulubionej nawierzchni od października 2013r zaliczała praktycznie same porażki. Przed tym turniejem miała 3 miesiące przerwy. Wiec nie jest napewno ograna. W tym turnieju w poprzednije rundzie męczyła sie niemiłosienie z 19 letnią Portugalką Palhotą, która nigdy nie zdibyła punktów WTA. W 1 rundndzie też nie grało jej się łatwo z bardzo słaba franacuzką wygrana 6-2 7-6.

Znacznie bardziej sobie cenię 19 letnią Czeszkę. Bardzo solidna juniorka 63 na świecie. Bardzo słabo rozpoczeła sezon od dwóch porażek. Pozniej juz było znacznie lepiej W tym roku juz zaliczyła finał w Egipcie i 1/4 w poprzednim turnieju W Nimczech. Znacznie większe ogranie od przeciwniczki. Preferuje hard. W poprzednij rundzie także wymęczone zwycięstwo ale z bardzo grożną 18 lenią Włoszką Rosatello. W tym roku Czeszka juz ma kilka wartosciowych zwycięstw na kortach twardych.
Moim zdaniem zdecydowaną faworytką tego meczu jest Czeszka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Daniel Kosakowski 1.83 bet365✅

Jeżeli mowa o perełkach okazjach itp o których wczoraj mówił pan Mad3Rs to mamy ją właśnie dzisiaj... Kurs na Daniela po prostu absurd, no ale do rzeczy...

Zaczne od przeciwnika, mamy taki kurs ponieważ King na świetny bilans w tym roku 15/4! Jednak 11/4 na cegle, to jego pierwszy turniej na hardzie. No takim bilansem mogą się podniecać jedynie oddsmakerzy buków ???? Nie wiem czy jakiś przecwnik był w pierwszej 400 rankingu. Na pewno można go pochwalić za pokonanie bez starty seta utalentowanego junioroa- Kozlova... King wydaje się byc całmiem niezłym przcietniakiem, chyba zdominuje poziom itf w USA, ale czy stać go na coś wiecej to czas pokaze...

Kosakowski ma tyle sam lat co King a już się nie raz pokazał szerszej publice. Od czasu do czasu błysnie jakimś dobrym wynikiem np jak w IW pokonał Goffina czy De Bakkera i powalczył z Thiemem. Mam nadzieje, ze nie oleje tego turnieju bo ITF to nie jego rangra grywa raczej w challangerach, dzisiaj na pewno będzie sie musiał trochę nameczyć aby wygrać bo wczoraj naszego Chadaja to ograł na jednej nodze ???? Na dzień dzisiejszy Daniel jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem, ograny już na wysokim poziomie, naprawdę jeżeli podejdzie do tego meczu normalnie zmotywowany to musi ten mecz wygrać a kurs rewelacyjny...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Myślę podobnie jak ty Widzu, chociaż nawet zwycięstwo z Kozłovem nie powinno robić na nas wrażenia, bo jest to jeszcze nie ułożony zawodnik. Kinga nigdy nie widziałem, jednak od razu widoczna jest różnica poziomów. Gdy Kingowi przychodzi się spotykać z kimś z trzeciej, czwartej setki to jest bez szans. Crvoi, Quigley czy Edmund pokazali mu, że jeszcze dużo pracy przed nim. Jeśli Daniel potraktuje ten mecz poważnie to tym razem perełka wejdzie, ja popieram twoje słowa.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Bangoura - Michalicka 1 1.57 10/10 bet365
Z kolegami wyżej zgodzę się, ale również ciekawą opcją jest Bangoura który jest chłopakiem groźnym i nie wiem na ile starczy mocy dla Michalicka by go tutaj skarcić, w szczególności, że Bangoura szybsze nawierzchnie lubi, czuje się tam najlepiej, natomiast Michalicka wręcz przeciwnie, lubi pograć piłką, tworzyć akcje, przez co jego styl jest dosyć monotonny, aczkolwiek skuteczny na rywali, którzy prezentują taki styl jak Bangoura, ale tylko na wolniejszych nawierzchniach, tutaj będzie łatwiej i dla mnie Bangoura jest zdecydowanym faworytem.
 
C 2

czuczo

Użytkownik
Schaefer Anne - Remondina Anna-Giulia
Typ: Remondina Anna-Giulia @ 2.25 (bet365) ✅ 75 76
Gonesse ITF

Obie zawodniczki miałem okazję oglądać podczas turnieju w Beinasco. Różnią się one tym że Włoszka gra bliżej linii końcowej, a Niemka defensywna, grająca pod góre...jeżeli chodzi o serwis, wiadomo u kobiet na tym poziomie to żaden atut, ale można napisać tak, że Remondina serwuje, a Niemka wprowadza piłkę do gry. Kiedyś zagrałem na Niemke, sugerując się wynikami, całe szczęście wygrała, ale jak ostatnio zobaczyłem na kogo stawiałem, to śmiać mi się zachciało...ma tzw składaka na serwisie;)...Remondina gra tak samo jak Moratelli, która ograła Niemkę trzy tygodnie temu w Beinasco. Schaefer wygrała raz swoje podanie w tym meczu, Włoszka skutecznie wchodziła na dwójkę i ustawiała sobie grę, podobnie będzie grała Remondina, będzie dążyła do skracania wymian, bo tylko tak może wygrać ten mecz. Niemka w tym turnieju jeszcze nie przegrała meczu, wygrała ten turniej w 2011 i 2013, wg mnie dziś jest duża szansa by tą passę przerwać;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Jacqueline Cabaj Awad v Julia Wachaczyk 2 1.61 ⛔ 6-3 6-3
Heraklion nawierzchnia twarda
około godz. 10.00

Poziom juniorski była zbliżony obu pań więc nie mam sensu się do niego odnosić.
Typ przeciwko 18 leniej Szwedce, która od 2 lat stara się grac na zawodowych kortach z bardzo słabym skutkiem. Na nawierzchi twardej przez 2 lata rozegrała dostłownie 3 mecze. Więcej gra na nawierzchi ziemnej. W karierze zagrała tylko 1 dobry turniej w Hiszpani na ziemi ale to było 9 miesięcy temu. Pierwszy raz w karierze gra w Grecji to też jest istotna informacja. Wcześniej grała prawnie wyłacznie u siebie w Szwecji. Podejście do tenisa raczej półzawodowe.Grała w eliminacjach pokonała Bułgarakę Karamanolevą, która i tak awansowała do turnieju jaki LL.
Natomiast Julia 330 miejsc wyżej w rankingu. Na kortach twardych rozegrała 15 sopotkac wygrała aż 10. Tydzień temy grała w Grecji i to z powodzeniem. Pokonała Saitową 6-0 6-1, oraz w 3 setach 300 w rankingu Nuria Parrizas-Diaz, która jest w słabej formie ale to zupełnie inna tenisowa półka. W 1/4 bardzo wyrównany pierwszy set z Xenią Knoll i porażka dopiero 7-5 i póżniej krecz Niemki.
Liczę na znacznie większe doświadczenie Niemki, która z takimi zawodniczkami ostatnio sobie radziła. W ostatnich 2 latach tylko raz przegrała z zawodniczką o podobnym potecjale co Szwedka, ale akurat wtedy Belgijka Kerfs wygrała cały turniej.
Trudno liczyć że akrat w tym turnieju Niemca zaliczy największą parażką od 2 lat.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Na nawierzchi twardej przez 2 lata rozegrała dostłownie 3 mecze.
Pierwszy raz w karierze gra w Grecji to też jest istotna informacja.
Już po meczu, ale ja nie o wyniku a o tym skąd bierzesz takie ciekawe(fałszywe) zresztą informacje?
 
Do góry Bottom