>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
po co te limity na challengery 250 zł. skoro jak chce zagrać za 500 to gram 2 razy za 250 :?:
Jeśli chciałbyś puścić dwa takie kupony pod rząd w kolekturze, to mogą się skąpnąć i drugiego nie zaakceptować.

Dlatego najlepiej jak się ma dwa Toto-Mixy w mieście.

Nie wiem jak jest z graniem w internecie, ale podejrzewam, że też jak byś chciał zagrać dwa pod rząd takie kupony, to by się mogli skapnąć.

No chyba, że już tak kiedyś grałeś.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jeśli chciałbyś puścić dwa takie kupony pod rząd w kolekturze, to mogą się skąpnąć i drugiego nie zaakceptować.

Dlatego najlepiej jak się ma dwa Toto-Mixy w mieście.

Nie wiem jak jest z graniem w internecie, ale podejrzewam, że też jak byś chciał zagrać dwa pod rząd takie kupony, to by się mogli skapnąć.

No chyba, że już tak kiedyś grałeś.
Zagrałem dzisiaj online
 
J 6

josed

Użytkownik
po co te limity na challengery 250 zł. skoro jak chce zagrać za 500 to gram 2 razy za 250 :?:
Możesz sobie zagrać to samo na kilku kuponach i nic Ci nie zrobią, muszą wysłać.
Po co są takie limity? Mi się wydaje, że po to, by punktów nie nabijać. Czyli np. za kupon w tych challenger&#39;ach możesz dostać max 250 pkt. Jeżeli wyślesz 2 razy taki sam kupon, to punktów dodatkowych nie dostaniesz.
 
F 0

filemon123

Użytkownik
O co chodzi z tym kodem SMS ? Bo kupiłem zakład otwarty. Zalogowalem się i nie moge nadal typować. Na stronie toto jest napisane tak : Potwierdź typowania wpisując specjalny kod SMS (otrzymasz bezpłatny SMSna numer telefonu podany podczas rejestracji w punkcie Totolotka). Otrzymany kod SMS może być wykorzystany do potwierdzenia zarówno typowań Toto-Mix, Toto-Ligi, Toto-Gola jak i totalizatora EuroKonie.
Ostatecznym potwierdzeniem przyjęcia zlecenia będzie status Twojego zakładu: zamknięty
Nie otrzymałem żadnego SMS-a więc nie wiem jak to jest w końcu...
Proszę o pomoc.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
SMS dostaje się w momencie gdy stworzy się kupon i kliknie pare razy potwierdź itp. i pojawia się kupon i pod nim miejsce na kod SMS
i tak każdego dnia gdy typujesz robisz jeden raz w praktyce
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Jak już będziesz miał: krok 2 z 2 - wtedy powinieneś dostać kod. Jeśli go nie dostaniesz to wejdź w: moje konto, tam pod napisem: przyślij ponownie kod sms - kliknij w przycisk: przyślij kod sms. Jesli dopiero założyłeś kartę, to sprawdź na potwierdzeniu czy jest wprowadzony poprawny numer Twojego telefonu.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Panowie sprawa następująca... Wpłaciłem dziś kasę na konto, po czym przychodzę do domu, chcę się zalogować a tu klops... daję odzyskiwanie hasła , wpisuję login i numer karty i znowu klops... Jest możliwość, że konto wygasło? Albo coś z tych rzeczy?
Edit:
Poradziłem sobie z problemem, przepraszam za OFF Top ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
konto w żaden sposób nie wygasa. Sprawdź Caps Lock, NumLock itd. Jeśli nie zmieniałeś loginu, to jest nim numer Twojej karty Ligi Mixu. Jeśli zmieniałeś login w zakładce: moje konto - to wpisujesz login ustawiony przez siebie na stronie.
 
R 13

reward

Użytkownik
60 DNI
konto w żaden sposób nie wygasa. Sprawdź Caps Lock, NumLock itd. Jeśli nie zmieniałeś loginu, to jest nim numer Twojej karty Ligi Mixu. Jeśli zmieniałeś login w zakładce: moje konto - to wpisujesz login ustawiony przez siebie na stronie.
Konto w Toto-mix jest ważne 60 dni.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
dokładnie - konto nie traci swojej ważnośći. Ważność tracą środki na nim jeśli ich nie wypłacisz, lub jeśli nie zrobisz wpłaty, która je przedłuży o kolejne 60 dni
 
