>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Toto-Mix - ponowne otwarcie

Status
Zamknięty.
V 2

velociraptor

Użytkownik
jak twierdzi jeden z czlonkow zarzadu jest to pozwolenie takze na gre przez internet ale ona poki co nie ruszy,prawdopodobnie stanie sie to na poczatku roku - w sensie w lutym lub jakos tak, takie sa prognozy firmy bo jest jeszcze wiele do zrobienia w kwestii zakladow online ale to kwestie techniczne.
 
roman1978 0

roman1978

Użytkownik
jak twierdzi jeden z czlonkow zarzadu jest to pozwolenie takze na gre przez internet ale ona poki co nie ruszy,prawdopodobnie stanie sie to na poczatku roku - w sensie w lutym lub jakos tak, takie sa prognozy firmy bo jest jeszcze wiele do zrobienia w kwestii zakladow online ale to kwestie techniczne.
No no widzę, że ktoś ma tutaj informacje z pierwszej ręki :grin: A kiedy rusza z naziemnymi?
 
V 2

velociraptor

Użytkownik
tego nie wie tak naprawde nikt bo pozostaly do zalatwienia kwestie formalne typu kapital zakladowy i inne rzeczy o ktorych niestety nie wiem ale to pewnie bedzie cos okolo 18.12 moze wczesniej. Takie sa przewidywnia zarzadu,prawdopodobnie data zostanie przekazana pracownikom firmy na ok. 4-5 dni przed startem ale wszyscy sa przekonani ze powrot nastapi przed swietami. Jakby doszly mnie nowe wiesci na ten temat to je przekaze ????
 
wujaszenko 2

wujaszenko

Użytkownik
Dzisiaj w punkcie na dworcu pks we Wrocławiu rozmawiałem z pracownikiem punktu i powiedział mi, że prawdopodobnie ruszą za tydzień przed weekendem. Pokazywała mi regulamin na monitorze i to jeszcze musi podpisać (nie nazwe go wulgarnie ale bym bardzo chciał ???? ) Pan Rostowski, a kiedy on to zrobi nie wiadomo.
 
gian 0

gian

Użytkownik
Urząd Celny gra pewną role jeszcze w tym. Czyli jakby licząć od tego jak dowiedzieliśmy się że jest licencja. To w teorii 15 dni ma urząd celny na formalności itd
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Dzisiaj w punkcie na dworcu pks we Wrocławiu rozmawiałem z pracownikiem punktu i powiedział mi, że prawdopodobnie ruszą za tydzień przed weekendem. Pokazywała mi regulamin na monitorze i to jeszcze musi podpisać (nie nazwe go wulgarnie ale bym bardzo chciał ???? ) Pan Rostowski, a kiedy on to zrobi nie wiadomo.
TZn. zmieniają regulamin czy zostaje stary?
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
No byle nic nie zmieniali, zwłaszcza tego czegoś czego nie ma u innych buków ???? jeżeli zmienią, to całe oczekiwanie na wznowienie działalności byłoby bez sensu...
 
wujaszenko 2

wujaszenko

Użytkownik
Regulamin zostaje stary tylko z drobnymi &quot;poprawkami&quot; tak mi przynajmniej pracownik powiedział. Co do tego podpisu ministra to on ma to zrobić w ciągu 7 dni. Tak było w klauzuli napisane.
 
V 2

velociraptor

Użytkownik
Nie znam tresci nowych regulaminow. Z tego co wiem pracownicy punktów dostali informacje aby wyrzucic do kosza stare regulaminy - wszystkie bez wyjatku. Moze chodzi o to aby w punktach byly takie ze swiezym podpisem Ministra i nie bedzie w nim zadnych zmian a moze ida do kosza bo beda nowe... nie wiem niestety nic na ten temat.
 
L 0

luka-sorupa

Użytkownik
Każda zmiana w regulaminie musi być uwzględniona. Nie doszukujcie się jakiś podstępów. Zezwolenie jest nowe, więc regulaminy muszą być nowe. Nowe daty, nowe pieczątki..ot wszystko! wystartujemy myślę w przyszłym tygodniu. Urząd celny nas narazie wsztrzymuje. 7dni roboczych musi minąć minimum od dnia przyzanania koncesji, czyli mija 14 grudnia.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Wszedłem dziś z ciekawości na strone Toto-Mix bo obserwowałem ten temat już dłuższy czas i co ciekawe na stronie pojawiła się możliwość czatu.Połączyłem się z jakąś Anną i z tego co mi napisała to mają nadzieje że ruszą w ciągu najbliższych dni w tej chwili dopinają podobno ostanie formalności
 
V 2

velociraptor

Użytkownik
wiesci sa takie ze przed weekendem siedzibe odwiedzil Urzad Celny. Co ustalono nie wiem ale najwczesniej firma ruszy w srode,na pewno nie jutro. Zreszta jutro mija 14 dni od momentu otrzymania zezwolenia a wlasnie tyle dni ma
Urzad Celny na wydanie swoich papierkow wiec sroda jest dosc realna ale oficjalnej daty startu nie ma.
 
gian 0

gian

Użytkownik
na razie nie ma oficjalnej daty. ale termin to napewno liczony jest w dniach a nie w tygodniach. Choć wiadomo że w święta firma zamknięta. w Wigilię otwarta mozna wpasc kupic doladowanie telefonu ????
 
P 5

plemnicus91

Użytkownik
Informujemy, że Ministerstwo Finansów przyznało Spółce Totolotek S.A zezwolenie na organizowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych na okres 6 lat. Spółka wznowi sprzedaż zakładów natychmiast po wypełnieniu wymogów formalnych niezbędnych do rozpoczęcia przyjmowania zakładów, w terminie kilku najbliższych dni. Informacje o dokładnej dacie rozpoczęcia przyjmowania zakładów podamy, jak tylko będzie to możliwe. Jeśli pozostawiła Pani na naszej stronie ([URL='http://totolotek.pl/ofirmie/zostaw_dane_kontaktowe/']http://totolotek.pl/ofirmie/zostaw_dane_kontaktowe/[/URL] ) numer telefonu lub adres e-mail, otrzyma Pani informację o dokładnym terminie wznowienia sprzedaży zakładów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom