>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turniej Czterech Skoczni 2015/2016 - (28.12.2015 - 06.01.2016)

Status
Zamknięty.
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Kupon zagrany w stsie za 75 zł kurs po odjeciu podatku to 7,2

Hayboeck -Gangnes 1 kurs 1,45
Moim zdaniem Austriak który lubi tu skakać jutro może pokusić się o zwycięstwo w dniu dzisiejszym dobre skoki i wygrane kwalifikacje a jutro w parze w ko dodatkowy smaczek będzie skakać z Peterem!! czyli motywacja podwójna.. Norweg też jest w gazie ale coś czuję że austryjak powalczy o podium ok 10pkt Hayboeck powinien być lepszy

Kraft -Fannemel 1 kurs 1,35
Kolejna para austryjacko -norweska i znów obstawiam że gospodarz będzie górą niby fannemelowi ta skocznia nie pasuje ale dziś nadspodziewanie dobrze skakał w treningach i w kwalifikacjach.. Myślę że Kraft powalczy o miejsca 3-6 a Norweg jak zakończy konkurs pod koniec pierwszej dziesiątki to już będzie to dobry wynik

Freitag- Kasai 1 kurs 1,57
Stawiam na młodszego o 20 lat Niemca jutro napewno będzie walczył o najwyższe lokaty rok temu tu wygrał więc dodatkowa motywacja może mu pomóc...Kasai też jest w dobrej formie i poniżej jakiegoś poziomu nie zchodzi.. Jutro to Freitag będzie wyżej o parę pozycji

Koudelka -Wank 1 kurs 1,27
Czech po skróceniu nart o 2 cm i zrzuceniu wagi widać że zrobił dobry ruch widać u Czecha progres o nie zdziwie się jak po raz kolejny zobaczymy go w pierwszej dziesiątce natomiast Niemiec myślę że o te ponad 10 pkt będzie gorszy co się potwierdziło w dniu dzisiejszym

Ammann -Ito 1 kurs 1,6
Japończyk się nam rozkręcił i kręci dobre wyniki i mają porównywalne skoki ale ammanowi dają po 16,5 noty więc a Ito otrzymuje po 18 więc już jest 4 pkt handicapu z jednego skoku i myślę że jutro to zadecyduje o lepszej pozycji Japończyka

Leyhe -Lanisek 1 kurs 1,3
Niemiec naprawdę dobrze radzi sobie na tej skoczni i w każdym z nich był zdecydowanie lepszy od slowenca

Ps. Jutro warunki pogodowe porównywalne do tych z dziś Wiatr do 1m/s więc loteriady napewno nie będzie ;-)

Wczoraj pograłem jeszcze taki kupon za 60 zł

Koudelka -Wank 1 kurs 1,45

Descombes -Stoch 2 kurs 1,8
Wieże że jutro Kamil wskoczy do15 i ta skocznia mu odpowiada bo leci się nisko nad bulą a jak wiadomo ostatnio Kamil po wybiciu z progu leci niżej niż rok temu i stąd krótsze skoki... Descombes trafił na welingera a Stoch jutro bez problemu awansuje do drugiej serii

Tande -Fettner 2 kurs 2,1
Wczoraj jak zobaczyłem ten kurs to pomyślałem odrazu value powinno być 1,6 raczej obaj tu skaczą poniżej oczekiwań ale duży regres widzimy u norwega a Fettner notuje tu lepsze wyniki

Hula -Matura 1 kurs 1,4
Dziś mamy kurs 1,57 troch w lepszej formie jest nasz zawodnik i ostatnio oddaje równe skoki natomiast matura czasami potrafi skoczyć poniżej oczekiwań dziś w kwalifikacjach mieli tę samą notę więc jutro będzie ciekawie

