>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Trading na BF sposobem na życie

_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Wlasnie gram caly czas na BetFair. LAY i BACK nie jest mi obce, ale nie znam tego, o czym piszesz. Jakbys mial czas, to napisz ten elaborat. Bede wdzieczny. Chetnie sie od ciebie poucze. Widze, ze jest to bardzo ciekawe. Zawsze mozemy odkupic zaklad, dzieki czemu tracimy jedynie kilka procent. Ale chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej. Albo jesli jest tutaj ktos, kto sledzi watek, i wie, o co chodzi. prosze o PRIV. Dzieki!
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
@SONY
Piszesz, że bawisz się w bukmacherkę od dłuższego czasu, ale widze że na giełdę Betfair jeszcze nie zaglądałeś. Mnie też ciężko było zrozumieć mechanizmy działania giełdy oraz to że tak długo dawałem się &quot;ogrywać&quot; przez buki. Każdy sam musi spróbować i tylko przy pomocy obserwacji i nabytego doświadczenia nauczyć się jak działa giełda.

Co do twojego pytania - mogę odsprzedać zakład ponieważ BF jest giełdą inteligentną. Mogę zatem zawrzeć zakład za kasę, z przewidywanego zysku z pierwszego zakładu, nawet jesli mam puste konto. Tzn, że BF &quot;pamięta&quot; że zawarliśmy wcześniejszy zakład i teraz umożliwa nam odzyskanie:
1. jeśli notujemy zysk - wtedy wraca cała stawka, a zysk po zakonczeniu zakladu.
2. jeśli notuujemy strate - wtedy wraca stawka pomnijeszona o zanotowaną stratę.

Mógłbym cały elaborat napisać, ale bez pratyki nic wam to nie powie :?

Co do moich zakładów. Chyba sprzedam Barce i wyjde na &quot;zero&quot;, bo kurs wcale nie chce iść po mojej myśli. Dorzucę za to jeszcze jeden typ:
9. MU- Wolves kupuje under 2,5 po kursie 2,36 za 150e. SAF posadzi na ławce największe gwiazdy, więc kurs na under powinien nieco spaść.
podobnie jest na Unibecie grajac na zywo mozemy zawsze w kazdym momencie zakonczyc zakład na plusie lub na minusie dobra sprawa z tym ale betfair jest o wiele lepsze bo mozna przed spotkaniem tak zagrac
 
M 46

metalista

Użytkownik
Co prawda mecz Barcy dopiero za godzinę, ale podsumowanie robię już teraz. Kurs Bracelony jednak odbił się w górę i mogłem zamknąc transkacje z zyskiem 10,74 euro. Gorzej w meczu MU, gdzie nie wytrzymałem i popełniłem klika błędów i zamiast ładnego green&#39;a jest tylko 0,5euro. Tak czy inaczej dzień na plusie.


 
M 46

metalista

Użytkownik
10. Newcastle - Arsenal kupuje over 3,5 za 100e po kursie 2,68. Arsenal w mocno eksperymenatlnym składzie, a w bramce Szczęsny, a Newcastle zapewne posle do boju pierwszy garnitur. Overy zaczeły powoli spadać, więc mam nadzieje, że uda sie kilka ticków ugrać. Po tym typie wrzucę większe podsumowanie mojej gry.:cool:
 
M 46

metalista

Użytkownik
over w meczu Arsenalu spadł planowo a my zanotowalismy kolejną dodatnią transkację - tym razem 6,68euro.


Pora na podsumowanie mojej dotychczasowej gry:
Ilość podanych typów:10
Ilość transakcji zamkniętych z zyskiem: 8
Ilośc transkacji minusowych: 2
Łącznie zarobiłem 79,15 euro, ja jestem zadowolony z tego zysku :]

Jak widzicie w tradingu nie potrzeba wiele czasu, ani wielkich umiejętności aby odnosić małe sukcesy.
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
Mógłbyś mi wyjaśnić jak w to grać? Bo ja to rozumie tak:
Kupuje kurs na dane zdarzenie i daje daną stawke i jeżeli w tym zdarzeniu to się zdarzy bądź nie(w zależności jak wytypuje) to wygrywam?
 
M 46

metalista

Użytkownik
11. Genua - Inter kupuje dokładny wynik 0-1 po kursie 11,0 za 100euro. Dzisiaj z racji braku czasu tylko jedno spotkanie. Mam nadzieje, że zakupiony wynik spadnie, jako że liga uchodzi za underową.
 
G 0

grzgrzgrz3

Użytkownik
O której zakupiłeś ten wynik po kursie 11,0? Na pewno dużo wcześniej niż napisałeś o tym post. Jaki jest sens podawania takich wiadomości skoro i tak nikt nie skorzysta bo kurs już dawno spadł.

Edit
Już rozumiałem, jaki masz w tym cel, po przeczytaniu pierwszego post w tym temacie. Kupujesz kilka typów, jak jakiś zaliczy ładny spadek to po prostu wrzucasz go na forum.
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
11. Genua - Inter kupuje dokładny wynik 0-1 po kursie 11,0 za 100euro. Dzisiaj z racji braku czasu tylko jedno spotkanie. Mam nadzieje, że zakupiony wynik spadnie, jako że liga uchodzi za underową.
O której zakupiłeś ten wynik po kursie 11,0? Na pewno dużo wcześniej niż napisałeś o tym post. Jaki jest sens podawania takich wiadomości skoro i tak nikt nie skorzysta bo kurs już dawno spadł.
Takiego kursu na 0-1 oczywiście nie mógł kupić bo po prostu nie był dostępny.
Mniemam, że chodziło o wynik 0-2.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Ale narobiłem zamieszania - strasznie przepraszam za błąd. Oczywiście racje ma kolega sieczka. Zagrałem wynik 0-2 po kursie 11, jednak nie udało się sprzedać po kursie 10,5, więc wyszedłem po kursie 11, notując tym samym &quot;scratch trade&quot;

@grzgrzgrz3
Kolego, ja nie jestem sfrustorwanym &quot;dwuzłotowcem&quot;, który systematycznie przegrywa u bukmachera swoje środki. Screeny wrzucam do tych typów, które podam wcześniej. W jednym masz racje, to co podaje na forum stanowi tylko część mojej gry na giełdzie.
@xg4m3r
Takie możliwości raczej nie ma, ale da się np. zaznaczając opcję &quot;what if I&quot; dowolnie modyfikować swoje stawki, bo BF pokazuje wtedy możliwą stratę lub zysk. Widac to wtedy dokładnie tak, jak na moich screenach i czy ktos naprawdę tyle ugrał czy nie - ciężko ocenić....
Dlatego do dnia dzisiejszego możecie mnie mieć za potencjalnego oszusta/bajkopisarza/kłamcę. Musicie mi wierzyć na słowo. Wszystko jednak zmieni się w niedziele, gdy wrzucę miesieczne podsumowanie moich zysków i strat osiągniętych tylko na tradingu. Będzie ono pochodziło bezpośrednio z zakładki moje konto i na życzenie wrzucę też screeny niektórych moich typów - np tych gdzie odnosiłem największe korzyści.
Moim celem nie jest nabijanie was w butelke czy kombinowanie, każdy kto zarabia na tradingu potwierdzi moje słowa;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szybkijony 2

szybkijony

Użytkownik
Może i specjalista nie jestem ale zaciekawił mnie temat mentalisty i dał mi źródło z którego czerpie swoja naukę i muszę wam powiedzieć że ci którzy juz troche maja pojęcia o traidingu i trzymają się strategi to mogą nieźle zarobić . I dam sobie rękę uciąć że mentalista nie nabija was w butelkę , zresztą widać to po załączonych screenach . A jeśli ktos dalej nie wieży niech pokombinuje gry na Back over 1,5 i kupywanie Lay po strzeleniu bramki , nie jest to może system którym zbijesz odrazu kokosy tylko na długotrwały systematyczny zysk i jak najmniejsze straty . Co do tematu to pokazał mi on prawdziwe okno na świat taidingu . W najbliższych dniach założę podobny blog tylko że będę opisywał swoja drogę z budżetem 10 E . Pozdrawiam szybkijony .
 
M 46

metalista

Użytkownik
12. Everton - Stoke kupuje CS 3-0 po kursie 14 za 100e. everton świetnie sobie radzi w rozgrywkach Premiership. W pokonanym polu zostawił niedawno Liverpool. U azjatyckich buków tendencja spadkowa na gospodarzy, a to musi pociągnać za sobą spadki na overze. Tym razem nie będe łaczywy i zadowole się jednym tickiem.:razz:
 
M 46

metalista

Użytkownik
Po raz kolejny okazało się, że kto nie jest nadmiernie łapczywy wychodzi na swoje. Dobrze udało mi sie przewidzieć, że kurs będzie poruszał się w widełkach 13,5-14,0 a całą transakcje zamknąłem z zyskiem 3,52euro Pamiętajcie - z giełdy należy czerpać łyżeczką, a nie chochlą.

