>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Trading na BF sposobem na życie

berix 3

berix

Użytkownik
Juz kurs na Norwegie spadl do 3,15 ciekawe czy dalej bedzie lecial ???? Ale mysle ze dobry mecz wygrales. Napisz w ktorym momencie skontrujesz
 
M 46

metalista

Użytkownik
Panowie, dzieki za zainteresowanie, ale nie róbcie mi z tematu tradingowego livescore&#39;a.

Co prawda mecz dopiero za dwie godziny, ja jednak już wczesnym popołudniem wypracowałem zysk w postaci 9,57 euro. Jak już wspomniałem, kupiłem zakład za 100 euro po kursie 3,4 a sprzedałem (LAY) po kursie 3,1. grin Screen macie poniżej.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Mecz dopiero w sobotę, ale typ podaję już dzisiaj.

Birmingham - Chelsea lay Chelsea @1,79 za 250e. W ostatniej kolejce kompromitacja z Sunderlandem, a do tegokontuzja Terry&#39;ego. Kilku innych zawodników również nie zagra. Gospodarze może nie są najlepszą ekipą, ale mimo wszystko kurs na gości powinien podskoczyć.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Kiedy podawałem typ byłem pewny grania LAY, w międzyczasie sytuacja sie zmieniła, a ja szybko sprzedałem swój kurs i ustawiłem się na BACK gdzie udało się ugrać kilka ticków. Niestety w tradingu, trzeba cały czas trzymać ręke na pulsie i kontrolowac sytuacje. Czasem trzeba zwinąć żagiel i ustawić się pod inny wiatr...
 
M 46

metalista

Użytkownik
Zysk ostatnich dni, mimo że nie jest rzędu tych najwyższych, może nastrajać optymistycznie. Po pierwsze handlowałem tylko 6 dni, więc dniówka rzędu 23e wygląda przyzwoicie. Po drugie zacząłem eksperymentować na rynku MO i mimo strat będe starał się grać w ten sposób nadal. Trzbea jednak uważać, bo na MO dużo szybciej zachodzą zmiany.

 
M 46

metalista

Użytkownik
Chelsea - Żlina LAY Chelsea @1,2 za 100e. Gospodarze maja już awans i zagrają rezerwami. Ancelotti po dwóch ligowych porażkach da odpocząć podstawowym zawodnikom. Licze na wzrost kursu do 1,23-1,24.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Udało się sprzedać typ po 1,21. Ktoś wczoraj nieźle sterował tym rynkiem, bo kurs najpierw bez wyraźnej przyczyny spadł do 1,16 a potem podskoczył do 1,22. Tak czy inaczej udało się po raz kolejny zanotować zysk.

Zysk na tym screenie wyniósł 4,16 (minus 5% podatku)
 
M 0

murzyn_

Użytkownik
Mała prośba. Mógłbyś dla nas zrobić coś a`la tutorial? W postaci screenów, krok po kroku pokazać, co i jak robisz od kupna do sprzedaży zakładu? Powinno to większości ułatwić sprawę (w tym mnie). Z góry dzięki :p
 
M 46

metalista

Użytkownik
Kaiserslautern - Schalke, Back Schalke @2,30 za 150e. Goście ostatnimi czasy na fali. Wgrana w lidze oraz LM sprawia, że nastroje w ekipie coraz lepsze. Dodatkowo ostatni mecz tych ekip wygrali goście 2-0. Licze na spadek poniżej 2,20
 
M 46

metalista

Użytkownik
Niestety, dziś zanotowałem największą stratę spośród moich typów podanych na forum. Byłem tak pewny typu na schalke, że dokupiłem jeszcze wczoraj na nich za 150e po kursie 2,22. Mając w puli 300e i średni kurs 2,26 czekałem na spadki. Jednakże dziś po przebudzeniu około 14 (odsypianie nocki????) kurs wzrósł do 2,4 i trzeba było szybko ciąć straty.
Sam jestem sobie winien, bo zakupiłem zakład wiedząc, że nie bede miał nad nim kontroli. Nie martwie sie jednak, bo w tradingu trzeba umieć przyjmowac straty:razz:
 
M 46

metalista

Użytkownik
PODSUMOWANIE LISTOPADA
Ostatnie 30 dni to progres w porównaniu z październikiem. Co prawda do wyniku z czerwca (720e) trochę jeszcze brakuje, ale ważna jest dla mnie pewna stabilizacja w grze i wypracowany zysk. W miesąc udało się ugrać 425e. Działałem przede wszystkim na rynkach CS i MO odpuszczając nieco mój ulubiony u/o 1,5 gola. Cel na grudzień to zanotować choć połowę tej kwoty ????

Tak jak mówiłem, jesli ktoś trzyma sie reguł to w dłuższym okresie musi być na plus:cool:
 
conway 0

conway

Użytkownik
Więc zacząłem w końcu granie na giełdzie i już pierwszy zysk, nie duży ale zawsze to zysk:grin:.Całe 0.50euro. Kupiłem back milan po kursie 1.28 i sprzedałem lay po kursie 1.01.
Na jutro zagrałem back na cagliari po kursie 4.8. Przewiduje że kurs spadnie bo Fiorentina czyli faworyt wystąpi osłabiona. Czekamy ile się ugra.
Żeby nie zaśmiecać tematu koledze mentaliście zakładam swój temat.Pozdrawiam.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Dawno nic nie pisałem, ale musiałem skonsumować zyski laugh

Tak na serio, to gram teraz mniej, bo inne sprawy na głowie, ale o BF nie zapominam.

Twente - Tottenham Back Cs 2-2 i 3-3 po kursach 16,5 i 75 Obie ekipy overowe i mecz raczej o pietruszkę, więc rynek spodziewa sie wielu bramek. Ja też. Anglicy wybiegną w pierwszym skladzie, bo chcą uniknąć Barcelony w kolejnej rundzie.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Na dzis tylko jeden godny uwagi mecz:

Luton - Charlton back Remis po kursie 3,75 za 300e.
Mam nadzieje, że spadający under pociągnie za sobą kurs na remis. Obydwie ekipy osłabione, więc powinno byc dobrze. Zamierzam sprzedać koło 3.55-3,6 :]
 
I 0

ibuh

Użytkownik
Cześć czy jesteś w stanie zrobić taki szybki tutorial do gry w BF ? Krokami opisać i wyjaśnić pojęcia typu lay itp...Przeczytałem co pisałeś ale jeszcze nie wszystko było jasne chciałbym taki kurs dla początkujących na giełdzie
Kawał dobrej roboty, zrób to jak możesz a obiecuję, że zaloguję się z Twojego linku
 
Do góry Bottom