Ps. Jeszcze dołączę trzy kupony trafione z ga-pa jeden sts a dwa z totomix (niestety nie miałem czasu na napisanie analizy) i mam nadzieję że
jutro też tak będzie na ++:)
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
P.Prevc-Freund 1 @1.66 ✅
W b365 taka para stoi po takim kursie na zwyciestwo Prevca. To naprawde duzo. Niby na treningach najlepiej na oko skakali Freund i Hayboeck, ale tam roznice miedzy Prevcem a Freundem i tak wahaly sie miedzy 1 metrem. Kwalifikacje troche zaskakujace. Prevc ze skoku w kwalifikacjach zrezygnowal i chyba dobrze zrobil. Freund skoczyl tak, ze jest w szostej parze od konca, wiec Prevc mimo ze skacze z Hayboeckem to jednak powinien miec wglad w sytuacje. Prevc jakis tam zapas juz ma w klasyfikacji generalnej, ale dopiero jestesmy w polowie konkursu TCS, wiec tu sie licze caly czas najlepsze skoki. Licze, ze Prevc jutro w konkursie odpali ta swoja petarde i pokaze ze jest lepszy od Niemca. Miedzy Freundem a Prevcem skoczy jeszcze 8 skoczkow, wiec Prevc bedzie wiedziec na czym stoi, a raczej nie przypuszczam zeby wydarzyl sie taki nagly zwrot akcji z waitrem jak w Obestdorfie. O dziwo w tej rywalizacji slowensko-niemieckiej pomiedzy Prevcem a Freundem to najnizszy kurs byl w Oberstdorfie na wygrana Prevca i nie wszedl. Teraz kursy coraz wieksze w tej bezposredniej rywalizacji, takze z jednej strony to dobrze, gdyz Ci ktorzy licza na wygrana Prevca musza spodziewac sie lepszych skokow Slowenca nad Niemcem.
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
To i ja podrzucę coś na jutrzejszy konkurs. Chociaż ostatnio mam pech 1 zdarzenia na kuponie i ta seria ciągnie się już sporo.. dzisiaj Tylko para Hula - Kot popsuła gdzie miałem na Kota pograne,ale cóż zaryzykuje jeszcze i podziele się swoimi sugestiami.
Prevc P. - Pozostali 2 @1.50 ⛔
Peter na treningach nie zachwycał(oczywiście jeżeli chodzi o niego,bo to nie były niskie miejsca) odpowiednio 2 i 5 miejsce,ale już tak nie brylował jak w Ga-Pa, rok temu też tutaj dopiero na 11 miejscu skończył. Kwalifikacje odpuścił może zmęczenie jak to pisał wyżej Biernacky17. Moim zdaniem Prevc jutro nie wygra i zgadzam się co do Tego,że Hayboeck może jutro triumfować. Liczę również na dobre skoki Forfanga,bo też ma wysoką formę i może włączyć się do walki o podium.
Wank - Stoch 2 @2.10 ⛔
No no taki kursik to biorę z pocałowaniem ręki. Kamil co raz lepiej skaczę i w TOP15 powinien się zakręcić. Wiadomo,że Wank jak na razie prezentuje się bardzo dobrze w TCS jak na niego,ale w Austrii spadnie w klasyfikacji tak sądzę, w treningach i kwali 2-1 na korzyść Kamila gdzie jedynie Stoch popsuł pierwszy skok. Nie zdziwie się jak Niemiec nie awansuje do serii finałowej.
Prevc D. - Hauer J. 1 @1.62 ✅
Pojedynek Słoweńca z Norwegem i w roli faworyta upatruje młodszego z braci Prevc. Fakt ten skłaniam treningami i kwalifikacjami jak obaj zawodnicy tutaj skakali. Domen już bez presji jedynie może piąć się w rankingu w swoim debiutanckim sezonie. Myślę,że obaj skoczkowie będą blisko siebie,ale to Domen wyjdzie zwycięsko z tej pary.
I bez analizy:
Fannemel - Freitag 2 @1.80 ✅
Hula - Matura 1 @1.57 ⛔
Hilde - Kubacki 1 @1.80 ✅
Aigner - Schifnner 2 @1.62 ⛔

Ja kończę TCS. Powodzenia Panowie w typowaniu ostatniego konkursu.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Zagrałem jeszcze taki kupon w fortunie kurs po odjeciu podatku wynosi 3,45 zagrany za 205
Jutro rano podam analizę...

Hayboeck -Fannemel 1 kurs 1,28 ✅ 5-12
bez dwóch zdań Hayboeck dziś będzie lepszy skacze daleko i równo za to Fannemel napewno jeden skok będzie miał słabszy no i jak dotąd ta skocznia nie za bardzo mu leży

Freund-Gangnes 1 kurs 1,37✅ 2-3
Ciekawa para ale idę w stronę Niemca który walczy z Prevcem o 1 miejsce 64TCS.. W ogólnym rozrachunku o Te 8 pkt powinien być lepszy

Kasai -Wellinger 1 kurs 1,25 ⛔7-6
Kasai skacze swoje równo i poza punkt K co innego Niemiec przeplata dobre skoki ze słabymi i dziś będzie podobnie


Koudelka -Ammann 1 kurs 1,52✅ 13-22
Znów gram przeciwko Ammanowi.. Ok Szwajcar skacze równo i też oddaje dalekie skoki ale jak taki skok odda to noty zbiera po 15,5 i 16,5.. U Czecha widać progres w skokach i będzie skakać w podobnych odległościach a i może dłużej ale co skok Amman będzie tracił notami parę pkt a to dużo...

Prevc P- Forfang 1 kurs 1,18 ✅ 1-4
Tu komentarz jest zbędny.. Czysta formalność

Wellinger zaskoczył na moją niekorzyść a Kasai wykonał plan w % mały niedosyt :-(

Jutro przed południem napisze do tego kuponu analizę.. Totomix jeszcze nie wystawił oferty więc jutro rano pewnie będzie i jestem ciekaw jakie pary nam zaproponują... Pozdrawiam
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Hayboeck Top 3 @ 1,75 Betsson ⛔

Hayboeck dla mnie tutaj mocny kandydat na pudło a może nawet powalczyć o zwycięstwo.Pierwszy na treningu i w kwalach,skocznia mu &quot;leży&quot; krótko mówiąc,forma jest.Ostatnia okazja aby spróbować zbliżyć się do prowadzącej dwójki w TCS,nie ma nic do stracenia.Skacze u siebie i niesiony dopingiem kibiców powinien powalczyć o najwyższe lokaty.

Gangnes - Kraft 2 @ 1,70 Betsson ⛔

Gangnes super latał w Ga-Pa,gdzie był drugi,w Obersdorfie równieży wysoko,jedną pozycję przed Kraftem ale to głównie przez gorsze warunki panujące pod koniec drugiej serii i ciągłe zmiany belek przez co prowadząca trójka w której był Kraft skakała dużo słabiej.W Innsbrucku za to widzę wyżej Krafta.On podobnie jak Hayboeck dobrze czuje się na tej skoczni.We wcześniejszych konkursach czegoś brakowało w tych jego skokach bo w kwalach skakał znacznie lepiej.Liczę,że konkurs w swoim kraju pomoże mu się przełamać i powienien być wyżej od Norwega.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kot M.-Neumayer M. @ 1 @ 1,70 ✅
Freitag R.-Prevc D. @ 1 @ 1,37 ✅
Hayboeck M.-Fannemel A.@ 1 @ 1,28 ✅
Hula S.-Tochimoto S. (1 seria KO) @ 1 @ 1,15 ✅
AKO: 3,01

Nie wiem dlaczego tak wysoki kurs na Maćka, ale Polak dziś trzy próby i każda lepsza od reprezentanta Niemiec. Michael Forfanga nie przejdzie a i wśród lucky loserów go raczej zabraknie bo są mocniejsi kandydaci na tą piątkę.Inaczej sprawa ma się u Maćka, który w parze trafił na Wanka, ale nie jest w tej parze bez szans. Dziś Kocur oddał dwa bardzo dobre skoki w treningach + poprawny w kwalach i jutro nawet jeżeli nie przejdzie Wanka to przy takich skokach jak dziś wejdzie jako szczęśliwy przegrany.
Dla mnie super bet. Fannemel słabo na treningach i bardzo dobrze w kwalach kiedy to miał dość mocny wiatr pod narty. Hayboeck na chwilę obecną jest jednak lepszym skoczkiem co pokazał wygrywając dziś trening oraz kwalifikacje. Domen ma przebłyski, ale podczas TCS zaliczył solidny zjazd formy. Dziś na treningach słabiutko, kwalifikacje bardzo dobre co pokazuje jak nieustabilizowaną formą ma Słoweniec. Freitag lubi Bergisel i czuje bardzo dobrze tę skocznie. Dziś trzy super próby więc powtarzalność bardzo dobrych skoków jest u niego normą. Hula skacze sezon życia i jutro bez problemu powinien odpalić Tochimoto. Japończyk bez formy i konkurs zakończy na jednej serii.

Dodatkowo za drobne gram tak:
Kot - Wank @ 1 @ 4,75 (1 seria) ⛔
Hayboeck win @ 6,50 ⛔
AKO: 28,50 Betsson

Kot na treningach zdecydowanie lepszy od Niemca. W kwalach sytuacja była odwrotna, ale przecież Maciek skakał z niższego rozbiegu (9) i wietrze w plecy (0,27). Dla porównania Wank 10 belka i - 0,06 pod narty. Hayboeck wygrał trening oraz kwalifikację. Bergisel zna doskonale więc kurs na jego win jest przesadzony. Można próbować w singlach jak i w AKO ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Najlepszy z trójki Kraft, Gangnes, Freitag: Kraft @2,15 Unibet ::: 0,5/10j

Kraft znakomicie czuje się na tej skoczni. I na treningach i w kwalifikacjach był lepszy od pozostałej dwójki. Za każdym razem w czołówce, 2 razy trzeci, raz czwarty. I Norweg i Niemiec za każdym razem oglądali w tabeli plecy Krafta. Chłopak prezentuje się tutaj bardzo dobrze, zresztą jest rekordzistą tej skoczni. Nie sądzę, by jutro miała przyjść nagła obniżka formy. Stać go nawet na wskoczenie do Top 3.

