>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - 100% bonus od depozytu (do 500 złotych)

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja właśnie o tym zapomniałem, ale...

wpłacilem kasę i coś patrze, że nie ma tego bonusa więc wróciłem jeszcze raz do maila, którego dostałem. Poprzez maila wszedłem na stronę, zalogowałem się i potem kliknąłem w ikonkę promocji na stronie Tobet &lt;patrzcie uważnie&gt; i kasa bonusowa automatycznie się dodała.


M.in kukla zwróć uwagę na to. Otwórz maila, którego otrzymałeś z promocją. Tam bodajze kilkasz w tutaj i przenosi Cię na stronę Tobet. Na stronie, która Ci się otworzyła zaloguj się i kliknij w obrazek nad którym jest napisane &quot;Jeśli chcesz wziąść udział w kampanii wystarczy nacisnąc guzik poniżej:&quot; Przynajmniej w moim przypadku bonus został wtedy dodany do konta.
U mnie i to nie pomogło - już wcześniej próbowałem.
Wypłata ma już z resztą status &quot;w trakcie&quot; więc nic więcej nie będę kombinował...
Faktem faktem - promocji nie dopracowali ????
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
U mnie cały proces trwał aż 3 minuty.
@kukla po prostu miałeś pecha, że zostałeś czarną owcą na iluś set użytkowników :]
 
M 0

multikonto

Użytkownik
U mnie cały proces trwał aż 3 minuty.
@kukla po prostu miałeś pecha, że zostałeś czarną owcą na iluś set użytkowników :]
Dokladnie. U mnie tak samo chwila i bonus na koncie ????
kulka nie mozesz pisac ze promocja jest niedopracowana bo poki co tylko Ty narzekasz... a tak wszyscy sa zadowoleni.
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
To jak te zakłady live będą sie liczyć czy nie ??

Po to ma byc zakład podwójny to jak z live ??
*****, a tak trudno zapytac support o to ? Ale nie, lepiej zasmiecac temat... Troszke wlasnej inicjatywy, ludzie ! Nie badzcie takimi gnojkami tym bardziej, ze buk jest tez polski..., ten temat tak naprawde to powinien skladac sie sie z co najwyzej dwoch stron...
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
To o czym napisał TBM mi akurat pomogło, moja sprawa już od 12h była w działe IT i nic, a sposób z odnośnikiem z maila a później klinięciu w baner załatwiła sprawe w 2min. Dzięki.
 
B 0

bajeczny111

Użytkownik
ciekawe czy jzu 3000 uzytkownikow sie zarejestrowalo?Boi chcialem skorzystac z promotiona:-DAle zaden link mi nie przyszedl po rejestracji
 
L 0

legiamaster

Użytkownik
ja skorzystalem z promocji godzine temu-nie dostalem maila od nich, po prostu po przeczytaniu tego forum szybko sie zarejestrowalem, wplacilem 500 na konto wyslalem maila, kiedy dostane bonusa...i po 10 min dostalem go: ????

EXTRA!
 
cud 0

cud

Użytkownik
Mi rowniez zaden link po rejestracji nie przyszedl tylko takie cos

Witamy w Tobet!


Adresat: ***
Nazwa użytkownika: ***

Witaj!

Na http://www.tobet.com codziennie oferujemy atrakcyjne kursy na ogromną liczbę wydarzeń sportowych! Nasze lobby pokerowe działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Grają w nim tysiące graczy! Możesz wziąć udział w różnorodnych rozgrywkach – każdego dnia oferujemy nowe freerolle, dostępne są również turnieje dla graczy światowej klasy, a także codzienne turnieje pokerowe w kasynie.
Zapewniamy najlepszą i najszybszą obsługę klienta!


Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jak rozpocząć korzystanie z konta Tobet, napisz do nas na adres [email protected] .


Pozdrawiamy,
Zespół Tobet

*Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o wpłatach i wypłatach.

To jak wplace 500zl - napisze do supportu zeby przyznali mi bonus to bedzie ok ?
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Najpierw ich zapytaj czy ci przyznaja ten bonus...

Do supportuuu uderzajjj, do suportuuu

Skads mamy widzec czy ci dadza ????

pozdro Cud

Krakow ????
 
cud 0

cud

Użytkownik
wplacilem, dali automatycznie po 30s wiec chyba zadnych guzikow czy innych ciulostw nie trzeba wciskac, tylko ciekawe czy sa wyplacalni teraz ????
 
N 0

nkc

Użytkownik
Ja wpłaciłem stówkę przez MB i od razu na koncie pojawiły się dwie ????
Mam tylko pytanie do tego punktu:
Użytkownik musi dokonać pierwszego zakładu w ramach promocji przed dniem 10 czerwca 2009, w przeciwnym wypadku bonus zostanie odebrany.

Tzn że mam postawić przed 10 jakikolwiek zakład choćby za 2 zł, czy musze postwić w tym czasie za 100 zł, czy jak??
 
P 0

peter2903

Użytkownik
wypłata
Czy znalazł się jakiś szybki Lopez który już obrócił ten bonus i zlecił wypłatę bądź też otrzymał już nawet pieniądze z tober????? wierzę że nordicgroup to pożądna firma dlatego pytam tylko dla pewności,oby Polacy nie doprowadzili do ich bankructwa.:-D
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik

Użytkownik musi dokonać pierwszego zakładu w ramach promocji przed dniem 10 czerwca 2009, w przeciwnym wypadku bonus zostanie odebrany.


Dobre pytanie, ale nck - i reszta - zanim zapytacie - pomyslcie - czy nie lepiej napisac do suportu i miec 100% pewnosci . odnosnie odpowiedzi na zadane pytanie?
Czy lepiej czekac na odpowiedz na forum typu..
&quot;chyba...&quot;
&quot;wydaje mi sie ze...&quot;
amen
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tzn że mam postawić przed 10 jakikolwiek zakład choćby za 2 zł, czy musze postwić w tym czasie za 100 zł, czy jak??
Tak, dobrze myślisz.
Czy znalazł się jakiś szybki Lopez który już obrócił ten bonus i zlecił wypłatę bądź też otrzymał już nawet pieniądze z tober????? wierzę że nordicgroup to pożądna firma dlatego pytam tylko dla pewności,oby Polacy nie doprowadzili do ich bankructwa.:-D
Myślisz, że ładowaliby kasę w Polonię Warszawa i teraz zbankrutują bo dali promocję?
http://ksppolonia.pl/web/?typ=news&amp;amp;id=177
Poczytaj ;)
Ja wypłacałem już bez problemów.
 
Do góry Bottom