>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tupolew rozleciał się w powietrzu

fabik10 106

fabik10

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=pSTiUOascyo
Ale sie rozleciał, ho ho.
Ponad stu naukowców związanych z uczelniami technicznymi znalazło się w Komitecie Inspirującym i Doradczym konferencji naukowej, która jest transmitowana w Internecie
Zapowiedziana rok temu konferencja trwa w Warszawie. Wstęp na nią był ograniczony, ale jej transmisję można znaleźć w Internecie.
I Konferencja Smoleńska poświęcona jest &quot;mechanizmowi zniszczenia oraz analizie mechanizmu lotu i okoliczności towarzyszących&quot;.
- Konferencja ma charakter apolityczny. Jako uczeni będziemy starali się dociec jej przyczyn, korzystając z nauk matematycznych, fizycznych i chemicznych - zapewniał prof. Jacek Rońda z Akademii Górniczo-Hutniczej, który poprzedził swoim wystąpieniem referaty. Na koniec jeszcze raz poprosił uczestników o unikanie wątków politycznych. http://www.konferencja.home.pl/Program_Oct162012.pdf
Jeden z koordynatorów przedsięwzięcia prof. Piotr Witakowski z krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej przekonywał, że do tej pory polskie środowisko naukowe nie zajęło się poważnie katastrofą z kwietnia 2010 r. Tym uzasadniał konieczność organizacji konferencji.
Pokazał zdjęcie wraku Tu-154M, który leży na lotnisku w Smoleńsku. - Każdy kto choć trochę zna się na mechanice, wie że ten samolot nie uderzył w ziemię, a został zniszczony przez siły działające wewnątrz kadłuba - stwierdził. Jego zdaniem ustalenia komisji MAK i Millera są niewiarygodne. Zapewnił, że referaty nie były cenzurowane pod kątem zgodności z tezą przyjętą przez organizatorów, ale jego zdaniem, kwestia wybuchu powinna być hipotezą będącą punktem wyjścia dla badaczy tej kwestii.
Prof. Jan Obrębski z Politechniki Warszawskiej zaprezentował analizę małego fragmentu wraku samolotu. Jego zdaniem przyczyną katastrofy mógł być wielopunktowy wybuch.
Prof. Witakowski w swoim referacie pokazywał zdjęcia z wypadków, które można porównać z katastrofą w Smoleńsku. Jego zdaniem upadek samolotu na &quot;dach&quot; w żadnym wypadku nie był tak destrukcyjny dla maszyny. Wskazywał, że maszyna w takich przypadkach nie rozpada się na wiele części, a pasażerowie mają spore szanse na przeżycie.
W konferencji biorą udział polonijni naukowcy, którzy są ekspertami sejmowego zespołu badającego katastrofę, którym kieruje poseł PiS Antoni Macierewicz. Emerytowany pracownik Wojskowej Akademii Technicznej dr inż. Jan Błaszczyk analizował wytrzymałość skrzydła tupolewa. Doszedł do podobnych wniosków co współpracujący z zespołem prof. Wiesław Binienda, który związany jest z uczelnią w amerykańskim Akron. Ich zdaniem brzoza nie mogłaby złamać skrzydła.
Prof. Rońda poinformował, że konferencja odbędzie się również w przyszłym roku. - Planujemy poszerzenie tematyki. Zaprosimy medyków, prawników i politologów - powiedział i dodał, że w tym roku organizatorzy chcieli skupić się na naukach ścisłych.
http://www.rp.pl/artykul/597007,944751-Konferencja-naukowa-o-katastrofie-smolenskiej.html
światopogląd kilku osób może dziś runąć w gruzach ????
 
