>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Tobet - opinie

egreg 942

egreg

Użytkownik
@lukaszek po co pytasz? , z tego wątku wynika że ten bukmacher to dno , robi wszystko żeby maksymalnie utrudnić życie klientom. A już żeby wypłacić większą kasę zapomnij możesz się pożegnać z wiekszą wygraną. Chcesz mieć furę problemów to wywalaj kasę na TOBET .
Dobrze że przeczytałem kilka ostatnich stron wątku o Tobecie , a skłoniła mnie do tego inna dziwna rzecz. Mianowicie widzę że na forum gracze pokazują swoje typy np: na DMŚ na żużlu z kursami z Tobetu , ale jak wchodzę na stronę (nie zarejestrowany) to nie ma nic z DMŚ ale jest oczywiście wiele innych zdarzeń. Czyżby pełna oferta była widoczna dopiero po zarejestrowaniu ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@lukaszek po co pytasz? , z tego wątku wynika że ten bukmacher to dno , robi wszystko żeby maksymalnie utrudnić życie klientom. A już żeby wypłacić większą kasę zapomnij możesz się pożegnać z wiekszą wygraną. Chcesz mieć furę problemów to wywalaj kasę na Tobet . Dobrze że przeczytałem kilka ostatnich stron wątku o Tobecie , a skłoniła mnie do tego inna dziwna rzecz. Mianowicie widzę że na forum gracze pokazują swoje typy np: na DMŚ na żużlu z kursami z Tobetu , ale jak wchodzę na stronę (nie zarejestrowany) to nie ma nic z DMŚ ale jest oczywiście wiele innych zdarzeń. Czyżby pełna oferta była widoczna dopiero po zarejestrowaniu ?
nie wiem po co piszesz takie farmazony, solidny bukmacher, z którym nie mam problemu od x lat. Żużlowa oferta bardzo dobra, pełna oferta jest widoczna na 100% również dla niezarejestrowanych, zatem nie wiem jak patrzysz kolego i kiedy, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd. Spokojnie da się wypłacać również wszelakie kwoty.
Tenisowa oferta znacznie słabsza niż w bet365.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Również muszę bardzo pochwalić Tobet. Podchodziłem z rezerwa do tego buka przeglądając inne opinie. Jednak ostatnio pierwszy raz chciałem wypłacić pieniądze mialem lekkie problemy z zarejestrowaniem konta bankowego jednak był to mój błąd po kontakcie na czacie wszystko zostało wyjaśnione. Pieniądze na koncie nie musiałem wysyłać żadnych dokumentów do weryfikacji chociaż była to pierwsza wypłata!
Wielki plus dla bukmachera✅
 
mishu81 0

mishu81

Użytkownik
Ostatnio przesiadłem sie na Tobet wczoraj DPŚ fajny kupon siadł i wypłata .... wpłaciłem karta kredytowa a chce wypłacić do mbanku i juz problemy ... kwote wpłaty musze wypłacić na karte kredytową a reszte na konto bankowe .... czy to tylko za pierwszym razem czy tak cały czas bo to bez sensu ...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ostatnio przesiadłem sie na Tobet wczoraj DPŚ fajny kupon siadł i wypłata .... wpłaciłem karta kredytowa a chce wypłacić do mbanku i juz problemy ... kwote wpłaty musze wypłacić na karte kredytową a reszte na konto bankowe .... czy to tylko za pierwszym razem czy tak cały czas bo to bez sensu ...
że hę ? Wszędzie tak masz czym wpłacasz tym wypłacasz ...
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
nie wiem po co piszesz takie farmazony, solidny bukmacher, z którym nie mam problemu od x lat...
No cóż wnioskuje po postach w tym temacie że firma robi straszne problemy , największe przy próbie wypłaty , a nawet posuwają się do odmowy wypłaty wygranej bez żadnego uzasadnienia. (jedynie to że &quot;rzekomo dane się nie zgadzają&quot; bez żadnego wyjaśnienia)
Rzecz jasna należy przyjąć że ktoś kto tylko wpłaca , albo od czasu do czasu wypłaca znacznie mniejsze kwoty (niż wpłaca) to zapewne nie ma większych problemów.
Także to że nie masz z nimi problemów to wcale nie świadczy o tym że firma jest solidna.
Poza tym bardzo utrudniony kontakt z tego co czytam. Więc wniosek jest prosty.
PS co do żużla to faktycznie , jak sprawdzałem po 11-tej dzisiaj to nic nie było na temat DPŚ , teraz jest.
 
M 176

michal93

Użytkownik
Cholera mam pare dni konto na tym Tobecie ,a już mie wkurzają.Wczoraj dokonałem pierwszego depozytu wszystkoładnie wpisałem kod promocyjny bonus150 i pisze że bonus zostanie doliczony w ciągu godziny,minęło tych godzin już 18 a bonusu jak nie było tak nie ma.Druga sprawa założyłm tu konto głównie by grać żużel,chce dzisiaj obstawić i skorzystać z typu który podał dawid400 na ekstralige i co? w ofercie tylko 1 i 2 liga .Nie wiem czy tak się obawiają skuteczności typów użytkowników forum że wycofują te zdarzenia z oferty,nie wiem. To mój początek przygody z Tobet ale narazie jest duży minus.Mały plusik to odrobine większe kursy od buków w których do tej pory grałem.

edit: ok napisałem maila i bonus został dodany,tylko rozumuem do czasu obrotu tym bonusem moge obstawiać zdarzenia z kursem conajmniej 1.8 ?
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Cholera mam pare dni konto na tym Tobecie ,a już mie wkurzają.Wczoraj dokonałem pierwszego depozytu wszystkoładnie wpisałem kod promocyjny bonus150 i pisze że bonus zostanie doliczony w ciągu godziny,minęło tych godzin już 18 a bonusu jak nie było tak nie ma.Druga sprawa założyłm tu konto głównie by grać żużel,chce dzisiaj obstawić i skorzystać z typu który podał dawid400 na ekstralige i co? w ofercie tylko 1 i 2 liga .Nie wiem czy tak się obawiają skuteczności typów użytkowników forum że wycofują te zdarzenia z oferty,nie wiem. To mój początek przygody z Tobet ale narazie jest duży minus.Mały plusik to odrobine większe kursy od buków w których do tej pory grałem.
Handicap w powyższym zakładzie został zmieniony na +6.5.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ja także nie rozumiem narzekań. Zleciłem wypłatę wczoraj. Support poprosił abym przesłał im wymagane dokumenty. Kiedy to uczyniłem to dzisiaj już miałem pieniądze na MB i mail z podziękowaniem od Tobet za poświęcenie czasu. Według mnie buk jest wiarygodny i jako nieliczny ma niezłą ofertę na żużel. Chyba po prostu niektórym się nie podoba, że muszą wysłać aż 3. skany aby potwierdzić swoją tożsamość...
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wielkim minusem tej firmy,którą lubię ,jest rozliczanie zakładów live i aktualizacja salda na koncie dopiero po zakończeniu danego zdarzenia i to też nie od razu.
Za tę opieszałość, ode mnie delikatna żółta kartka dla Tobet.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Tobet oferuje teraz 100% do 100 zl, przynajmniej dostalem taka oferte na maila wazna do 20.08. Wplacilem, zagralem jeden zaklad all in. Weszlo a w zakladce o zablokowanych srodkach widniala informacja, ze nie mam zadnych zablokowanych pieniedzy pomimo tego, ze obrot x6. Wyplata doszla po 3h
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
WOWOWOW
Jestem pozytywnie zaskoczony szybkością Tobetu w wydawaniu nagród
W konkursie mix nagród wygrałem nagrodę w Sobotę a dzisiaj już dostałem paczkę !!!!
Niestety minimalny minus nie otrzymałem żadnej wiadomości że coś wygrałem ... sam musiałem na to wpaść ????
 
B 8

bubson_

Użytkownik
Witam,
Może mi ktoś wyjaśnić jakim prawem mój zakład w meczu tenisa Woźniacki - Pavlyuchenkova został anulowany skoro mecz został przerwany po 1 secie z powodu opadów i jego dokończenie zaplanowano na dziś?
Tobet ładnie w ch... przyciął zwłaszcza, że zagrałem po kursie 3,95 za 100 na Rosjankę, ciekawe czy anulowali by gdyby 1 seta wygrała Dunka.

Pozdrawiam
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
A ja dostałem od tobet promocje 100% do 400zł, wpłaciłem i nic nie dostałem własnie się wkurzyłem i zrealizowałem wypłate. Bonus miał być w 5 minut a po godzinie nic nie było..
 
M 0

mati1304

Użytkownik
Grałem trochę w tej firmie i oceniam ją pozytywnie.
Plusy:
- Dobre i częste bonusy, darmowe zakłady itp
- Darmowe 5E na grę w pokera (co jakiś czas)
- Błyskawiczne wypłaty na konto bankowe (1-2 dni robocze)

Minusy:
-brak, nie zauważyłem jakiś poważnych wad.
 
Do góry Bottom