>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tobet - opinie

D 8

dyniek89

Użytkownik
Korzystam z Tobetu kilka lat i nigdy nie miałem problemów aż do dziś.
Otóż wczoraj obstawiłem dubla z US Open:
Melzer/Petzchner- Fisher/Kerr 1 1,3
Jans/Mladenovic- Arvidsson/Larsson 1 1,45
Oba mecze weszły jednak rano gdy zalogowałem się na koncie okazało się, że zakład na Jans/Mladenovic jest anulowany.
Jak widać pod poniższym linkiem mecz zakończył się bez kreczu z żadnej ze stron:
http://www.usopen.org/en_US/scores/stats/day10/4121ms.html
Wysłałem dziś dwa zapytania ( na czacie permanentnie nikogo nie było) o powód anulowania do supportu polskiego o 14:30 i angielskiego o 15:30. Do teraz brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Jak tak ma wyglądać profesjonalny bukmacher, to ja niestety dziękuję.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mamy wtorek godzine 14:40. Kasy nadal nie ma. Do supportu pisałem 3 razy. Po prostu błazenada.
I tak wczoraj i tak samo dziś wygląda rozmowa na chacie:
Mateusz: Proszę zaczekać chwilkę, już sprawdzam
Mateusz: Przekazałem Pańskie zgłoszenie do naszego Działu Płatności. Jeśli tylko wypłata będzie mogła zostać zatwierdzona, zostanie to zrobione do godziny 17:00.
Mateusz: Czy mógłbym pomóc w czymś jeszcze?
e:// Dopiero po tej rozmowie kasa momentalnie przesłana. Duży minus za to kręcenie.
 
I 14

ice05

Użytkownik
właśnie też mam problem, zlecilem wyplate 1k a przyszedl mi mail ze nie spelnilem warunkow obrotu bonusu... miesiac temu wplacilem 100zl i 100 dostalem gratis, obrot wtedy raczej zrobilem ale i tak potem przegralem ta kase.... po miesiacu wplacilem puscilem kupon za 1k z kursem 1.9 a ci nie chca wyplacic kasy bo niby nie zrobilem obrotu..
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
właśnie też mam problem, zlecilem wyplate 1k a przyszedl mi mail ze nie spelnilem warunkow obrotu bonusu... miesiac temu wplacilem 100zl i 100 dostalem gratis, obrot wtedy raczej zrobilem ale i tak potem przegralem ta kase.... po miesiacu wplacilem puscilem kupon za 1k z kursem 1.9 a ci nie chca wyplacic kasy bo niby nie zrobilem obrotu..
Podaj login na priv proszę.
 
I 14

ice05

Użytkownik
Nie przyszło ci na myśl że mogłeś po prostu nie zrobić obrotu?
sprawdzilem konto to obrot zrobilem miesiac temu, mialem kupony po 500 i 1000 300 itp. wiec nie wiem jakim cudem moglem nie zrobic tego obrotu, a jak wtedy nie zrobilem to na pewno teraz juz mam... 6x 1.5 to przeciez 600zl a ja mam z 2 kupony po 1k z dobrym kursem,
a nawet niech bedzie 200x6 to tez mam.
zreszta w innych bukach jak przegralo sie kase z bonusa to juz potem nie trzeba bylo zrobic obrotu, wyobraz sobie rok temu wplaciles kase trzeba bylo zrobic 10x 1.8 np raz zagrales przegrales, wplacasz po roku i co musisz zrobic obrot ? ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
właśnie też mam problem, zlecilem wyplate 1k a przyszedl mi mail ze nie spelnilem warunkow obrotu bonusu... miesiac temu wplacilem 100zl i 100 dostalem gratis, obrot wtedy raczej zrobilem ale i tak potem przegralem ta kase.... po miesiacu wplacilem puscilem kupon za 1k z kursem 1.9 a ci nie chca wyplacic kasy bo niby nie zrobilem obrotu..
Najpierw trzeba napisać na chacie. Błędy się zdarzają. Gorzej jeśli po którejś z kolei interwencji na chacie nie ma odzewu.
 
M 835

miesza7

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie LiveBet-u który dzisiaj kompletnie nie działa o chat-cie nie wspomnę.Czy mają jakąś awarię, bo nie ma żadnego info na ten temat?
Z góry dzięki.

&quot;Uprzejmie informujemy, że z naszej strony wszystko działa poprawnie dlatego też prosimy spróbować usunąć wszystkie pliki cookie, które znajdują się na Pańskim komputerze.&quot;

He bez komentarza
Sory
 
T 3

thinkpad

Użytkownik
wydaje się bardzo solidny, limity są na poszczególne zdarzenia, ale często można zagrać bez większych problemów.. czasami źle rozliczą zakład, trzeba uważać, ale po kontakcie z supportem wszystko ok. osobiście polecam!
 
Do góry Bottom