D 0

dzik18

Użytkownik
Ja wiem jak większość z nas odnosi się do raportu Macierewicza. Polecam jednak przeczytać. Dyskutowałem z kolegą o tym i wyszło, że pasuje się z nim zapoznać, bo jeżeli chcemy z kimś dyskutować musimy też znać drugą stronę. Dlatego przeczytałem ten raport i doznałem szoku. Nie był on śmieszny. Jedyną wątpliwość jaką miałem i mam do tej pory to wydany lakoniczny komunikat Sił Zbrojnych z 9 kwietnia 2010 roku. Teraz faktycznie sobie przypominam ten komunikat. Mówił on, że istnieje zagrożenie zamachu na jeden z samolotów Unii Europejskiej.
Staram się nie wierzyć w zamach ale człowiek ma coraz więcej wątpliwości. A to jest największa. Po generałowie polscy wydawali ten komunikat? Może chcieli coś pokazać w ten sposób Polakom? Nie jestem zwolennikiem PiS ale odsyłam do raportu Macierewicza
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Tylko jeden krok dzieli propagandę od groteski. Brnąc za głęboko w jedyną słuszność, nawet nie zauważa propagandysta, jak z manipulatora staje się pajacem. Czasem wystarczy do tego jedno słowo, aby dla wszystkich poza nim samym stało się to oczywiste
W wypadku redaktora Wrońskiego z „Gazety Wyborczej&quot; jest to fraza „tak zwani&quot;. Konkretnie „tak zwani naukowcy, badający katastrofę smoleńską&quot;. Jeszcze śmieszniej: „tak zwane ustalenia tak zwanych naukowców, badających katastrofę smoleńską&quot;. Ci „tak zwani naukowcy&quot; to najwybitniejsi w Polsce przedstawiciele instytutów technicznych, profesorowie i konstruktorzy, którzy badaniu problemów, o których się wypowiadają, poświęcili całe życie. A ich „tak zwane ustalenia&quot;, jak je określił Wroński, to dyskusja w gronie fachowców, dyskusja najbardziej merytoryczna i rzeczowa, jaką sobie przy tym stanie wiedzy źródłowej można wyobrazić.
http://www.rp.pl/artykul/946674.html
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
ja chciałem tylko napisać że tyle razy wykluczyli wybuch itp ,a tu po ponad dwóch latach okazuje się że trotyl znaleźli :
a)ktoś ściemnia
b)ktoś ściemnia
do tego ostatnio te zdjęcia ,smród ogromny
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
ja chciałem tylko napisać że tyle razy wykluczyli wybuch itp ,a tu po ponad dwóch latach okazuje się że trotyl znaleźli :
a)ktoś ściemnia
b)ktoś ściemnia
do tego ostatnio te zdjęcia ,smród ogromny
Zbiorowe samobójstwa ludzi byc moze nie ruszają ale ta informacja sprawia, że robi sie nie wesoło.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Trochę się Rzepa machnęła z tym artykułem, sporo nieścisłości.
sprostowanie:
http://www.rp.pl/artykul/459542,947468-A-jednak-nie-mozna-wykluczyc-materialow-wybuchowych.html
najbardziej zirytował mnie fragment:
Pisząc to jeszcze raz podkreślamy, że bezzasadne pozostają teorie o prawdopodobnym wybuchu na pokładzie, ale też w kontekście mnożących się teorii spiskowych, niezrozumiała jest zwłoka i chomikowanie tak ważnych informacji przez prokuratorów.
wtf.
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego ś.p R.Muś miałby kłamać że słyszał komendy o zejściu na 50 metrów wypowiadane przez kontrolerów rosyjskich ,a jeśli nie kłamał to dlaczego nie ma tego w nagraniach z czarnych skrzynek ocb ? Na uwadze miejcie to że &quot;Rosja zawsze będzie wrogiem&quot; :mad:
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
ważne info:
Cezary Gmyz, autor tekstu w &quot;Rzeczpospolitej&quot;, mówi w rozmowie z portalem Niezalezna.pl, że podtrzymuje tezy swojego głośnego artykułu.
- Fakty opisane przeze mnie potwierdziły cztery niezależne źródła. Publikację tekstu poprzedziło spotkanie redaktora naczelnego mojej gazety z prokuratorem generalnym Andrzejem Seremetem. Po rozmowie ze mną redakcja „Rzeczpospolitej” usunęła ze swego oświadczenia słowa „pomyliliśmy się” i uważam to za satysfakcjonujące. Myślę, że zebrany przez mnie materiał pokazuje, że wysoce prawdopodobne jest, iż wykryte substancje to trotyl i nitrogliceryna. Wbrew temu, co twierdzi prokuratura, użyte przez nią urządzenie nie służy bowiem do wykrywania pestycydów czy kosmetyków, lecz materiałów wybuchowych - mówi nam Cezary Gmyz.
i
Próbki pobrane przez polskich biegłych w Smoleńsku będą badać rosyjscy eksperci
Najwcześniej za pół roku dowiemy się, czy prokuratora wykluczy obecność na wraku Tu-154 śladów materiałów wybuchowych. Tyle ma trwać analiza próbek pobranych przez polskich prokuratorów podczas ostatniego pobytu w Smoleńsku.
????
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
odnośnie przyszlości całego śledztwa oraz tego czy prawda ujży światło dzienne to moim zdaniem Nigdy wielcy tego świata nie pozwolą prawdzie o Smoleńsku na wyjście na światło dzienne - Thusk, Szczynukowicz, Arabski i inni mogą spać spokojnie. Dlaczego? Moim zdaniem drugi wykastrowany amerykański prezydent (pierwszym był Roosvelt) kontynuuje &quot;deal&quot;, który zawarł z Putinem w 2000 r. Clinton. Jakaż to transakcja? Ano taka, że w sierpniu 2000 r. rosyjski okręt podwodny Kursk nie uległ na morzu Barentsa samoistnej awarii, tylko został trafiony amerykańską torpedą MK-48, wystrzeloną z okrętu podwodnego US Toledo. Jak do tego doszło? Otóż podczas manewrów morskich Rosjanie chcieli zaprezentować chińskim admirałom najnowsze wcielenie rosyjskich torped rakietowych Szkwał (10-krotnie!!! szybszych od tych posiadanych przez kraje NATO). USA wskutek takiej potencjalnej transakcji kupna tych rakiet przez Chiny straciliby przewagę na morzach Azji na wiele, wiele lat. Aby okazać swoje niezadowolenie na miejsce rosyjskich manewrów popłynęły dwa podwodne okręty z USA (Toledo i Memphis) wspierane przez dwa norweskie i jeden brytyjski. Wskutek &quot;wypadku przy pracy&quot; amerykański okręt Toledo podczas manewru zawracania zahaczył i rozdarł powłokę Kurska, Kursk widząc naprzeciwko siebie drugi amerykański okręt (Memphis) otworzył luk wylotowy torped. Amerykański Memphis zdając sobie sprawę, że nie zdąży się wynurzyć, odpalił torpedę w stronę Kurska - nastąpiła tak silna eksplozja, że fala uderzeniowa uszkodziła Memphisa. Uszkodzony Memhis przez tydzień uciekał do norweskiego portu Bergen (normalnie zajęło by mu to 2 dni), a uszkodzony Toledo przez ponad 2 tygodnie uciekał na wschodnie wybrzeże USA. Zaraz po wypadku z bazy lotniczej wystartowały ruskie samoloty z bronią atomową - krótko mówiąc afera w Zatoce Świn w latach 60-tych to byłby pikuś. Reasumując: Chinole wycofali się z zakupu najnowszych Szkwałów (ku uciesze USA), kilkanaście dni później Clinton anulował wszystkie rosyjskie długi wobec USA i przyznał kolejną pożyczkę w wysokości 10,5 miliarda USD. No ale pozostała kwestia śmierci 118 ruskich marynarzy, z których część oczywiście dało by się spokojnie uratować, ale byliby niewygodną częścią na szybko tkanego scenariusza o samoistnej eksplozji wewnątrz Kurska. Moim zdaniem Putin po 10.04.2010. mógł spokojnie przypomnieć Obamie tamtą tragedię i powiedzieć: &quot;teraz po śmierci (bardzo niewygodnych dla mnie) 98 Polaków jesteśmy prawie kwita, siedź murzynku cicho i mi nie przeszkadzaj i mojej Anodinie. Zrobiłem z siebie 10 lat temu niewydolnego decyzyjnie durnia dla &quot;dobra&quot; świata, więc teraz wy udawajcie głupoli.&quot; Tak to widzę - po 10 latach Putin wyrównał rachunki z USA i NATO, teraz obu stronom tamtego konfliktu zależeć będzie aby &quot;deal&quot; został dotrzymany.
 
