>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - 100% bonus od depozytu (do 500 złotych)

krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Ja mam identyczny problem i też czekam na odp działu TI

A teraz mam takie pytanie , czy jak nie dostałem bonusu mam grać jakieś kupony czy nie ??
 
Z 0

zielemale

Użytkownik
Na pewno chodzi o 2 zdarzenia.
Jaki sens miała by informacja, że musi to być co najmniej dwu-drogowy zakład? Przecież nie ma jedno-drogowych :jezora:

Co do obrotu to też nie powinno być problemu. Możesz stawiać nawet po 2 złote ;)



Edit: A moją sprawę dalej rozpatruje dział TI :/
Jak teraz nie dostanę kasy to pewnie dopiero jutro będzie.
Szkoda
Czyli można stawiać np. po 2zico? ma ktoś potwierdzoną informacje, żeby pozniej lipy nie było :p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja mam identyczny problem i też czekam na odp działu TI

A teraz mam takie pytanie , czy jak nie dostałem bonusu mam grać jakieś kupony czy nie ??
Kupony możesz grać ale do obrotu Ci się nie będzie liczyło jak ewentualnie dostaniesz później bonus.
Pamiętajcie, żeby klikać na link z maila :!:
Jak klikniecie to wtedy Was przeniesie, logujecie się, dokonujecie wpłaty. Bo tak nie będzie automatycznie bonus przyznawany. Wtedy trzeba pisać do supportu, który Was poprosi o podesłanie kopii maila jakiego dostaliście.
Czyli można stawiać np. po 2zico? ma ktoś potwierdzoną informacje, żeby pozniej lipy nie było :p
Stawiasz za ile chcesz. Możesz grać sobie po 50 groszy...
Aha... kilka uwag co są problemy w temacie. Kurs łączny @1,60 dla dubla to minimum. A nie zdarzenia dwu-drogowe.
Depozyt przez Moneybookers także kwalifikuje do bonusu.
 
S 112

staruch

Użytkownik
Wpłacałem 300 zł w zeszły piątek, patrze dzisiaj a oni mi bonusa dopisali za te trzy stóweczki :-D
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
kurcze do tej pory bardzo chwaliłem Tobet ale dziś to trochę sobie tną w kulki. Loguje się z linku w mailu wpłacam kasę i nic. Support odpisuje że zajmą się tym ale jak na razie mija 7 godzin i nic :/
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pamiętajcie, żeby klikać na link z maila :!:
Jak klikniecie to wtedy Was przeniesie, logujecie się, dokonujecie wpłaty. Bo tak nie będzie automatycznie bonus przyznawany. Wtedy trzeba pisać do supportu, który Was poprosi o podesłanie kopii maila jakiego dostaliście.
Chyba jednak to nie wystarczy... bo rozmawiałem już z kilkoma osobami, które tak zrobił i też czekają.
Myślę, że się Tobet przeliczył (Nordic takich promocji nie robi to i skąd mieli doświadczenie mieć ;) ?) i trochę niechętnie będzie te bonusy teraz przyznawał.
No ale może się mylę...

Jutro dam znać czy TI rozpatrzyło moją sprawę pozytywnie ;]
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Uhuh widze że sporo osób powpłacało tam kaskę, tylko żeby wam za dobrze wszystkim nie szło bo się tobet zwinie i ani wilk syty ani owca cała,kasa wszystkim zniknie.
PS. ale chyba wszyscy nie wygrają,bo jak czytam że ktoś pyta czy można grać za 2 zł. to mój system nerwowy zaczyna przesyłać sygnały wręcz przeciążające mózgostan . Wpłacasz 500 zł i chcesz grać za 2? no naprawdę odrobina pomyślunku przed &quot;wykazaniem się&quot; na forum.Myślenie nie boli.:-D
PS 2 . podobno u niektórych buków można grać zakład za stawkę minimalną w naturze np szczypta drogocennego szafranu albo deko kartofli.:spokodfhgfh:
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Ok bonus już otrzymałem, lepiej późno niż wcale ;)
A co do osób chcących grac za 2zł a wpłacili 500zł to życzę powodzenia 4x1000= 4000zł obrotu
Teraz biorąc pod uwagę ze obrót trzeba zrobić w 90 dni to daje to 44zł na jeden dzień czyli grając każde kupony po 2zł to jest 22 kupony dziennie ???? ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ok bonus już otrzymałem, lepiej późno niż wcale ;)
A co do osób chcących grac za 2zł a wpłacili 500zł to życzę powodzenia 4x1000= 4000zł obrotu
Teraz biorąc pod uwagę ze obrót trzeba zrobić w 90 dni to daje to 44zł na jeden dzień czyli grając każde kupony po 2zł to jest 22 kupony dziennie ???? ????
A ja dalej bez bonusa :kwasny4565:
a wpłata tam pozbawiła mnie części budżetu sure betów...
i już od blisko 9 godzin nie miała okazji pracować

Edit:
Kolejny mail z mojej strony i o dziwo - tym razem szybka odpowiedź.
Witamy serdecznie,
Uprzejmie informujemy, że promocja skierowana jest dla określonej
grupy użytkowników. Niestety Pan nie został zakwalifikowany do tej
promocji. Email natomiast, który Pan otrzymał został wysłany przez
pomyłkę.
Ponieważ satysfakcja i zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym
priorytetem bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności zapewniając
jednocześnie, że dołożymy wszelkich starań by podobne sytuacje się nie
powtórzyły.
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości chętnie zaoferujemy naszą
pomoc.
Skrajny brak profesjonalizmu - czego nie omieszkałem wytknąć Panu, którego nie było stać nawet na podpis pod wiadomością.
Oj stracił w moich oczach Tobet strasznie - chyba już tam nie wrócę.

Reszcie - życzę owocnego obracania bonusem :spokodfhgfh:
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Ja też miałem ten problem z kontem w EUR. Jeden email, nowe konto, drugi email, depozyt i po 3 minutach 100% bonusu na koncie :spokodfhgfh:
aha, tego emaila z promocją dostałem

Zaczyna się dobrze ????
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
jesli cos nie jest zabronione (czytaj -napisane) tzn. ze jest dozwolone(czytaj -spełnia wymogi).
tak tylko lepiej wszystko miec czarno na bialym, zeby potem przy wyplacie nie wykombinowali ze cos bylo nie tak obrocone
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Pamiętajcie, żeby klikać na link z maila :!:
Jak klikniecie to wtedy Was przeniesie, logujecie się, dokonujecie wpłaty. Bo tak nie będzie automatycznie bonus przyznawany. Wtedy trzeba pisać do supportu, który Was poprosi o podesłanie kopii maila jakiego dostaliście.

Ja właśnie o tym zapomniałem, ale...

wpłacilem kasę i coś patrze, że nie ma tego bonusa więc wróciłem jeszcze raz do maila, którego dostałem. Poprzez maila wszedłem na stronę, zalogowałem się i potem kliknąłem w ikonkę promocji na stronie Tobet &lt;patrzcie uważnie&gt; i kasa bonusowa automatycznie się dodała.


M.in kukla zwróć uwagę na to. Otwórz maila, którego otrzymałeś z promocją. Tam bodajze kilkasz w tutaj i przenosi Cię na stronę Tobet. Na stronie, która Ci się otworzyła zaloguj się i kliknij w obrazek nad którym jest napisane &quot;Jeśli chcesz wziąść udział w kampanii wystarczy nacisnąc guzik poniżej:&quot; Przynajmniej w moim przypadku bonus został wtedy dodany do konta.
 
Do góry Bottom