>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher TotalBet - opinie

J 744

Juninho11

Użytkownik
Te sygnały potwierdzają to, o czym szumi branża, że faktycznie niebawem mają gasić światło. Jedna z osób z ich działu marketingu podobno mówiła, że po nowym roku mają się zawijać. Stąd też akcje z opóźnieniami wypłat, a także mailami starającymi się nakłonić ludzi do wpłat, by pozyskać jakieś środki. Wycofali się praktycznie ze wszystkich sponsoringów, choć poza Wartą i tak były one symboliczne. Cięte są wszystkie możliwe koszty. Uważajcie i dla świętego spokoju ich unikajcie, bo bliźniaczo przypomina to ścieżkę eWinnera.
 

Załączniki

kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ktoś może się pochwalić aktualnymi opiniami ? Czytałem temat jakoś w październiku i wywnioskowałem że tam nie zaciekawie się to dzieje. Jakieś potwierdzone info ? Waldi1979 Waldi1979 może ty masz jakieś aktualne info ?
 
D 1,4K

darwin88

Użytkownik
Witam, dzisiaj dostałem informację, że wypłatę dostanę po 10 dniach od zlecenia, tj. 05.03. Argumentów brak poza przeklejeniem regulaminu, że mają na to do 10 dni.
 
D 1,4K

darwin88

Użytkownik
10,5k i 5k. Spróbowałem jeszcze 200zł i ten sam efekt. Wypłacałem wcześniej 2-3x po 3k i przychodziło normalnie. Konto nie jakieś super nowe bo około 3 miesiące stażu. Fakt, że teraz przed ostatnimi wypłatami, które zostały wstrzymane dostałem limit 20-100 zł na zakład.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Ten buk mimo, że ofertuje grę bez podatku to obecnie nadaje się do śmietnika, bo zaczynają nie wystawiać rozszerzonej oferty na rzuty rożne chociażby, a pewnie jeszcze w czymś też "zwijają" interes, ale tego akurat nie zauważyłem.
 
G 2,1K

grubaryba

Użytkownik
1710328865336.png
Post automatycznie złączony:

piękne marże..... w ogóle jaki jest sens grać w takim syfie na takich marżach do tego biedna oferta a alternatywne linie z kursami max 2 z groszem...
 
Do góry Bottom