D 0

dzik18

Użytkownik
Czytajcie dalej te wypociny z tzw. obiektywnych mediów czyli Gazety Polskiej Codziennej, Naszego Dziennika i Rzeczpospolitej. Choć od razu uprzedzam. Nie czytam ani Wyborczej ani innej gazety ale po kolei.

Dla laika wydaje się, że był teraz zamach bo znaleziono trotyl ale każdy rozumny człowiek wie, że tereny Smoleńska, Katynia itd. to tereny na których odbywały się jedna z największych kampanii wojskowych II wojny światowej. Właśnie dzięki temu znaleziono trotyl. Mam wątpliwości co do samej katastrofy ale pozostałe historyjki tzw. komisji Macierewicza włóżmy między bajki.

Tomasz a co do tzw. twojej historyjki o Kursku. Nie wiem czy wiesz, ale zarówno Rosjanie jak i USA podczas zimnej wojny zabijali żołnierzy stron konfliktu jak choćby wojna w Wietnamie, która była wspierana przez ZSRR. Tylko laik nie domyśla się, że zimna wojna trwa nadal. Bo tak naprawdę oba państwa w tej chwili naprężają dumnie piersi pokazując co nie mają.

I co do teorii zamachu w Smoleńsku. Kaczyński mówi o niespotykanej w dziejach zbrodni i morderstwie, której dokonali Rosjanie i pan Tusk. Ja mówię jednak o głupocie ludzi z Kancelarii Prezydenta, którzy wsadzili do jednego samolotu wszystkich dowódców Sił Zbrojnych w Polsce, wiele wybitnych osobistości, duchownych i posłów PO, SLD, PSL i PIS (inne partie jak widzisz Tomasz też wysłali swoich przedstawicieli). To jest głupota i nikt o tym nie powie. Dlaczego? Zmarli się nie obronią. Okej, ale dlaczego na to niewygodne pytanie nie odpowie poseł Jacek Sasin? Był w Kancelarii Prezydenta i powinien wiedzieć dlaczego wsadzono 96 wybitnych osób do jednego samolotu i niech nie nazywa chamstwem pytania posła Ruchu Palikota który raz zadał to pytanie. To nie pan Tusk dobierał listę gości a ludzie nieżyjącego prezydenta
Kolejne pytanie jest jaką rolę w tym wszystkim odegrał sam Jarosław Kaczyński i przemilczana jak nie wiem jego rozmowa z bratem. O czym rozmawiał Jarosław na kilkanaście minut przed katastrofą z Lechem? Czy było to pytanie o zdrowie matki? Nie, przecież obaj byli jeszcze 9 kwietnia u matki więc po co Lech miał pytać jak się czuje matka? Może w tej rozmowie jednak padło twierdzenie &quot;lądowania za wszelką cenę i pokazania Tuskowi i Putinowi że się da wylądować&quot;? Może....
Ostatnie pytanie po co nam komisja międzynarodowa? Jarosław Kaczyński krzyczy z Antonim Macierewiczem o komisji międzynarodowej. Jednak wszyscy dobrze wiemy, że tym przy korytach komisja będzie nie na rękę. Nie tylko PO, nie będzie ona na rękę PiS, SLD i PSL. Dlaczego? To oni odpowiadają za procedury w Polsce. To oni nie potrafili przez 20 lat uzdrowić polskiego lotnictwa i doszło do katastrofy CASA i Tu-154. Tak naprawdę przez komisję beknęli by wszyscy od prawa do lewa i jak twierdzi Lech Wałęsa: prawda jest bolesna a jeszcze bardziej bolesna byłaby dla Jarosława Kaczyńskiego gdyby ujawniono treść jego rozmowy z bratem. Bo to moim zdaniem jest odpowiedź na to co stało się 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku.....