R 13

reward

Użytkownik
dokładnie - konto nie traci swojej ważnośći. Ważność tracą środki na nim jeśli ich nie wypłacisz, lub jeśli nie zrobisz wpłaty, która je przedłuży o kolejne 60 dni
Poprawiam się... mój błąd... miałem na myśli środki zgromadzone na koncie.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Czyli wystarczy założyć kartę, kupić zakład otwarty do 1000zł i czekać na sms.
Tylko pytanie związane z tą ustawą antyhazardową. Czy ona ma jakiś związek z grą online w Totomixie ? Czy to kompletnie odmienna sprawa ?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Czyli wystarczy założyć kartę, kupić zakład otwarty do 1000zł i czekać na sms.
Tylko pytanie związane z tą ustawą antyhazardową. Czy ona ma jakiś związek z grą online w Totomixie ? Czy to kompletnie odmienna sprawa ?
tak
co do drugiej kwestii:
http://www.rp.pl/artykul/706160,718279-Totolotek-umozliwia-klientom-zawieranie-zakladow-online.html
Od 2008 r. firma Totolotek oferuje E-promocję. Ustawa o grach hazardowych zakazuje takiej działalności a resort finansów już półtora roku bada działalność firmy. Na razie nie wyciąga konsekwencji
Firma bukmacherska Totolotek oferuje klientom usługę E-promocja, w której klient dokonuje konkretnego wyboru zakładu już poprzez sieć Internet a nie w punkcie bukmacherskim. Choć Ministerstwo Finansów od półtora roku bada sprawę i przyznaje, że stwierdziło w działalności spółki nieprawidłowości, to dotąd nie wyciągnęło wobec niej żadnych konsekwencji.
Ustawa o zmianie ustawy o grach hazardowych jasno określa, że oferowanie zakładów wzajemnych może odbywać się tylko w punktach naziemnych albo poprzez Internet. W tym drugim przypadku, stosowne zezwolenia Ministerstwo Finansów dopiero będzie przyznawać, bo przepisy w tej sprawie weszły w życie dopiero na początku lipca.
E-promocja polega na tym, że klient w punkcie bukmacherskim opłaca tzw. zakład otwarty a potem drogą elektroniczną za pośrednictwem konta na niepublicznej witrynie internetowej firmy doprecyzowuje o co dokładnie się zakłada. Usługę na takich samych zasadach chciała uruchomić także firma Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne, ale nie dostała na to zgody Ministra Finansów.
Totolotkowi resort też odmówił zatwierdzenia regulaminu tej usługi, a mimo to firma wciąż bezkarnie oferuje e-promocję.
Łukasz Seweryniak z Totolotka przekonuje, że wszystkie zakłady firmy organizowane są wyłącznie na zasadach określonych w ustawie, zezwoleniach i regulaminach gier udzielonych przez Ministerstwo Finansów. - Spółka prowadzi zakłady wyłącznie o naziemną sieć punktów przyjmowania zakładów - mówi Seweryniak.
Ministerstwo Finansów uważa jednak inaczej. Jak nas poinformowało biuro prasowe resortu, kontrole służb celnych w 2010 i bieżącym roku, &quot;wykazały możliwość zawierania zakładów bukmacherskich w ramach e-pormocji za pośrednictwem Internetu&quot;. - Wobec spółki wszczęte zostały postępowania wyjaśniające dotyczące prowadzonej działalności. Na obecnym etapie tego postępowania nie jest możliwe przekazanie szerszej informacji - poinformowała nas Małgorzata Brzoza, rzecznik resortu.
Według oceny konkurencji, która nie chce oficjalnie wypowiadać się o usłudze Totolotka,
opieszałość resortu w tej sprawie jest niezrozumiała. - Totolotek powinien stracić licencję, bo łamie ustawę - mówi przedstawiciel jednej z firm. Ocenia, że już ponad 20 proc. obrotów tej firmy szacowanych w ub.r. na ponad 210 mln zł brutto, stanowią zakłady z e-promocji.
O tym jak bardzo firmom bukmacherskim opłaca się sprzedaż zakładów poprzez sieć Internet pokazuje przykład firmy TipSport Czechy, która już cztery miesiące po uruchomieniu zakładów w Internecie, w sieci sprzedawała 40 proc. swoich zakładów, osiem miesięcy po starcie - już połowę. - Obecnie, półtora roku po starcie sprzedajemy 60 proc. zakładów poprzez sieć a 40 proc. w kolekturach naziemnych - mówi Emil Szymański, prezes TipSport.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Napisał Kovalem -&gt;

Czyli wystarczy założyć kartę, kupić zakład otwarty do 1000zł i czekać na sms.

Tylko pytanie związane z tą ustawą antyhazardową. Czy ona ma jakiś związek z grą online w Totomixie ? Czy to kompletnie odmienna sprawa ?



tzn nie to, że wykupujesz zakład otwarty i czekasz aż sms do Ciebie dojdzie. Wykupujesz zakład otwarty, tworzysz kupon i w końcowym etapie zatwierdzania kuponu dostaniesz sms.
 
R 0

rivaldo

Użytkownik
Witam.
Mam takie pytanie - ile czasu kupon może &quot;tkwić&quot; w zakładce wygrane?
Jeżeli zlecę wydrukowanie, dostanę hasło i mam maksymalnie tydzień na to, by odebrać tę kasę - jak tego nie zrobię, pieniądze przepadną.
A ile mogę zwlekać tym &quot;wydrukowaniem&quot;?
Pytam bo nie chcę chodzić co dwa dni do Toto, tylko nazbierać kilka wygranych kuponów i razem wszystkie wydrukować i pójść po wypłatę.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Jeżeli zlecisz wydruk i w ciągu tygodnia nie odbierzesz wygranej to po prostu będziesz musiał zlecić wydruk jeszcze raz. Na jego realizację i wypłatę wygranej masz chyba miesiąc z tego co pamiętam :grin:
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ja miałem taką sytuację że miałem chyba 7 kuponów na wydruku, a gość druknął sześć (nie zorientowałem się). W domu sprawdziłem co i jak, poszedłem żeby zczytał jeszcze raz, ale kod już był nieważny. Musiałem pisać do nich na maila i przerzucili ten kupon z wydruków do wygranych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Na wypłatę i tym samym na wydruk kuponów Toto Mix masz 60 dni. Jak dodasz kupon do wydruku i minie Ci czas 7 dni, to wtedy poprostu dodajesz kupony do wydruku ponownie. Możesz zebrać sobie ile chcesz kuponów i dodać je do jednego wydruku i wypłacić razem ;)
 
Do góry Bottom