>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

madman 1,6K

madman

Użytkownik
Ymer - Smethurst 2 1.29 Sportingbet 9/10 64 46 46 ✅

Ymer młody chłopak powoli, powoli próbuje zbierać ranking do kupy, ale dostanie jutro nie złą &quot;strzelbę&quot; Smethursta który wg. mnie powinien już więcej próbować na poziomie Challengerów, a nie bawić się w &quot;sukcesy&quot; na satelitkach.

Pewny typ dla mnie jutro. Dlatego warto pograć, bo widzę tu na ten moment różnicę klasy i doświadczenia.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Napolitano - Trusdeni 1 3.20 Sportingbet 8/10 63 62 ✅

Napolitano młody jeszcze dużo sukcesów przed nim, ale on już ma bogatą juniorską historię, nie obca mu gra deblowa, też już pierwsze sukcesy za nim i trzeba wziąć chłopaka pod uwagę na najbliższe kilka lat. Jeden z tych Włochów którzy zapowiadają się bardzo ciekawie. Po drugiej stronie Trusdeni które najlepsze lata już chyba za sobą i kto wie czy w takim meczu z młodziakiem rodakiem będzie mu się chciało grać na 100% plus fakt, że na szybszych kortach Waltera nie ma nic konkretnego do pokazania oprócz rzeźby, która tutaj na dywanach nie będzie miała znaczenia, a szybkie granie i zdobywanie punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Moritz Baumann - Federico Gaio 2 Sportingbet 1.70 8/10 76 63 ⛔

Itf na hali i idę w stronę młodego Włocha Gaio chłopaka który wyglada całkiem ciekawie, dobrze grany bh, serwis nie za mocny, aczkolwiek typowo włoski - wyrzucający, chłopak na korcie myśli i widać u niego, że jakąś koncepcję na grę ma, to nie jest tylko włoska rzeźba i umiejętne przyśpieszenie i szybkie wykańczanie akcji fh.

Mortiz jakoś bardziej mi pasuje ma mączkę, chłopak który od długiego czasu &quot;zblokował się&quot; i nie jest w stanie nic konkretnego zdobyć. Przyjechał powalczyć, ale Gaio łatwo mu tutaj nie odda żadnego punktu.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Martin - Daniel Baumann 1 1.51 10/10 57 67 ⛔
Baumann młody zdolny walczak z Niemiec dopiero wchodzi na poziom ITF przed tym chłopakiem jeszcze długa droga, aby zwyciężać, natomiast Martin znany z tego, że na halach dzięki swojego silnemu serwisowi z którego jest znany, bardzo ciężko komukolwiek z poziomu ITF się z nim gra.
Nie sądzę, żeby Baumann cokolwiek tutaj większego zdziałał, panowie grali ze sobą jakiś czas temu, w Niemczech i Martin wygrał 2:0, nawet przy własnych ścianach Baumanowi ciężko było zatrzymać &quot;bomby&quot; Martina.
Teraz mamy rywalizację we Włoszech i zapowiada się dokładnie to samo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Eyeseric - Veger 2 2.37 8/10 Bet365 46 64 61 ⛔
Gdyby nie to, że Veger gra u siebie i chłopak powoli puka do challengerów, a ma na to papiery, jeden z Chorwatów których trzeba licznie obserwować, bo Pavic czy reszta nie wydają się być tak groźni jak Veger.
Eyeseric nie jest dla mnie jakimś specjalnym wynalazkiem, tym bardziej na szybkich nawierzchniach, jest w miarę regularny, ale może mu zabraknąć chłodnej krwi, jak młodziak będzie go atakował i atakował, tym bardziej, że jest u siebie i to na pewno będzie miało jakieś znaczenie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Corrie 1,22 bet365✅

Jak ktoś szuka pewniaka do dubla,tripla to ja mu go daje jak na tacy ???? Corrie to hegemon na poziomie futuresów ???? prawktycznie robi sobie co chce, kilka turniejów u siebie i jak nie planuje startów w challangerach jak dwa tygodnie temu to ogrywa janów bez stary seta. W zeszłym tygodniu świtnie pokazał sie na challangerowym podwórku to jego poziom, futuresy gra pewnie tylko u siebie i bedzie probował sił na wyzszym poziomie.