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Czytajcie dalej te wypociny z tzw. obiektywnych mediów czyli Gazety Polskiej Codziennej, Naszego Dziennika i Rzeczpospolitej. Choć od razu uprzedzam. Nie czytam ani Wyborczej ani innej gazety ale po kolei. Dla laika wydaje się, że był teraz zamach bo znaleziono trotyl ale każdy rozumny człowiek wie, że tereny Smoleńska, Katynia itd. to tereny na których odbywały się jedna z największych kampanii wojskowych II wojny światowej. Właśnie dzięki temu znaleziono trotyl. Mam wątpliwości co do samej katastrofy ale pozostałe historyjki tzw. komisji Macierewicza włóżmy między bajki. Tomasz a co do tzw. twojej historyjki o Kursku. Nie wiem czy wiesz, ale zarówno Rosjanie jak i USA podczas zimnej wojny zabijali żołnierzy stron konfliktu jak choćby wojna w Wietnamie, która była wspierana przez ZSRR. Tylko laik nie domyśla się, że zimna wojna trwa nadal. Bo tak naprawdę oba państwa w tej chwili naprężają dumnie piersi pokazując co nie mają. I co do teorii zamachu w Smoleńsku. Kaczyński mówi o niespotykanej w dziejach zbrodni i morderstwie, której dokonali Rosjanie i pan Tusk. Ja mówię jednak o głupocie ludzi z Kancelarii Prezydenta, którzy wsadzili do jednego samolotu wszystkich dowódców Sił Zbrojnych w Polsce, wiele wybitnych osobistości, duchownych i posłów PO, SLD, PSL i PIS (inne partie jak widzisz Tomasz też wysłali swoich przedstawicieli). To jest głupota i nikt o tym nie powie. Dlaczego? Zmarli się nie obronią. Okej, ale dlaczego na to niewygodne pytanie nie odpowie poseł Jacek Sasin? Był w Kancelarii Prezydenta i powinien wiedzieć dlaczego wsadzono 96 wybitnych osób do jednego samolotu i niech nie nazywa chamstwem pytania posła Ruchu Palikota który raz zadał to pytanie. To nie pan Tusk dobierał listę gości a ludzie nieżyjącego prezydenta Kolejne pytanie jest jaką rolę w tym wszystkim odegrał sam Jarosław Kaczyński i przemilczana jak nie wiem jego rozmowa z bratem. O czym rozmawiał Jarosław na kilkanaście minut przed katastrofą z Lechem? Czy było to pytanie o zdrowie matki? Nie, przecież obaj byli jeszcze 9 kwietnia u matki więc po co Lech miał pytać jak się czuje matka? Może w tej rozmowie jednak padło twierdzenie &quot;lądowania za wszelką cenę i pokazania Tuskowi i Putinowi że się da wylądować&quot;? Może.... Ostatnie pytanie po co nam komisja międzynarodowa? Jarosław Kaczyński krzyczy z Antonim Macierewiczem o komisji międzynarodowej. Jednak wszyscy dobrze wiemy, że tym przy korytach komisja będzie nie na rękę. Nie tylko PO, nie będzie ona na rękę PiS, SLD i PSL. Dlaczego? To oni odpowiadają za procedury w Polsce. To oni nie potrafili przez 20 lat uzdrowić polskiego lotnictwa i doszło do katastrofy CASA i Tu-154. Tak naprawdę przez komisję beknęli by wszyscy od prawa do lewa i jak twierdzi Lech Wałęsa: prawda jest bolesna a jeszcze bardziej bolesna byłaby dla Jarosława Kaczyńskiego gdyby ujawniono treść jego rozmowy z bratem. Bo to moim zdaniem jest odpowiedź na to co stało się 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku.....
http://www.youtube.com/watch?v=Xloxy04-D6Q
Niestety widać, że nie czytasz skora laik i &quot;każdy rozumny człowiek&quot; to dla ciebie antonimy.
Cała reszta to kalka filozofa z Biłgoraja, połączenie tego z cytatem z Bolka w pełni oddaje Twoją mentalność.
 
D 0

dzik18

Użytkownik
&quot;My stoimy tu gdzie wtedy, oni tam gdzie stało kiedyś ZOMO&quot; i proszę Cię nie mów mi Aerts, że nie rozumiem kontekstu tych słów. Dziś mówisz mi, że moja filozofia jest kaleka ale czy PiS też nie? Dzielą oni ludzi na lepszych i gorszych. Konkretnie na &quot;prawdziwych Polaków&quot; i &quot;bolszewików&quot;, &quot;zdrajców&quot; itd. Ja stoję gdzieś po środku i w myśl piosenki Kaczmarskiego &quot;Mury&quot;. Kaczyński dzieli mnie na zdrajców, bo nie jestem z nim a jestem przeciw niemu. Konkretnie mam inne poglądy niż PiS i PO na temat tej katastrofy i nie zalicza się mnie do żadnej z tych grup. &quot;Ten z nami, ten przeciwko nam&quot;- śpiewał śp. Kaczmarski.

Jednak co do moich teorii zalicza się ona do tych którzy mają zdrowe podejście do tej straszliwej katastrofy. Nie popieram raportu MAK, Millera i Macierewicza. Jednak we wszystkich trzech można znaleźć coś interesującego.

Przepraszam bardzo, dziś ci sami eksperci którzy stawiają na szalę swoja reputację mówią, że mogli się pomylić jak np. prof. Binienda który zaznaczył, że jego badania zawierają duże ryzyko błędu. Jednak Antoni Macierewicz to pominą i odtrąbił sukces.

Jestem człowiekiem, który nie czyta gazet, nie ogląda telewizji. Dlaczego? A no dlatego, że ogłupia i radzę nie słuchać głosów wszystkich razem wziętych telewizji i gazet bo kłamią
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
&quot;My stoimy tu gdzie wtedy, oni tam gdzie stało kiedyś ZOMO&quot; i proszę Cię nie mów mi Aerts, że nie rozumiem kontekstu tych słów. Dziś mówisz mi, że moja filozofia jest kaleka ale czy PiS też nie? Dzielą oni ludzi na lepszych i gorszych. Konkretnie na &quot;prawdziwych Polaków&quot; i &quot;bolszewików&quot;, &quot;zdrajców&quot; itd. Ja stoję gdzieś po środku i w myśl piosenki Kaczmarskiego &quot;Mury&quot;. Kaczyński dzieli mnie na zdrajców, bo nie jestem z nim a jestem przeciw niemu. Konkretnie mam inne poglądy niż PiS i PO na temat tej katastrofy i nie zalicza się mnie do żadnej z tych grup. &quot;Ten z nami, ten przeciwko nam&quot;- śpiewał śp. Kaczmarski.
To przykre, nie wiem jak Ci mogę pomóc ale zaprzestanie oglądania telewizji zapewne z czasem pozwoli wyjść Ci z tej traumy.
BTW kalka to nie to samo co kaleka a filozofia to nie Twoja tylko Twojego mentalnego trenera tego od słów &quot;trzeba wyrzec się polskości&quot;
ps.na tym poprzestanę, nie będę korzystał z Twojego stanu do dalszych żartów
 
D 0

dzik18

Użytkownik
Nie wiem czy potrafisz czytać i nie wiem w jakim stopniu rozumiesz nasz język pisany, ale rozśmieszyłeś mnie tym, że niby oglądam TV skoro wyżej piszę, że TV nie oglądam.

Co to tego, że niby wyrzekam się polskości. Nie będę patriotą na styl taki który narzuca mi wasz guru Jarosław. O nie, ze mnie nie da się zrobić fanatyka który nienawidzi swojego kraju i wszystkich innych bliźnich.
Swoją drogą czy tak wygląda katolik? O ile Jarosław &quot;Guru&quot; Kaczyński jest katolikiem. Bo jego postawa temu przeczy. Jak powiedział Norman Davies: PiS przypomina sektę. I tak rzeczywiście jest.

Ale wróćmy do meritum sprawy. Czy jestem patriotą? Tak jestem patriotą i czuje się związany ze wszystkim co polskie. Jestem patriotą, bo pamiętam o wszystkich, którzy polegli w obronie naszej Ojczyzny. Jestem patriotą, bo Polska jest dla mnie najważniejsza i święta. Jestem katolikiem i wierzę w Boga. Chodzę do Kościoła i z radością śpiewam &quot;Ojczyznę wolną pobłogosław Panie&quot;. Dziękuje Bogu, za Ojczyznę w której mogę wyrażać swoje zdanie i nikt mi za to jak w okresie 2005-2007 nie będzie wykręcał ręki jak pielęgniarkom strajkującym pod Sejmem.

Teraz pytam: reprezentuje inne wartości niż PiS i nie jestem Polakiem? Bo nie wierzę w zamach? Niby sprzedałem swoją duszę Putinowi? Tak już dziś dzielisz Polaków? Gratulację! Jestem z Polski &quot;B&quot; tak jak to podzielił Kaczyński. Przypominam to nie Tusk czy Sikorski mówią o polityce nienawiści tylko PiS ją tworzy....wszak Tusk powiedział, że nie będzie tańczył na grobach zmarłych i za to go pozwano do komisji etyki poselskiej a jak Jarosław odstawia szopkę nad tymi zmarłymi to jest dobrze.....
 
Do góry Bottom