>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Turniej Fifa 08 - edition 2nd - Tournament Cafe

drago 108

drago

Użytkownik
Jeśli chodzi o Kubote... no to ma chyba radiówke... więc to nie zależy od niego... no zależy, ale jednak mozna trafić w czas kiedy nie laguje (ja miałem takie szczęście)
 
szprej 0

szprej

Użytkownik
Jeśli chodzi o Kubote... no to ma chyba radiówke... więc to nie zależy od niego... no zależy, ale jednak mozna trafić w czas kiedy nie laguje (ja miałem takie szczęście)
Jak ja trafiłem to rozłączył się po golu...????
 
szprej 0

szprej

Użytkownik
Już mogę grać i uprzedzam, że jak się połącze z Kubotą i będą lagi to wpisuje sobie walkowera bo nie chce znowu 10 minut próbować się połączyć!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
brak kontaktu z Oschame [Bayern Munchen] tak wiec chyba w/o , jezeli nic sie nie zmieni oczywiscie . Bo podobno wszyscy co z nim graja maja w/o bo neta nie ma .
pzdr .
 
szprej 0

szprej

Użytkownik
OMG!! &quot;Główny organizator&quot;... Czyli? Ja?

Przecież i ja mam rozmowę na gg... W każdej chwili udostępniam zainteresowanym.
Druga sprawa - gra z malolatem do przyjemnych nie należy - kilkakrotne ponawianie meczu po rozłączeniu...
Do malolat - jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do prowadzenia turu/wyniku - pisz do mnie gg. Jeśli Ci to nie odpowiada - Cafe.
Po pierwsze primo. Jest specjalny temat do kłótni.
Po drugie primo. Ze mną się rozłączył raz.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Po pierwsze primo. Jest specjalny temat do kłótni.
Po drugie primo. Ze mną się rozłączył raz.
Ad. Pierwsze primo - zgadzam się i przepraszam :]
Ad. drugie primo - po co wprowadzasz niepotrzebną dyskusję osób postronnych... malolat chyba zrezygnował już z dociekania swojej &quot;prawdy&quot;, a dla mnie to główny sygnał na mówienie nieprawdy.
Mam propozycję - kilku uczestników proponowało mi, by po tej serii gier zakończyć rundę zasadniczą bez rozgrywania pozostałych spotkań i zacząć system pucharwoy. Byłem przeciwny, bo mam świadomość, że po takiej decyzji osoby, które znajdują się poniżej miejsca 8. mogłyby czuć się oszukane.
Faktem jednak jest, że turniej się dłuży i dobrze byłoby skończyć go w tym roku, może nawet przed świętami. Wybucha coraz więcej kłótni, kilka osób sobie to granie olewa, więc napiszcie tutaj co sądzicie o zakończeniu rundy zasadniczej w sobotę. W niedzielę rozpisałbym już pary 1/8 finału.

Oczywiście w grze pucharowej uczestniczyliby wszyscy gracze, bez względu na zajmowaną pozycję. Tabela służyłaby jedynie do wyznaczenia rozstawionych graczy.

Ja jestem ZA. Słucham.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jestem ZA !! Nie bedziemy chyba grac tego tirnieju kilka miesiecy najwyzej pozniej nowo edycje sobie zrobimy ;]
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Ja również za...
i proponuje aby osoby naprawde zainteresowane grą dopisały sie do tego turnieju http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=13047

Po zakończeniu tego turnieju SAWASA który gramy obecnie pierwszych 8 osób rozstawimy.. o ile bedą chciały grac w turnieju powyżej a reszta zostanie dolosowana.
turniej powyżej trwałby 1 miesiąc i myślę że to optymalny czas na taką zabawe ..
co wy na to??
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dobra House to się zobaczy później, bo teraz zamieszanie niepotrzebne.
Jeśli nie będzie głosów sprzeciwu to w sobotę rozpiszę już playoff.
 
Do góry Bottom