>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Tobet - opinie

typpero 71

typpero

Użytkownik
Oczywiście co do rozmowy wklejonej na poprzedniej stronie usera z pracownikiem tobetu, oraz mojej &#39;sugestii&#39; odniesienia nie będzie.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Niewiele brakuje a ja również nie poszczędzę im słów krytyki. Wytypowałem dwa dokładne wyniki meczów na EURO w jednym dniu a kasy z bonusu jak nie było tak nie ma (podobno mają jakieś problemy)
podaj proszę login na priv.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Oczywiście co do rozmowy wklejonej na poprzedniej stronie usera z pracownikiem tobetu, oraz mojej &#39;sugestii&#39; odniesienia nie będzie.
Twoją sugestię przekazałem do odpowiedniego działu. Sprawa ma zostać załatwiona. Podaj proszę login na priv.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Zakłady na następnego trenera reprezentacji (tobet):
Waldemar Fornalik
2.50
Maciej Skorża
3.00
Orest Lenczyk
3.50
Michał Probierz
5.00
Piotr Nowak
5.00
Jerzy Engel
10.00
Paweł Janas
12.00
Henryk Kasperczak
25.00
Zbigniew Boniek
40.00
Czesław Michniewicz
50.00
Dariusz Wdowczyk
200.00
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Zakłady na następnego trenera reprezentacji (tobet):
Waldemar Fornalik
2.50
Maciej Skorża
3.00
Orest Lenczyk
3.50
Michał Probierz
5.00
Piotr Nowak
5.00
Jerzy Engel
10.00
Paweł Janas
12.00
Henryk Kasperczak
25.00
Zbigniew Boniek
40.00
Czesław Michniewicz
50.00
Dariusz Wdowczyk
200.00
Wdowczyk idealnie pasuje ale on bodajze jescze kilka lat nie może pracować wyżej niz 4 liga
Brakuje Stefana &quot; zrzucam do drugich lig&quot; Majewskiego
 
forin 450

forin

Użytkownik
wplacilem pieniadze to tobet ale niestety pieniadze na konto tobet nie trafily choc pieniadze z moneybookers pobralo, wyslalem screena ze pieniadze pobralo, napisali mi ze musze czekac do poniedzialku na pieniadze bo dzial finansow w weekendy nie pracuje, tym bardziej ze wplata byla smiesznie mala wiec powinni dodac w takiej sytuacji bez sprawdzania, nawet pani justyna mogla by je dodac do konta ze swojej kieszeni dbajac o wizerunek firmy w ktorej pracuje.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
wplacilem pieniadze to tobet ale niestety pieniadze na konto tobet nie trafily choc pieniadze z moneybookers pobralo, wyslalem screena ze pieniadze pobralo, napisali mi ze musze czekac do poniedzialku na pieniadze bo dzial finansow w weekendy nie pracuje, tym bardziej ze wplata byla smiesznie mala wiec powinni dodac w takiej sytuacji bez sprawdzania, nawet pani justyna mogla by je dodac do konta ze swojej kieszeni dbajac o wizerunek firmy w ktorej pracuje.
eee ? Czyli jak pójdziesz do sklepu kupisz sobie dwa piwa to też firma powinna dbać o klientów bo nie masz kasy na karcie ? Analogiczna sytuacja
 
forin 450

forin

Użytkownik
jak to nie mam kasy? gdybym kupowal dwa piwa w sklepie zaplacil karta i pieniadze z konta zabralo, a oni mieli by jakis blad i co by powiedzieli przyjdzie pan w poniedzialek po te dwa piwa, bo musimy sprawdzic czy pieniadze sa? a tak wogle to porownanie kiepskie. i nie widze tu zadnej analogii.
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
Ja ostatnio wypłacałem kasę z Tobeta i nie było żadnych problemów z wypłatą. Zatwierdzono pieniądze następnego dnia po zleceniu wypłaty i kolejnego dnia pieniądze miałem na koncie w banku. Wszystko trwało 2 dni.
 
P 0

pozytywka

Użytkownik
wplacilem pieniadze to tobet ale niestety pieniadze na konto tobet nie trafily choc pieniadze z moneybookers pobralo,.
Witam,
Miałam (mam) identyczną sytuację. Konkretnie chodzi już o trzy wpłaty, na łączną sumę 289zł.
Pierwszego e&#39;maila wysłałam do nich 22.06, później kolejne - zero odzewu.
Napisałam do P24 - otrzymałam odpowiedź (niemalże natychmiast), że środki zostały przekazane. Na wyciągu z Moneybookers również widnieją te środki jako przekazane do Tobet - ale na koncie Tobet jak ich nie było, tak nie ma. Przypomnę, że to już ponad tydzień.
Zdaję sobie sprawę, że nie jestem dla Was wiarygodna, bo mój staż na tym Forum jest zerowy. Jednak zapewniam, że piszę prawdę, być może ktoś się zainteresuje tym tematem i moją &quot;urzekającą&quot; historią.
Być może ktoś się zastanowi zanim wpłaci tam pieniądze.
Nie chcę &quot;jechać&quot; po Tobet, bo niewątpliwie mają swoje plusy. Wypłacałam u nich dwa razy pieniądze, raz 1500zł, drugi raz 2000zł i nie miałam żadnych problemów. Weryfikacja przeprowadzona sprawnie a pieniądze na koncie błyskawicznie. Duży plus.
Jednak od tygodnia próbuję się z nimi skontaktować i zero odzewu. Już nie chodzi o te w sumie niewielkie pieniądze, tylko o kompletne zignorowanie usera.
Napisaliby chociaż &quot; Przykro nam Pozytywko, ale za Twoją kasę poszliśmy na piwo...&quot;
Odpisałabym z właściwą sobie subtelnością &quot; Mam nadzieję, że mieliście kaca giganta&quot; - i byłoby po sprawie.
A tak?
Bukmacherów jest w sieci mnóstwo. Tobet ma o jednego użytkownika mniej.
A niesmak pozostał.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ;)

Edit (03.07.2012) : Do tej pory zero odzewu z ich strony. Dam znać jakby się coś zmieniło.
Ja oczywiście przegrywam już swoją ciężko zarobioną kasę gdzie indziej ;-)
Pozdrawiam!
 
P 0

pozytywka

Użytkownik
Darkman,
Codziennie wracam do domu około 19-stej. Jedyne co moje piękne, niebieskie oczy widzą jeśli chodzi o czat to : &quot;Z przykrością informujemy, że obsługa klienta jest niedostępna w tej chwili. Prosimy o pozostawienie wiadomości, a jeden z naszych zespołów obsługi klienta skontaktuje się z Państwem za pośrednictwem poczty e-mail jak najszybciej.&quot;

Oczywiście zostawiałam wiadomości z opisem sytuacji i prośbą o kontakt.
Bez rezultatu.
Ktoś jeszcze na zaprzyjaźnionym Forum mi zasugerował, żebym sprawdziła SPAM, bo może tam trafiły odpowiedzi. Sprawdziłam - nie trafiły.
Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł? ;-)

W świetle zaistniałej sytuacji, najbardziej mnie śmieszy ich opis na stronie Pomocy : &quot;Zapewniamy obsługę Klienta najwyższej klasy i w godzinach pracy naszego centrum obsługi (12:00 - 20:00 dopisek Pozytywka) staramy się odpowiadać na Państwa maile w ciągu 15 minut od ich otrzymania.&quot;

Ech...a jutro minie dwa tygodnie.

Tak czy tak, Darkman dziękuję za zainteresowanie. Gdyby się coś zmieniło, naturalnie dam znać i z przyjemnością odszczekam swoją opinię o Tobet. ;-)

Pozdrawiam.
 
P 0

pozytywka

Użytkownik
Niniejszym odszczekuję.
Co prawda maila do tej pory od nich nie mam, ale przesympatyczny Mateusz z live chat skopiował mi treść maila, który do mnie nie dotarł.
Zastosowałam się do instrukcji, przesłałam wszystko co tylko chcieli - i kasa znalazła się na moim koncie.
Nauczka na przyszłość - tylko live chat!
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ;-)
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Mam pytanie, ktore mozecie zaraz po odpowiedzi usunac bo pewnie zasmiecam forum! Czy Tobet posiada tak jak fortuna albo milenium licencje na prowadzenie zakladow w necie, czy dziala &quot;nielegalnie&quot; tak jak betsson, bwin itp?
 
L 51

legionista880

Użytkownik
nie nie posiada wiec za uzywanie pojdziesz do paki a twoja mama bedzie placic milionowe odszkodawania za ciebie do skarbu panstwa

z wieziennym pozdrowieniem - legionista
 
Do góry Bottom