Na dziś jeszcze cos takiego:
13. Barcelona - Sevilla CS 3-0 po kursie 9,4 9,6 i 9,8 za 150euro. Od rana skupuje sobie te kursy po 50 euro każdy, bo można zaobserwować bardzo silny trend spadkowy na rynku MO ( rynek meczowy) to powinno zatrzymać overy na niskich poziomach i sprawić, że CS 3-0 i AU systematycznie będą spadać...
 
M 46

metalista

Użytkownik
Barcelona również zamknięta zyskiem raczej symbolicznym, bo tylko 4,64 euro. Po prostu ustawiłem się tick za nisko i nie zdąrzyło mi skupic wszystkiego, potem zamiast czekać wyszedłem po 9,4. Masa błędów z mojej strony???? - ale co ważne za takie lekcji nie płace ja tylko bukmacher...
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Nie chcę się czepiać ale wytłumacz mi czemu mają służyć screeny wrzucane przez Ciebie w tym temacie?
Wiele obrazuje wynik Twojej rzeczywistej gry, jednak niektóre z nich albo ukazuje ewentualny zysk, albo nie widać na nich najważniejszego, czyli wyniku, którym handlujesz.
 
M 46

metalista

Użytkownik
@sieczka
Wynik na którym handluje piszę zawsze w poście poprzedzającym screen, bardzo rzadko zdarza się żebym na tym rynku handlował na jeszcze innych wynikach, więc moje rezultaty traktuj jako wynik sprzedaży-zakupu jednego konkretnego wyniku. Co do samych screenów to powiem tak. Sądząc po twoich wypowiedziach nie jesteś raczej początkujący i te screeny są dla ciebie masłem maślanym. Zwróć jednak uwagę, że na forum jest rzesza osób które o Betfair nigdy nie słyszała i trudno im wytłumaczyć pewne sprawy z działania giełdy. Dlatego też posiłkuję się takimi screenami, aby wszyscy obrazowo zrozumieli rożnicę między bukmacherem a giełdą. Ten temat prowadze z myslą o takich własnie osobach i to jest dla mnie priorytet.
14. Cagliari - Bologna kupuje wynik 0-0 po kursach 12 i 11,5 łącznie za 100e. Obydwie drużyny raczej underowe i kurs na under 2,5 również powoli spada. Nie wiem jeszcze gdzie ustawie kontre na odsprzedanie, ale pewnie na 11... Jako, że rynek jest mało płynny nie polecam wchodzić z wiekszymi środkami.
Wieczorem wrzucę całościowe podsumowanie października. Pozdrawiam.:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 46

metalista

Użytkownik
Zakład udało się sprzedać po kursie 11, ale mogę żałować, że ni byłem bardziej cierpliwy, bo przed meczem skupowany był kurs 10,0. Zarobek na poziomie 8,45euro
Jak można zauważyć na wynik 0:0 ustawiłem sobię nieco większą wygraną z racji tego, że sądziłem że taki wynik ma duże prawdopodobienstwo żeby paść. To kolejny plus tradingu! Sam decyduje jaki ma być rozkład moich wygranych.. Co mam na myśli? A to, że po zrobieniu &quot;greena&quot; mogę część srodków przerzucić na jakiś wynik, który uważam, że padnie. Nie płace za to z własnej kieszeni, a z rzeczonego &quot;greena&quot;:cool:
 
M 46

metalista

Użytkownik
Obiecałem podsumowanie za październik więc wrzucam ????

Wynik który osiągnąłem pochodzi TYLKO z handlu przed meczem:cool: Dla mnie ten wynik jest dość dobry, choć miewałem już lepsze miesiące.



Miesiac zaczynałem mając 1214 euro, a w miesiąc zarobiłem 393 euro. Z konta wypłacam więc 600euro i miesiąc zaczynam mając równe 1 tyś.

Teraz sami widzicie, że nie opowiadam wam żadnych zmyslonych historyjek. Trading naprawdę pozwala na czerpanie w długim okresie czasu REALNYCH zysków. Jeszcze nigdy nie miałem minusowego miesiaca, więc wnioski wyciągnijcie sami.... Sami sie przekonacie, że trading to przyszłość zakładów i już nigdy nie wrócicie do zwykłego obstawiania. No chyba, że ktoś chce tracić kase... Wybór należy do was:]
 
szybkijony 2

szybkijony

Użytkownik
Brawo ! Tym screenem zamknąłeś buzie tym którzy wątpili w zarobek na traidingu . Ja osobiście wpłaciłem sobie 10 euro i powoli robię green booki wczoraj pierwszy zysk 0,90 E mały ale jakże się cieszyłem z pierwszego green booka . Teraz moim założeniem jest zysk a w razie niepowodzenia jak najszybsze ciecie strat . Pozdrawiam i na pewno będę się udzielał się w tym temacie .
 
Do góry Bottom