Dzisiaj mecz do jednej bramki. Panowie spotkal się nie dawno, 3tyg temu o Corrie oddał mu chyba 4 czy 5 gemów ???? dzisiaj bedzie podobnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Yannick Maden wygra @ 1,83 Bet365. ✅
Ćwierćfinał turnieju ITF rozgrywającego się w w Portugalskim Faro, starcie dość doświadczonego na poziomie ITF Niemca Yannicka Madena z nowym zawodnikiem w tourze, Bastianem Malla.
Yannick Maden wysoki tenisista, plasujący się w połowie pierwszego tysiąca rankingu ATP. Dobry serwis Yannicka często ustawia jego mecze, grać potrafi tylko na mączce. Atakuje bardzo często, jednak potrafi długo utrzymywać piłkę w korcie co na tym poziomie jest chyba najważniejszym argumentem. W Faro gra od kwalifikacji, do tej pory nie przegrał jeszcze w żadnym meczu seta. W drugiej rundzie niespodziewanie pokonał Amerykanina Ouellette.
Bastian Malla w tym roku będzie obchodził swoje osiemnaste urodziny, niski leworęczny tenisista, na tą chwilę jeszcze nie wypracował sobie jakichś firmowych zagrań, bardzo przeciętna gra, jego życiowe sukcesy to ćwierćfinał Challengera rok temu w Sao Paolo. W Futuresach najlepszy wynik to również ćwierćfinał. Młody zawodnik, więc szwankuje regularność.
Myślę, że warto zaufać w tym meczu Yannickowi, który jest dość solidnym zawodnikiem na poziomie Futuresów. Malla jest bardzo nieprzewidywalny i warto typować tutaj zwycięstwo Niemca. Najbardziej zadziwia mnie fakt, że Malla potrafi pokonać np. Shabaza aby w kwalifikacjach dwa razy tracić sety z zawodnikami, którzy nie są klasyfikowani w rankingu. Doświadczenie powinno wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Sinicropi - Napolitano 2 2.25 bet365 10/10 16 67 ✅

Jedyny warty dzisiaj uwagi mecz dla mnie i liczę, że skończy się po mojej myśli, bo wczorajszy dzień bardzo kiepski, jak nigdy. Szybko bo mecz lada moment.

Napolitano idzie konsekwetnie do przodu i ma teraz Sincropiego który jest trochę starszy, ale to zawodnik szkoły typowo włoskiej, ostatniego sortu uczony grać na mączce, a szybkie nawierzchnie raczej nie pozwalają mu na wykorzystywanie jego umiejętności. Napolitano natomiast bardziej elastyczny i dla mnie tu pasuje aby to wygrał, a pokonał już bardziej doświadczonego Trusdeniego, teraz pora na kolejny krok.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Musialek - Udomchoke 2 1.30 bet365 9/10

Kolejny bet wyglądający dosyć pewnie, nie sądzę by Musialek który nie ma wystarczających armat by tutaj cokolwiek ugrać z doświadczonym i groźnym Udomchoke który bije go na razie na głowe z racji chociażby doświadczenia i ogólnej rozwagi gry, mało tego Tajlandczyk zrobi wszystko by u siebie tutaj wygrać w końcowej fazie turnieju.

Novak - Cirić 2 3.00 bet365 5/10 63 62 ⛔

Itf w Egipcie. Jako, że Novak to bardzo utalentowany chłopak, nie postanowiłem tutaj specjalnie Cirica faworyzować, chociaż młodzian może mieć z nim ogromne problemy. Ciric to oczywiscie nie najlepszy defensor, ale sile razenia ofensywna ma, bardzo solidny fh, mocny, no i sila razenia serwisem, lubi miec czas grac i najbardziej mi pasuje mimo wszystko na maczke pomimo jego &quot;sily&quot; gry, gdzie ma czas myslec i rozgrywac pilke, bo jak wspomnialem ma duze problemy w defensywie nie raz, ale wierze, ze do sezonu przygotowal sie solidnie i tutaj Novak nie bedzie mial latwo z starym wyga, Ciric nie takich zawodnikow spotykal w karierze i byc moze da rade, a kurs jest bardzo dobry.

Saville - Uchiyama 1 2.25 bet365 10/10 36 61 64 ✅

Australia ITF. No i teraz pełną parą ufam Saville który u siebie w końcu musi ugrać Uchiyame, Saville bardzo dobrze się zapowidający chłopak, zobaczymy w tym sezonie na co go stać ale uważam, ofensywna strzela z Australii nawet lubię chłopaka, pomimo, że dużo przed nim pracy to widać zaciąg ofensywny, nie zły w wymianach, agresywny, może bez jakieś wielkiej regularności, ale bardzo solidny. Uchiyama młody, groźny, walczak, także ofensywny, ale mniej mu arsenału, pomimo, że w latach wcześniejszych wygrywał z Saville, tak teraz wydaje mi się, że Luke poszedł bardziej do przodu i go pozamiata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Roberto Carballes Baena wygra @ 1,50 SportingBet ⛔
Finał turnieju rangi ITF rozgrywanego w Hiszpanii, w mieście Murcia. W finale zmierzą się, rozstawiony z trójką, gospodarz turnieju Roberto Carballes Baena a jego rywalem będzie Szwed Markus Eriksson.
Roberto Carballes Baena jest perspektywicznym tenisistą, bardzo dobrze się prezentuje na turniejach rangi ITF, w zeszłym sezonie zaliczył kilka ćwierćfinałów i półfinałów turniejów Challenger, sądzę, że za kilka lat będzie o Hiszpanie głośno bo ma wszystko aby osiągać dobre wyniki na kortach ziemnych. Dobry rotowany forehand z góry na dół, backhand grany kątowo, serwis rotowany. Potrafi utrzymać piłkę w grze bardzo długo, myślę, że ten sezon będzie dla niego przełomowy, oczywiście jeśli będzie grał regularnie w Challengerach.
Markus Eriksson młodym tenisistą już nie jest, jednak poza niezłymi wynikami w Futuresach nie można o nim nic więcej powiedzieć. Typowy gracz na korty ziemne, bez jakiegokolwiek przyśpieszenia, biegający daleko poza linią końcową, serwis najczęściej under T. Szwed potrafi rozgrywać dobre mecze, jednak jego problemem jest regularność.
Poziom sportowy jest wyższy po stronie Hiszpana, do tego Carballes Baena gra u siebie. Eriksson może mieć problem z Roberto, który potrafi atakować a również trzymać piłkę długo w grze.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Griekspoor S. - Ymer E. 2 1.14 10/10
Mały kurs, ale jak dla mnie pewniak i jeśli komuś brakuje czegoś do dubla, to może śmiało sobie zagrać.
Griekspoor tuła się po ITFach, ale to kompletnie mu nie idzie, słabe wyniki, słabo to wszystko wygląda i podejmuje Ymera który jest bardzo groźny i tutaj nie widzę nic innego jak zwycięstwo Szweda. Powinno być gładko.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Luke Saville @ 1,53 Bet365 ✅
Ćwierćfinał turnieju rangi Futures odbywającego się w Australii. Starcie dwóch zawodników młodego pokolenia, reprezentujących Australię. Luke Saville jako faworyt tego meczu będzie podejmować młodszego o dwa lata Andrewa Whittington.
Luke Saville pomimo młodego wieku doświadczenie jakieś już ma, kilkanaście turniejów Challengerowych rozegrane. W Futuresach osiąga świetne wyniki, więc nie dziwię się, że go ciągnie do gry na wyższym poziomie. W tym roku występował już w jednym Futuresie, gdzie doszedł do finału w którym przyszło mu się mierzyć z Jarmere Jenkinsem, który był zdecydowanie poza zasięgiem Luke Saville.
Dziś w nocy Luke bezproblemowo pokonał swojego innego rodaka Blake Motta. Saville gra bardzo dobry tenis i ciężko będzie go zatrzymać któremukolwiek tenisiście grającemu w tym turnieju.
Andrew Whittington kilka razy był już przeze mnie opisywany w tym sezonie. Talent, który jak na razie nie potrafi potwierdzić, że warto na niego stawiać. Na początku dostał szanse w turniejach rangi ATP jednak nic z tego nie wyszło. Następnie próbował sił w turniejach rangi Challenger, jednak tam również nie wygrał żadnego meczu, zagrał fatalne zawody i wrócił na poziom na którym powinien grać regularnie bo na dobre wyniki w Challengerach jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie.
Bilans pojedynków bezpośrednich na korzyść starszego Luke Saville. Trzy pojedynki, z tego dwa wygrał Luke. Wszystko w tym meczu za nim przemawia, jeśli zagra na swoim normalnym poziomie, tak jak we wcześniejszych meczach to Whitington swoją grą nie będzie mu w stanie zagrozić.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Vorster - Setkić 2 1.44 9/10 bet365 ✅
Bardzo dobrze mi to wygląda, Vorster studenciak, bez jakiś specjalnych sukcesów jak i narzędzi na dobrze usposobionego bałkana Setkicia który ogólnym doświadczeniem jak i umiejętnościami powinien szybko się rozprawić, który z poważnych nazwisk w swojej karierze pokonywał tylko Sandgrena czy Kleina, to było już dawno, a Setkić dla mnie znacznie groźniejszy niż Vorster.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Isak Arvidsson wygra @ 2,25 Bet365 ✅
Finał turnieju rangi Futures odbywającego się w Shrewsbury. Starcie dwóch skandynawskich zawodników z rocznika 92&#39;. Isak Arvidsson będzie podejmować Fina Micke Kontinena.
Isak Arvidsson zaczął się świetnie prezentować w tym sezonie, stosunkowo wysoki zawodnik, grający siłowy tenis, jednak potrafiący również trzymać piłkę w korcie. W tym sezonie jest to dla niego drugi finał Futuresa, grał również w jednym półfinale. W Shrewsbury gra świetnie, nie stracił jak dotychczas seta, wszystkie mecze pewnie wygrywane.
Micke Kontinen mnie nigdy nie przekonywał, zawodnik, który swoją grę opiera na mocnym serwisie. Jeśli go nie ma to pojawiają się okropne problemy, nie potrafi przejmować inicjatywy w wymianie, za czym idzie długie przebijanie w którym Fin się nie odnajduje. Kontinen podobnie jak Arvidsson spokojnie przeszedł wcześniejsze rundy, jedynie stracił seta w pierwszej rundzie z Meehanem.
Sądzę, że to spotkanie wygra Szwed Arvidsson, który prezentuje solidny tenis od początku tego roku. Kontinen potrafi dobrze zagrać, jednak brakuje o niego regularności i alternatywy jeśli brakuje serwisu. Isak potrafi przytrzymać piłkę w korcie co Finowi będzie sprawiać duże kłopoty.
Carballas Baena wygra @ 1,25 Bet365 ⛔
Carballas Baena (-4,5g) @ 1,90 Bet365 ⛔
Finał turnieju rangi Futures odbywającego się w Hiszpańskim mieście Kartagena. Starcie reprezentanta gospodarzy, Roberto Carballesem Baeną, z młodym reprezentantem Polski, Kamilem Majchrzakiem.
Roberto Carballes Baena jest perspektywicznym tenisistą, bardzo dobrze się prezentuje na turniejach rangi ITF, w zeszłym sezonie zaliczył kilka ćwierćfinałów i półfinałów turniejów Challenger, sądzę, że za kilka lat będzie o Hiszpanie głośno bo ma wszystko aby osiągać dobre wyniki na kortach ziemnych. Dobry rotowany forehand z góry na dół, backhand grany kątowo, serwis rotowany. Potrafi utrzymać piłkę w grze bardzo długo, myślę, że ten sezon będzie dla niego przełomowy, oczywiście jeśli będzie grał regularnie w Challengerach.
W Kartagenie od początku miał wymagających rywali, najpierw Lokoli pokonany w dwóch setach, następnie nieznany Gakhov odprawiony bez problemowo. W ćwierćfinale trzy sety z Rodriguezem a w półfinale Robert sprawił niespodziankę wyrzucając za burtę Włocha Giustino.
Kamil Majchrzak, dobrze znany Polski junior, pojawił się praktycznie z nikąd w Kartagenie, nikt się nie spodziewał, że zagra w finale turnieju rangi Futures. W Hiszpanii Kamil pokonał wyżej klasyfikowanych zawodników takich jak chociażby Chazal czy Tatlot. Kamil może już odczuwać zmęczenie bo będzie to jego siódmy mecz w ciągu ośmiu dni, do tego ostatnie trzy mecze trwały trzy sety i nie były to proste spotkania.
Sądze, że dzisiaj różnica poziomów jest za duża, aby nasz rodak mógł powalczyć w tym finale. Carballesa Baeny nie można porównywać do Chazala czy Tatlota. Jest to zawodnik aspirujący do dobrych wyników w Challengerach. Kamil bardzo dużo osiągnął w tym tygodniu, jednak wydaję mi się, że dzisiaj może zostać sromotnie pokonany.
Ricardo Belotti wygra @ 1,50 SportingBet ⛔
Półfinał turnieju rangi Futures we Włoskim mieście Bergamo. Starcie reprezentanta gospodarzy, Ricardo Belottiego z Czechem Romanem Jebavy.
Ricardo Belotti miał raczej słaby start tego sezon, można powiedzieć, że z nieba spadł mu turniej w Bergamo bo w końcu gra dobrze. Seta stracił tylko z Francuzem Fabrice Martinem, co wstydem nie jest. W kolejnych etapach wyelminował Kravietza i Leonardiego. Zawodnik stosunkowo niski, grający ofensywny tenis, bardzo dobry forehand, backhand zdecydowanie do poprawy. Bardzo częsta obiega swoją lewą stronę by zagrać fh. Ricardo wkłada dużo rotacji w swoje forehandowe uderzenie, co sprawia duży problem rywalom. Serwis niezły, jednak mógłby być lepszy.
Roman Jebavy również nie należy do wysokich zawodników. Jak na swój wzrost dobrze serwuje, często chodzi po serwisie pod siatkę, jednak nie przynosi to żadnych korzyści. Słabo returnuje, ogólnie rzecz biorąc jego gra na backhandzie opiera się tylko na slice, który jest bardzo wysoki i ustawia przeciwnikowi akcje. Roman od początku sezonu gra bardzo nieregularny tenis, przegrywa z zdecydowanie niżej notowanymi zawodnikami, ten półfinał jest jego najlepszym wynikiem w tym roku, jednak wcześniejsze spotkania w Bergamo nie napawają optymizmem przed starciem z Ricardo Belottim. Jebavy tracił sety z Boltzem lub Michalicką, którz słabo rozpoczęli ten sezon.
Sądzę, że Belotti wszedł w dobry okres swojej gry, gra u siebie we Włoszech mu w tym pomogła i sądzę, ze ma szanse, bardzo duże szanse aby wygrać satelitkę w Bergamo. Jebavy jest zdecydowanie do pokonania, jeśli Ricardo zagra na normalnym poziomie, chociażby tak jak w meczu z Fabrice Martinem to jestem spokojny o zwycięstwo.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Bradley Mousley wygra @ 2,00 Bet365 ⛔
Pierwsza runda turnieju rangi Futures odbywającego się w Mildurze. Starcie Australijczyka Bradley Mousleya z reprezentantem Nowej Zelandii Finnem Tearneyem.
Bradley Mousley to bardzo zdolny zawodnik australijskiej szkoły tenisa, od tego sezonu będzie grać regularnie w zawodowym tourze, poprzednie lata to rzadkie występy. W tym sezonie urywał seta chociażby takiemu zawodnikowi jak Jarmere Jenkins. Zawodnik bardzo wysoki, świetnie serwujący jednak mający problemy z poruszaniem się po korcie, właśnie ze względu na wzrost. W Mildurze przeszedł przez trzy rundy kwalifikacyjne tracąc po drodze tylko jednego seta.
Przyznam szczerze, że o Finnie Tearney słyszę po raz pierwszy, zawodnik z początku drugiego tysiąca rankingu ATP, na pierwszy rzut oka od razu widać, że tenis to nie jest jego główne zajęcie. Jeśli się w ciągu ośmiu sezonów rozgrywa koło osiemdziesięciu oficjalnych meczy to można to łatwy wywnioskować. Do tego trzeba dodać, że Finn najmłodszy już nie jest, ma dwadzieścia cztery lata, więc czas aby rozpocząć poważne granie powoli się kończy..
Życiowy sukces to kilka ćwierćfinałów turniejów rangi Futures. Przez całą karierę ma mniej rozegranych spotkań na grassie niż Mousley przez ostatnie dwa lata (przypominam, że turniej jest rozgrywany na trawie). Ostatni raz Tearney rozgrywał mecz na nawierzchni trawiastej w 2009 roku.
Pomimo ogromnej różnicy w zajmowanym miejscu w rankingu na korcie różnicy nie będzie widać. Bradley Mousley z miesiąca na miesiąc będzie się piąć w górę w rankingu i myślę, że pod koniec obecnego sezonu to Australijczyk będzie wyżej w rankingu. Atomowy serwis to jego domena i myślę, że będzie to jego przewodnia &quot;strzała&quot; w starciu z nieznanym Nowozelandczykiem.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Nielsen - Norrie 1 1.61 live bet 8/10 bet365 ✅
Kto ma szansę teraz to pograć to niech gra, bo czuję, że Nielsen sobie potraktował ten mecz treningowo, 1 set przegrany, a w drugim już idzie tak jak trzeba. Norrie młodziutki, Nielsen doświadczony bardzo deblista, myślę, że ogra młodziaka tak czy siak, miałem to podać wcześniej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Sun - Hozumi @ 1.44

Inny wynik niz wygrana Hozumi nie wchodzi w grę. Sun to zawodniczka , która dopiero zaczyna przygodę z tenisem, bo to zaledwie 1996 rocznik. Rok temu rozegrała dwa spotkania oficjalne i żadnego nie wygrała! Hozumi gra zdecydowanie lepiej i notuje dużo lepsze wyniki. Gra znacznie więcej od swojej rywalki bilans to najlepiej to pokazują 15/14, 21/16 w tym roku również gra całkiem dobrze bilans 8/5. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w Launceston , a doszła tam do półfinału. Tutaj również liczy na dobry wynik ponieważ jest rozstawiona z numerem trzecim. W pierwszej rundzie straciła jednego seta z Lertpitaksinchai, ale w dwóch pozostałych partiach przeważała. Hozumi jest znacznie lepszą zawodniczką i spokojni estać ich na zwycięstwo.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Sun - Hozumi @ 1.44
Inny wynik niz wygrana Hozumi nie wchodzi w grę. Sun to zawodniczka , która dopiero zaczyna przygodę z tenisem, bo to zaledwie 1996 rocznik. Rok temu rozegrała dwa spotkania oficjalne i żadnego nie wygrała! Hozumi gra zdecydowanie lepiej i notuje dużo lepsze wyniki. Gra znacznie więcej od swojej rywalki bilans to najlepiej to pokazują 15/14, 21/16 w tym roku również gra całkiem dobrze bilans 8/5. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w Launceston , a doszła tam do półfinału. Tutaj również liczy na dobry wynik ponieważ jest rozstawiona z numerem trzecim. W pierwszej rundzie straciła jednego seta z Lertpitaksinchai, ale w dwóch pozostałych partiach przeważała. Hozumi jest znacznie lepszą zawodniczką i spokojni estać ich na zwycięstwo.
Nie wiem skąd czerpiesz informacje na temat Sun, ale troszkę sprostujmy. Tak Sun jest z rocznika 1996. Reszta to głupota. SUN, Ziyue jest tegoroczną półfinalistką Australian Open Junior. Przegrała tam z późniejszą zwyciężczynią Kulichkovą, która przeszła przez Melbourne jak huragan niszcząc każdą przeciwniczkę tracąc po drodze tylko 1 seta. Sun Ziyue jest jedną z większych młodych nadziei chińskiego tenisa.
W tej chwili jest 9 rakietą kobiecego tenisa juniorskiego, a w pierwszej rundzie tego turnieju odprawiła z kwitkiem w 2 setach Kamilę Kerimbayeva.
Nie neguje typu na Hozumi, ale pisząc analizy trzymaj się faktów, a nie wyobraźni.
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Bernice Van De Velde v Beatrice Lombardo 1 1,61✅ 2-6 6-2 6-4
bet365
godz. 12.00
Amiens korty ziemne ale na hali

Typ przeciwko 18 letniej Włoszce, która rozpoczęła turniej w Amiens od kwalifikacji. W dwóch meczach spędziła na korcie blisko 6 godzin. Męczarnie z zupełnymi amatorkami z Francji, które zarówno nie grały jako juniorki i nigdy nie zdobyły żadnego punktu do rankingu WTA. Włoszka natomiast mimo 18 lat żadnych sukcesów 16zw 23 por na zawodowych kortach. Jako juniorka nie wiele lepiej.

Natomiast 22 letnia holenderka aktualnie 678 miejscu w rankingu. Jak ma dobre losowanie to w takich turniejach dochodzi do 1/4. Niestety bez żadnych sukcesów, ale z zawodniczkami o podobnym potencjale do Włoszki z reguły wygrywa. Grała rok temu w tym turnieju i doszła do ćwierćfinału, więc hala i korty ziemne nie będą dla niej zaskoczeniem.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Berman - Coppejans powyżej 19.5 gema 1.80 bet365 5/10 46 46 ✅
No cóż obaj Panowie perspektywiczni aczkolwiek bardziej lubię zaciętego Kimera Coppejansa który jest ciekawym graczem i mam go pod tzw. &quot;lupą&quot;. Berman łatwo skóry nie sprzeda, może być tutaj 46 46 i wchodzi i tak stawiam, że będzie tutaj walka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom