>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - 100% bonus od depozytu (do 500 złotych)

zeus0 0

zeus0

Użytkownik
ciekawe czy jzu 3000 uzytkownikow sie zarejestrowalo?Boi chcialem skorzystac z promotiona:-DAle zaden link mi nie przyszedl po rejestracji

pomiędzy 9:00 w czwartek , a 13:00 w piątek zarejestrowało się ok 200 graczy (jeśli ID przyznają po kolei) , tak , że powinno starczyć bonusa dla wszystkich :-D
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Pisalam do nich meila z jakas godzine temu i wtedy promocja byla jeszcze aktualna czyli nie bylo jeszcze 3000 uzytkownikow.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Przed momentem się zarejestrowałem, wpłaciłem poprzez MB i bonus dopisany praktycznie w 3 minuty. Jak widać miejsca jeszcze są
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Jeżeli polecenie wypłaty zostanie wydane przed uzyskaniem wymaganego w promocji obrotu, wypłata nie będzie zrealizowana, a bonus zostanie odebrany razem z wszelkimi środkami wygranymi w ramach promocji. W pierwszej kolejności stawiane są środki wpłacone przez gracza, a następnie bonus.
Czy to oznacza że żeby postawić bonusowe środki trzeba zagrać kupon z powyżej 500 zł?(kwota depozytu)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeżeli polecenie wypłaty zostanie wydane przed uzyskaniem wymaganego w promocji obrotu, wypłata nie będzie zrealizowana, a bonus zostanie odebrany razem z wszelkimi środkami wygranymi w ramach promocji. W pierwszej kolejności stawiane są środki wpłacone przez gracza, a następnie bonus.
Czy to oznacza że żeby postawić bonusowe środki trzeba zagrać kupon z powyżej 500 zł?(kwota depozytu)
Nie.
Wpłacasz 5 stów - masz tysiaka.
Obrót jest czterokrotny więc łącznie musisz postawić 4.000
i tutaj to tylko moje założenia ale jestem na 99.9% przekonany o poprawności mojego rozumowania...
Pierwsza połowa - 2.000 to zakłady zawierane za &quot;Twoją&quot; kasę. Kolejne 2.000 liczą się już do obrotu bonusem.

Ale to i tak nei jest istotne. Ten przepis ma ich (buka) chronić przed tym, że przegrasz 500 złotych i zechcesz resztę wypłacić przed końcem obrotu.
Wtedy stwierdzą, że przegrałeś swoje 5 stów i reszta Ci się nie należy.


Tak czy siak obrót musisz skończyć bo inaczej takie promocje są kompletnie nieopłacalne... a gdy już postawisz łącznie 4 tysie to wypłacisz bez problemu wszystko.
Powodzenia
 
J 0

junoumi

Użytkownik
Tak czy siak obrót musisz skończyć bo inaczej takie promocje nie są kompletnie opłacalne... a gdy już postawisz łącznie 4 tysie to wypłacisz bez problemu wszystko.
Powodzenia
czy kompletnie nieoplacalne ? w scandicu mozna wyplacac przed pelnym obrotem.
 
P 0

pawe3b

Użytkownik
czy nadal aktualne?
pomiędzy 9:00 w czwartek , a 13:00 w piątek zarejestrowało się ok 200 graczy (jeśli ID przyznają po kolei) , tak , że powinno starczyć bonusa dla wszystkich :-D
Presz o podanie nr kont które rejestrowaliście np w czwartek lub w piątek - chce sie zosrientować ile jest jeszcze wolnych miejsc na bonusa
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
czy kompletnie nieoplacalne ? w scandicu mozna wyplacac przed pelnym obrotem.
????
i co? i nic Ci nie zabiorą?
to po co byłby obrót?
nigdzie nie napisałem, że nie można wypłacić w ogóle... możesz wypłacić ale tracisz wtedy kasę.
poza tym scandic nei daje aktualnie żadnego bonusu.

zawsze tracisz na przerwaniu obrotu...
No chyba, że trafiasz do buka, który w czasie promocji obniża kursy (bettson). Wtedy Warto rozważyć rezygnację - w innych przypadkach nie.

Presz o podanie nr kont które rejestrowaliście np w czwartek lub w piątek - chce sie zosrientować ile jest jeszcze wolnych miejsc na bonusa
a nie łatwiej napisać do supportu? już dawno bys miał odpowiedź a tak mogą się teraz rejestrować kolejne osoby
Polacy jakoś boją się zadawać pytanie konkretnym osobom :|
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
W piątek wpłaciłem tam 100zł, dostałem 100 bonusu i robilem kupony po 50zł, 100zł, 150zł, dzisiaj sie pytam na supporcie ile obrotu mi zostało to mi kobieta mówi że nie widzi u mnie żadnego kuponu za 200zł i że obrót musi być robiony kuponami za całość depozyt+bonus... Nie wiem jak to w końcu jest :/
Wysłałem maila po angielsku zeby sie dowiedzieć dokładnie...
 
H 17

horba19

Użytkownik
Lol bez przesady mam nadzieje że to jakiś żart.Też wysłałem meila i czekam na odpowiedz wpłaciłem w czwartek 500 i zrobiłem już 3,5 K obrotu dzisiaj zlece wypłate mam nadzieje...
 
H 17

horba19

Użytkownik
Witam Pana serdecznie!
Uprzjemie informujemy że aby wypełnić warunki naszej promocji kwota
bonusu wraz z odpowiadającą mu kwotą wpłaty muszą zostać postawione 4
razy po kursie co najmniej 1.60 (i co najmniej na zakład podwójny),
czyli:
Wpłata 500 PLN + bonus 500 PLN. Wymagany obrót: (500 + 500) x 4 = 4000
PLN
Musi Pan zagrać 4 kupony o kursie 1.60 (i co najmniej na zakład
podwójny), każdy po 1000 PLN.
Parodia jakaś.
 
flamez 0

flamez

Użytkownik
Ja w regulaminie nigdzie nie widze zeby bylo napisane cos o tym obrocie z 1000zl na kupon to chyba support sie pomylil ;)
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
No ja z p. Justyną na livechacie rozmawiałem i poprosiłem o przełożonego to powiedziała żebym napisał maila po angielsku, napisałem i sie zobaczy co z tego wyniknie...
 
M 17

miki3453

Użytkownik
hmm ogólnie to słabo mi poszło jednak obrót zrobiłem 1700 wypłacone zobaczymy czy sa wypłacalni ;p
Edit:Fuck... nie przyjeli wypłaty oczywiście wg nich brakuje jescze do pełnego obrotu ;/
Edit2:Jest ok kaska wypłacona nie rozliczyli wzystkich moich kuponów . promo jak najbardziej na plus pomnożyłem sb troche funduszu ;P
 
Do góry Bottom