Najlepszy z trójki Leyhe, Wellinger, Wank: Leyhe @1,90 Unibet ::: 0,5/10j

Leyhe poza pierwszym skokiem na treningu dwa razy zameldował się w Top 10. Latał dość daleko, w niezłym stylu. Jego rywale, Wellinger i Wank, nie są w najwyższej dyspozycji. Mimo, że Leyhe zepsuł jeden skok, to i tak we wszystkich 3 przypadkach kończył przed wyżej wspomnianą dwójką. Jest to trudna skocznia, ale dobrze mu się tu skacze, co tylko wczoraj potwierdzał. Dzisiaj może powalczyć o dość dobrą końcową lokatę, ma spore szanse nawet na Top 10.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Co myślicie o parze Zografski - Matura? Ja chyba spróbuję Bułgara bo kursy zachęcają. Obaj prezentują się średnio. W Garmisch obaj słabo, Matura miał szczęście do rywala i udało mu się awansować z ostatnim wynikiem do serii finałowej. W treningach w Innsbrucku Zografski był 38 i 24, Czech był 25 i 36. W kwalifikacjach lepiej Czech, to on jest teoretycznym faworytem w tej parze. Skakał w tym sezonie nieco lepiej, ale wg mnie jest spore value w kursie na Bułgara/

Zografski - Matura @4,33 Bet365 ⛔ ⛔
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Ammann - Hauer -Stjernen Ammann @2.65 unibet

Ciekawe trio przyuważyłem i gram bardzo chętnie. To, czy Ammann skoczy ponadprzeciętnie, to nie musimy się martwić, natomiast dobre skoki pozostałej dwójki to wielki znak zapytania. Stjernena stać na wszystko - może zaliczyć bulę albo ustanowić nowy rekord skoczni. Aczkolwiek ostatnimi czasy bliżej mu do tej pierwszej opcji. Hauer moim zdaniem się &quot;wypompował&quot;, balonik został przebity. Miał być wielki talent na długie lata, kolejny to już Norweg, który przymierzany był do najwyższych celów PŚ. No ale TCS pokazuje, że wcale tak kolorowo nie jest. Już wcześniej niemrawo się prezentował. A Ammann powalczy o TOP 10 w generalce TCS i dziś typuję jego miejsce w okolicach &quot;10&quot;, dodatkowo rywali z H3H właśnie tam wyobrazić sobie nie mogę.

Hayboeck - Fannemel 1 @ 1.25 sts
Co tu dużo gadać.. Hayboeck w Insbrucku szaleje, wygrał kwali+trening, za to Fannemel w kratkę. Potrafi odpalić, ale czy dwukrotnie? Michael od Niżnego Tagiłu nie spieprzył żadnego skoku. Pytanie tylko czy Prevc w parze siądzie mu jakoś na psychę i nie stanie się nieszczęście. Ale dzieckiem nie jest, powinien dać radę.

Hula - Matura 1 @ 1.57 sts

Fajna para. Matura coś tam odżył, blisko Stefana w kwali, ale treningi już odległe miejsce. Dodatkowo dla niego sukcesem jest kwalifikacja do konkursu, a dla Stefana awans do II. serii, a to już jest nieosiągalne dla Czecha, gdyby to nie był TCS i skakanie w parach.

Coś bez analizy:
Koudelka - Wank 1 @ 1.27
Ito - Leyhe 1 @ 1.40
Prevc - Freund 1 @ 1.45
K.O Hilde - Kubacki 1 @ 1.80
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Pojawiły się już kursy, także już troszkę przeanalizowałem pary. Jak zwykle poszukam jakichś niespodzianek w KO, mam nadzieję że uda się coś fajnego trafić.

Innsbruck k-120, 1 seria K.O.
Wank - Kot 2 @4,6 /STS
Na fortunie już spadło do 4, na stsie jeszcze 4,6 stoi. Para fajna do typowania, przychylam się do opinii, że Wank zdecydowanie przeceniony. Maciek widać po wywiadach, że odżył odkąd dołączył do teamu Maciusiak; widać, że nie po drodze mu z Kruczkiem. Ma też nowy kombinezon, dlatego myślę że będzie dobrze. W dwóch seriach treningowych był lepszy, dlatego po tym kursie to żal nie zagrać ;)

Fettner - Janda 1 @1,75 /efortuna
Zdecydowałem się to pograć. Janda po skoku w kwali miał bardzo duży problem z kolanem, wyraźnie widać było grymas bólu na twarzy i po samym juz skoku kulał. Nie mam pojęcia czy jutro wystąpi, jak jest teraz z kolanem ale widać było, że problem jest. Jeśli będzie jutro skakał to z taką nawet lekką kontuzją będzie mu bardzo ciężko o dobry wynik, bo to już nie będzie to samo choćby przy wybiciu na progu nie mówiąc o lądowaniu. Fettner tutaj nie zachwyca, ale gram ze względu na problemy Kuby.
Prevc - Hayboeck 2 @2,92 /milenium
No i gram na mojego faworyta. Hayboeck czuje tą skocznie w przeciwieństwie do Prevca. Jest mocny u siebie ma za sobą sędziów, więc myślę, że już w pierwszej serii odstawi Słoweńca.

Kursy na Vincenta z Andim Wellingerem już poleciały na efortunie do 2,92. Jak złapałeś tą 10 na stsie to ładnie. Natomiast dla mnie Wellinger jednak wygra tą pare, a Francuz wejdzie jako LL.
-&gt;ale przewidziane ;d


Innsbruck k-120, H2H
Fannemel - Freitag 2 @1,85 / sts
Tutaj śmiało idę w stronę Niemca. Jest równy i pewny w przeciwieństwie do Norwega. Dzisiaj w kwalifikacjach odpalił 130m, był 2,4 pkt przed Freitagiem mimo, że Niemiec miał wiatr w plecy a Norweg pod narty. Jutro małe szanse, że taka sytuacja się powtórzy, i równie dobrze Fannemel może skoczyć 119m, natomiast Freitag zawsze swoje równe dobre skoki oddaje.
Kasai - D.Prevc 1 @1,7 /milenium Tu raczej już nic się nie wydarzy, przewaga po 1 serii miażdząca ;d
Domen strasznie nierówny, świetne skoki przeplata słabymi. Kasaiego nie trzeba nikomu przedstawiać, w tej parze doświadczenie Japończyka będzie kluczowe.
Kraft - Gangnes 1 @1,7 / milenium Już na minus, Gangnes najlepsze warunki trafił na złość ;d

O i super para się trafiła na koniec, Kraft w każdym skoku na Bergisel lepszy od Norwega, w dodatku skacze u siebie. Co tu dużo mówić tylko brać po takim kursie ;)

Panowie także jutro czekają nas wielkie emocje, powodzenia i samych &quot;zielonych&quot; typów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam kupon zagrany w totomix za 500 zł ale musiałem rozbić go na dwa bo nie dali jednego zagrać za 500 czyli już coś kombinują i zaraz mogą zbić kursy albo poblokują polecam teraz grać kto ma konto albo blisko toto... Później napiszę analizę bo chwilowo brak czasu

Dwa typy z biegów narciarskich Jakobsen(ZWROT) i Johaug opisane przez dawida400 więc warto dołożyć później opiszę pary na skoki ;-)

Freitag-Ammman 1 kurs 1,2 ✅ 10-22
kurs oczywiście niski ale Freitag nie przegra ze szwajcarem.. forma Niemca lepsza a o notach za ladowanie każdy wie że Amman traci.. Mała perełka
Hayboeck-Fannemel 1 kurs 1,27 ✅ 5-12
z powyższych postów opisywałem tą parę

Koudelka-Wellinger 1 kurs 1,4 ⛔ 13-6
kurs powinien jeszcze spaść w fortunie z 1,45 spadł na 1,3 więc toto też pewnie zaraz się ocknie.. Koudi powalczy dziś o pierwszą dziesiątkę zmiana nart na krótsze mu służy i wygląda to już dobrze natomiast wellinger jeszcze nie ustabilizowal formy stać go raz na bardzo dobry skok ale następny już totalnie psuje.. Czech dziś będzie wyżej klasyfikowany

Prevc-Forfang 1 kurs 1,15✅ 1-4
Forfang oczywiście forma dobra ale wiadomo kto tu rozdaje karty.. Słoweniec z każdym ze skoków będzie lepszy od norwega o te 2-3 metry lepszy
 
Y 90

yrtyr

Użytkownik
Prevc P.(-5.5)-Hayboeck M. 2 @ 1,80

Wiele osób już opisała umiejętności jakie prezentuje Hayboeck na tej skoczni, podzielam ich opinie że dzisiaj jest murowanym faworytem do podium. Prevc już był prześwietlony z wszystkich stron, ale można zauważyć że akurat w insbrucku nie czuje się aż tak dobrze żeby odskakiwać na 20 pkt od rywali. Ostatnio kilka razy zdarzyło mi się przegrać kupon bo różnica w parze wynosiła mniej niż 1pkt, także polecam z lekkim zabezpieczeniem, bo kurs nie jest zły na to zdarzenie.
Kasai N. - Koudelka R. 1 @ 1,50
Kasaiemu ufam jak mało komu w skokach narciarskich, oczywiście zdarzają mu się wpadki, ale są bardzo rzadkie (jeżeli porównamy z innymi skoczkami jego pokroju, czyli około 10 miejsca). Wszystko wskazuje na to że Roman dzisiaj zaliczy nie najgorszy występ, po każdym skoku uśmiechnięty, zadowolony, kręci się w okolicach TOP10, widać taki komfort psychiczny, no ale to nie jest forma którą czarował w zeszłym sezonie. W pojedynku tych dwóch świetnych skoczków moim zdaniem Japończyk górą.
Sakuyama K. - Descombes V. 2@ 1,90
Wygląda na to że Francuz ustabilizował formę na niezłym poziomie. Zawsze Francuzów traktowałem jako pół-zawodników którzy od czasu do czasu skoczą nieźle, ale o jakiejś dłuższej, stabilnej formie nie ma mowy, a tymczasem tak jak wspomniałem zaczął skakać dobrze. Sakuyama średnio wyglądałem w kwalifikacjach i treningu, a zauważyłem że Japończycy (z wyjątkiem Kasaiego) jeżeli średnio wyglądają w skokach przed konkursowych to później ma to odzwierciedlenie w konkursie.
Co do Gangnesa i Forfanga to łatwiej postawić że będą obok siebie na koniec, niż który wygra ???? Podobna sytuacja w przypadku Hayboeck i Krafta, chociaż Hayboeck wydaje się mocniejszy. e:// ????
Matura J.(-8.5)-Zografski V. 1@ 1,80
Zografski pogubiony, udało mu się zakwalifikowac, jak na swój aktualny poziom nawet w Insbrucku wychodzą mu skoki, no ale w samym konkursie nie spodziewam się cudów. raz w tym sezonie w TOP30, skacze pasywnie, bez wiary. Czesi nawet przyjemnie skaczą w tym sezonie, oczywiście na czele Koudelka, no ale Janda, Matura i Hlava też potrafią zaskoczyć. 8,5 pkt, łącznie z notami będzie to około 4 metry, no zobaczymy, to nie są zawodnicy którzy są gwarantami sukcesu bukmacherskiego, ale nie wszystko może się kręcić wokół Prevca, Freuda i Krafta, czasem trzeba zdać sie na intuicje i zaryzykować w innym kierunku ????
buk STS
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Witam, ????
Ode mnie takie ako:

Pierwszy typ na to, że Fettner będzie lepszy od Tandego w 1 serii. Fettner w parze z Jandą, który nie wiadomo czy stanie na starcie, a Tande ma D. Prevca i wszystko wskazuje na to, że z nim przegra. Tande obecnie skacze fatalnie.
Wellinger - Descombes to para bardzo wyrównana i myślę, że Francuz nie jest bez szans nawet na wygraną w tej parze.
Hlava prezentuje się coraz lepiej i widać to choćby po dobrych skokach w treningach. Gangnes będzie wysoko ale tutaj może być aż 20 pkt różnicy. Będzie mniej.
Schlieri u siebie, a handi duże. Kasai zakręci się w granicy pierwszej &quot;10&quot; ale to tyle. Austriak zrobi wszystko by dzisiaj dobrze wypaść.
Aigner w treningach fatalne skoki, w kwalifikacjach dlatego tak daleko bo miał huragan pod narty. Hilde po powrocie spisuje się solidnie i jest moim zdaniem faworytem w parze z Kubackim. (typ na 1 serię)
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
milenium:
Hula - Matura 1 1,42
Stoch - Schlieri 1 1,4
Freund - Gangnes 1 1,35
Hayboeck - Fannemel 1 1,28

ako-3,44
fortuna:
Freund - Gangnes 1 1,37
Koudelka - Welinger 1 1,7 (spadło już masakrycznie do 1,4)
Kasai - Ammann 1 1,35
Hayboeck 1-6 1,15

ako :3,62
sts:
1 seria: Hula - Matura 1 1,7 (teraz już 1,45)
1 seria: Hilde - Aigner 1 1,4
1 seria: Lanisek - Kubacki 1 1,5
Kasai - Ammann 1 1,35
Koudelka - Wank 1 1,27
ako:6,12
Szukałem jeszcze czegoś na Freitaga, ale buki pozestawiały go z samym topem, aż tak Ryśkowi nie ufam;-)
Stoch vs Schlieri - Kamil powoli, powoli zaczyna ogarniać kryzys, kwale w miare ok, łatwy rywal, więc będzie druga seria, Schlieri totalnie w d**** z formą, bez szans na awans bezpośredni do 2 rundy, więc jak nie załapie się jako jeden z 4 LL to para powinna się szybko rozstrzygnąć.
Freund vs. Gangnes - no nie wierze w Norwega od początku sezonu a on ciągle zaskakuje, ale tu już w kwalach się nie popisał, czyżby początku spadku formy? Freund wiadomo będzie ciągnięty za uszami notami, kurs stosunkowo wysoki jak na takie zdarzenie.
Hula vs Matura - zaufałem Stefkowi tym razem, chociaż przyznam, że jest kurs przeciwko Czechowi przede wszystkim i postanowiłem skorzystać z faktu, że buki patrzyły ślepo na wyniki kwali gdzie wyszedł mu skok, ogólnie jednak bez formy i nie zdziwie się jak odpadnie z Zografskim w parze. Stefek jak wiadomo w miarę stabilny, do tego słaby tywal w 1 serii...
Hayboeck vs Fannemel - Austrak dziś powalczy o najwyższe miejsca, Norweg rok temu spartolił tu drugi skok, teraz wyszedł mu jeden skok w kwalach, więc pora coś zepsuć ;-). Pograłem też na Hayboecka 1-6 po kursie 1,15, po to żeby zniwelowac podatek, a sam typ obarczony jest minimalnym ryryzkiem.
Koudi - Wellinger - Romek złapał trochę formy, a Wellinger, którego obstawiałem jako czarnego konia sezonu popadł w nijakość, do tego wymagający rywal w 1 serii, brak stabilizacji...nic dziwnego, że buki też się pokapowały i spuścili kursy z 1,7 na 1,4. Na szczęści udało mi się złapać ten wyższy jeszcze.
Kasai vs Amman - Nori to Nori...zajmie gdzieś miejsce 6-11, przy takich małych różnicach w odległościach, noty Simiego będą miały duże znaczenie (oczywiście na jego niekorzyść).
Kodelka - Wank - Czecha opisałem, Wankowi skocznia nie leży, bardzo chciałbym żeby Maciek wygrał z nim w 1 serii, bo jeśli Niemiec będzie tak skakał jak na treningach to jest szansa;-).
Lanisek - Kubacki - no cóż, naprawdę komentować?
Hilde - Aigner - dzięki przyzwoitemu skokowi Austriaka w kwalach mamy taką parę...w konkursie jednak się spali i skończy 45-50...a Hilde ma Dawida w parze, więc może szybko nie skończy :p
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Na specyficzną skocznię + biegi narciarskie dobrałem AKO, które stawkuję bardzo wysoko... w przypadku, pluć za siebie, niewejścia - zawieszam na jakiś miesiąc granie za prawdziwe banknoty i skupię się na podawaniu typów tutaj. TCS na forum fatalnie zacząłem w konkursowym temacie, także i tam nic się nie da już dorobić :p Ale do rzeczy, AKO z dużą stawką:
Stoch K. - Hula S. 1 @ 1.30
Kraft S. - Kasai N. 1 @ 1.27
Hayboeck M. - Fannemel A. 1 @ 1.22
Johaug T. - Oestberg I.F. 1 @ 1.12
Jacobsen A. - Parmakoski K. 1 @ 1.15

AKO @ 2.59 sts
Trzymajcie kciuki. Przydałaby się jakaś, nie powiem wygrana, ale odskocznia od minusu w nowym roku.
Stoch - Hula... Kamil skacze ponadprzeciętnie, samemu mówiąc, że Insbruck mu najlepiej leży ze wszystkich skoczni TCS. Hula sezon życia, być może, aczkolwiek nie wystrzega się słabych skoków. Te najlepsze zostawia na kwalifikacje.
Kraft-Kasai.. A więc Austriak z aspiracjami na dzisiejsze podium kontra japończyk, który psuł mi kupony. Mam nadzieję, że teraz nie będzie podobnie. Nie wiem, nie widzę tej mocy w jego skokach, jakoś niemrawo, tak koło &quot;10&quot;, a Stefan jest u siebie, to dodatkowy kopniak, przy okazji skacząc w każdym skoku w okolicach najlepszej trójki.
Hayboeck- Fannemel to para, którą opisywałem wyżej
Powodzenia wszystkim, jak i sobie;)
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Na specyficzną skocznię + biegi narciarskie dobrałem AKO, które stawkuję bardzo wysoko... w przypadku, pluć za siebie, niewejścia - zawieszam na jakiś miesiąc granie za prawdziwe banknoty i skupię się na podawaniu typów tutaj. TCS na forum fatalnie zacząłem w konkursowym temacie, także i tam nic się nie da już dorobić :p Ale do rzeczy, AKO z dużą stawką:

Stoch K. - Hula S. 1 @ 1.30
Kraft S. - Kasai N. 1 @ 1.27
Hayboeck M. - Fannemel A. 1 @ 1.22
Johaug T. - Oestberg I.F. 1 @ 1.12
Jacobsen A. - Parmakoski K. 1 @ 1.15


AKO @ 2.59 sts

Trzymajcie kciuki. Przydałaby się jakaś, nie powiem wygrana, ale odskocznia od minusu w nowym roku.
Stoch - Hula... Kamil skacze ponadprzeciętnie, samemu mówiąc, że Insbruck mu najlepiej leży ze wszystkich skoczni TCS. Hula sezon życia, być może, aczkolwiek nie wystrzega się słabych skoków. Te najlepsze zostawia na kwalifikacje.

Kraft-Kasai.. A więc Austriak z aspiracjami na dzisiejsze podium kontra japończyk, który psuł mi kupony. Mam nadzieję, że teraz nie będzie podobnie. Nie wiem, nie widzę tej mocy w jego skokach, jakoś niemrawo, tak koło &quot;10&quot;, a Stefan jest u siebie, to dodatkowy kopniak, przy okazji skacząc w każdym skoku w okolicach najlepszej trójki.

Hayboeck- Fannemel to para, którą opisywałem wyżej

Powodzenia wszystkim, jak i sobie;)
Kupon spoko chodź kursy już pozabijane na Maxa wcześniej miałbyś ponad 4 kurs na kuponie..

Nie mogę się zgodzić co do Kasaiego że skacze niemrawo i brak mu mocy(za mocne słowa) on zawsze może zaskoczyć i pewnie nie raz jeszcze zaskoczy i będzie na podium lubi tą skocznie i miewał tu sukcesy.. Typu oczywiście nie neguję Kraft w konkursach poniżej oczekiwań(lepiej w treningach i kwalach) a jak nie dziś to kiedy?

Powodzenia;-)
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Margines zwycięstwa 0-2.9 pkt NIE @1.45 marathon✅✅✅11.1 pkt

Bardzo mały ten margines punktowy bo w przełożeniu na odległość to 2 metry,a wiadomo jak to wygląda przy przelicznikach wiatr,belka.Dziś odległości najlepszych będą ponad 130 metrów a więc tych punktów będzie można sporo na łapać.W Oberstdorfie przewaga zwycięzcy to 3 pkt,w Ga-Pa 12.6 pkt.W poprzedniej edycji różnice te wyglądały następująco 6.9 pkt,6.6 pkt,5 pkt i 11.3 pkt.

Stoch-Hula 1 @1.4 bet365✅✅✅16-27

W mojej opinii Kamil spokojnie powinien być lepszy.Fakt jest w mega słabej formie,wiadome ze nie będzie tak słabo zawsze skakał musi w końcu odpalić.Hula ma ten sam problem co reszta naszych a mianowicie dobrze skacze na treningach czy w kwalifikacjach ale kiedy przychodzi konkurs jest klapa.Nawet dwa słabe skoki Kamila powinny tu w zupełności wystarczyć.Możliwe ze typ wejdzie juz po pierwszej serii.
 
K 9

kozel

Użytkownik
Na specyficzną skocznię + biegi narciarskie dobrałem AKO, które stawkuję bardzo wysoko... w przypadku, pluć za siebie, niewejścia - zawieszam na jakiś miesiąc granie za prawdziwe banknoty i skupię się na podawaniu typów tutaj. TCS na forum fatalnie zacząłem w konkursowym temacie, także i tam nic się nie da już dorobić :p Ale do rzeczy, AKO z dużą stawką:
Stoch K. - Hula S. 1 @ 1.30
Kraft S. - Kasai N. 1 @ 1.27
Hayboeck M. - Fannemel A. 1 @ 1.22
Johaug T. - Oestberg I.F. 1 @ 1.12
Jacobsen A. - Parmakoski K. 1 @ 1.15

AKO @ 2.59 sts
W Milenium masz ogólnie wyższe kursy:
Stoch K. - Hula S. 1 @ 1.40
Kraft S. - Kasai N. 1 @ 1.25
Hayboeck M. - Fannemel A. 1 @ 1.28
Johaug T. - Oestberg I.F. 1 @ 1.17
A Jacobsen wycofała się z TdS.
Seria próbna w skokach przełożona o 15 minut, wiec można jeszcze coś pograć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom