>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tobet - opinie

P 72

picenty

Użytkownik
Wszystkie przeglądarki blokują mi zalogowanie do Tobet. Na każdej z nich wyskakuje, że połączenie jest niezabezpieczone. Wie ktoś może o co chodzi ?
 
A 0

ah_

Użytkownik
Wszystkie przeglądarki blokują mi zalogowanie do Tobet. Na każdej z nich wyskakuje, że połączenie jest niezabezpieczone. Wie ktoś może o co chodzi ?
dobre pytanie. mam to samo i nie moge sie zalogowac normalnie do tobetu. jedyna mozliwosc to mobile.tobet
 
P 72

picenty

Użytkownik
Nowy problem. Nie mogę dostać się na witrynę Tobet.com. Żadna przeglądarka nie pozwala mi wejść na nią. Strona się w ogóle nie załadowuje. Umie ktoś coś poradzić ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mi wszystkie firmy działają. Ale poczytajcie forum. Sporo ludzi zgłasza problemy z dostaniem się na strony bukmacherów czy kasyn.
To nie jest chyba wina jednej czy innej firmy. Podejrzewam, że wina leży po stronie dostawcy internetu.
Jako admin mogę zerknąć kto jakiego ma dostawcę. Z tego co widzę to każda osoba, która zgłasza ten problem korzysta z Neostrady...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Witam,
Czy na Tobet można grać np 2z3 czy 3z4? Jesli tak to moze mi ktoś powiedzieć jak?
Wybierasz interesujące Cię spotkania. Przechodzisz do zakładki &quot;systemowe&quot; i wybierasz ilość spotkań duble 2 z ... , zakłady potrójne 3 z ... itd.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Można grać. Wybierasz mecze, które chcesz zagrać, następnie przechodzisz do zakładki &quot;Systemowy&quot; i wybierasz jakim systemem chcesz zagrać wpisując stawkę w odpowiednie pole. Poniżej masz przykład na meczach La Liga:
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
Chciałem założyć konto na Tobecie ale po przeczytaniu tego wątku to podziękował. ;)
A na tym live czacie to siedzą ludzie czy boty?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zamknięcie konta bez żadnego wyjaśnienia/informacji chociażby mailowej...
Nie było absolutnie powodów do tego, zweryfikowany byłem już dawno, więc zobaczymy, co odpiszą. Tak czy siak????
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Najprawdopodobnie Twoje konto zostało chwilowo zablokowane przez skrypt bezpieczeństwa odpowiedzialny za zabezpieczanie kont pod względem logowania z miejsc publicznych, takich jak kafejki, biblioteki, itp Z miejsca gdzie zalogowałeś się musiały być wcześniej próby włamań na inne konta.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Z miejsca gdzie zalogowałeś się musiały być wcześniej próby włamań na inne konta.
Taa, włamuję się na konta innych... Wg tego, co napisał lc i dostałem na maila, to był to niby ten skrypt bezpieczeństwa, tyle że dlatego, bo korzystałem z internetu mobilnego... Przynajmniej tak wywnioskowała osoba na LC, choć nie wiem, jakie to ma znaczenie i dlaczego akurat dziś, bo korzystam z takiego internetu już dłuższy czas... Nie logowałem się z żadnych miejsc publicznych, kafejek, bibliotek itd chyba nigdy w historii, więc zamiast pisać brednie na publicznym forum o mojej osobie, sugerując, że mogłem włamywać się na konta innych, proponowałbym zająć się czymś bardziej pożytecznym...
Tak czy siak, dzięki za zainteresowanie ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Niestety muszę wyrazić swoje ubolewanie i złość z powodu braku możliwości grania w Tobecie Darta, bez wątpienia niezwykle interesującej dyscypliny sportu. Rozumiem, że turnieje z grupy &#39;Former Tournaments&#39; czy &#39;PDC Pro Tour&#39; mogą być mało interesujące i brak na nie oferty nie musi dziwić, jednak niewystawienie kursów na Mistrzostwa Świata jest już co najmniej dziwne. Dart to niszowy sport, oczywiście, ale czy Bandy, Floorball, Curling czy Snooker takowymi nie są ? Jak wiemy doskonale, kursy na te dyscypliny znajdziemy. Tobet to solidna firma, zawsze ceniłem tego bukmachera i cenię w dalszym ciągu, jednak w tym momencie jestem nim mocno rozczarowany.
Mam nadzieję, że coś się zmieni w tej kwestii.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Śmieszny buk, większość meczy które są dostępne do typowania na żywo są przez większość czasu zablokowane, mecz który trwa od dobrych kilku minut według nich się jeszcze nie zaczął... Strona mobilna to już w ogóle kompromitacja. NIE POLECAM!
 
L 6

laci1

Użytkownik
Bukmacher średni. W porównaniu do bah jest o niebo lepszy ale porównując do bet365 to bukmacher jest słaby. Słaby live , oferta nie za bogata , rzadkie bonusy , problemy z wypłatą (przynajmniej ja miałem)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom