>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - 100% bonus od depozytu (do 500 złotych)

H 17

horba19

Użytkownik
MB i stare konto?
To mam to samo... a za chwilę będzie półtorej godziny.

W sumie to dziwne bo zawsze odpowiadali w 15-30 minut
Ja miałem stare konto i wpłacałem mb kasa po 2 min była.Oczywiście wcześniej meila dostem.Pisałem do supportu odpowiedzieli po 45 min dopiero pewnie sie nie wyrabiają.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
2 minimum zdarzenia - tak w regulaminie jest napisane

6. Kwota bonusu wraz z odpowiadającą mu kwotą wpłaty muszą zostać postawione 4 razy po kursie co najmniej 1.60 (i co najmniej na zakład podwójny) do dnia 31 sierpnia 2009, godz. 23:59 CET, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet.
 
S 0

stopen

Użytkownik
Ja juz mam konto w tobet, ale nie wpłacałem jeszcze pieniędzy. Czy ktoś z Was mając już otwarte konto wpłacił i skorzystał z bonusa?
 
T 11,3K

termii

Użytkownik
W sumie nie dziwne, ze nie odpowiadaja szybko, skoro tyle kont nowych zalozonych i pewnie kazdy ma jakies pytanie. Nawet na live czacie powinni byc od 10-18, a nie ma nikogo, nie zly zapierdziej musza miec przez ta promocje ;)
 
T 11,3K

termii

Użytkownik
Ja juz mam konto w tobet, ale nie wpłacałem jeszcze pieniędzy. Czy ktoś z Was mając już otwarte konto wpłacił i skorzystał z bonusa?
Stare konta tez sie wliczaja do promocji, ale pod warunkiem, ze sie dostalo maila od nich zapraszajacego do tej promocji.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja miałem stare konto i wpłacałem mb kasa po 2 min była.Oczywiście wcześniej meila dostem.Pisałem do supportu odpowiedzieli po 45 min dopiero pewnie sie nie wyrabiają.
Ja czekam blisko 3 godziny więc pewnie mogę zapomnieć. Nie wiem tylko czemu :kwasny4565:
Wilu
- jakaś zmiana u Ciebie?

W sumie nie dziwne, ze nie odpowiadaja szybko, skoro tyle kont nowych zalozonych i pewnie kazdy ma jakies pytanie. Nawet na live czacie powinni byc od 10-18, a nie ma nikogo, nie zly zapierdziej musza miec przez ta promocje ;)
Wziąłem to pod uwagę i dlatego uderzyłem już do centrali po angielsku :spokodfhgfh:
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Mi odpisuja n maile po 10 minutach...ale zdawkowo i srednia chec pomocy...
Nie chca chyba mojeg hajsu :p maja pewnie w piz$#$#@ klientow...
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Ja czekam blisko 3 godziny więc pewnie mogę zapomnieć. Nie wiem tylko czemu :kwasny4565:
Wilu
- jakaś zmiana u Ciebie?


Wziąłem to pod uwagę i dlatego uderzyłem już do centrali po angielsku :spokodfhgfh:
otóż tak mam stare konto a depozytu dokonałem za pomocą Przelewu 24. Dostałem do nich odpowiedź proszącą o przesłanie maila, który dostałem z promocją, odesłałem im i mają się tym zająć.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mi odpisuja n maile po 10 minutach...ale zdawkowo i srednia chec pomocy...
Nie chca chyba mojeg hajsu :p maja pewnie w piz$#$#@ klientow...
Chyba ich przerosło.
Może nie liczyli na wpłaty po 5 stów tylko jakieś mniejsze.
otóż tak mam stare konto a depozytu dokonałem za pomocą Przelewu 24. Dostałem do nich odpowiedź proszącą o przesłanie maila, który dostałem z promocją, odesłałem im i mają się tym zająć. Ale mam inny problem, otóż przed dokonaniem depozytu postanowiłem wypłacić to co miałem na koncie, aby w razie porażki nie przewalić tego, ale wypłata została cofnięta :/
Właśnie przed chwilą centrala odpowiedziała mi po Polsku ;]
A ja głupi czekałem aż odpowiedzą ze zwykłej &quot;pomocy&quot;
Wobec mnie również mieli jakieś zastrzeżenia i poprosili o wiadomość jaką dostałem.
Mam nadzieję, że teraz pójdzie już z górki
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
hehe polak potrafi - chyba ich przerosło jak pisal kolega wyżej- ciekawe jakie teraz sztuczki beda stosować aby odkręcić tego bonusa. pewnie zaraz bedzie info ze juz 3 tys. sie załapało....
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Ja zalozylem pierwotnie konto w euro, poprosilem ich o ,mozliwosc zamkniecia tego konta i zalozenie nowego z waluta PLN i jeszcze na dodatek chce by promocja dalej mnie obowiazywala (po to chce konto z waluta PLN) bo maila dostalem na konto w euro...
bo przy wpacie przez przelewy 24 jak masz konto zalozone w euro hajs nie dojdzie do buka ????
Marzenie scietej glowy...
LOL
EDIT- zalatwione -jadymy ????
edit2: kasa podwojona 11 minut :p
 
J 0

junoumi

Użytkownik
mimo, ze mam nowe konto, nie wiem czy moge jeszcze wziac udzial w promocji, zapytalem supportu, dostalem odpowiedz:
Witamy serdecznie,
Uprzejmie informujemy, że aby wziąć udział w promocji, należy
kliknąć
przesłany przez Tobet link do oferty i dokonać wpłaty na konto
zakładów sportowych Tobet. Tobet prześle wtedy na Pańskie konto sumę
bonusu równą sumie wpłaty (100% bonus), ale nie więcej niż 500 PLN.
wiec jesli nie dostalem linka to oferta dla nowych kont nieaktualna ?
edit: nieaktualne
Bonus oczywiście zostanie zakredytowany na Pańskim koncie. Bardzo
prosimy więc o dokonanie wpłaty na Pańskie konto Tobet. Bonus zostanie
wówczas automatycznie zakredytowany.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
2 minimum zdarzenia - tak w regulaminie jest napisane

6. Kwota bonusu wraz z odpowiadającą mu kwotą wpłaty muszą zostać postawione 4 razy po kursie co najmniej 1.60 (i co najmniej na zakład podwójny) do dnia 31 sierpnia 2009, godz. 23:59 CET, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet.
Z tym zakładem podwójnym to nie chodzi o zdarzenie (12), a nie o to że dwa mecze muszą być? Bo np. mecz piłki nożnej jest zakładem potrójnym (1x2). Jak jest ze stawkami? Trzeba grać każdy z 4 kuponów za sumę np. 500+500=1000 czy można grać mniejszymi stawkami by dokonać obrotu razem na sumę 4000 w tym przypadku?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Z tym zakładem podwójnym to nie chodzi o zdarzenie (12), a nie o to że dwa mecze muszą być? Bo np. mecz piłki nożnej jest zakładem potrójnym (1x2). Jak jest ze stawkami? Trzeba grać każdy z 4 kuponów za sumę np. 500+500=1000 czy można grać mniejszymi stawkami by dokonać obrotu razem na sumę 4000 w tym przypadku?
Na pewno chodzi o 2 zdarzenia.
Jaki sens miała by informacja, że musi to być co najmniej dwu-drogowy zakład? Przecież nie ma jedno-drogowych :jezora:
Co do obrotu to też nie powinno być problemu. Możesz stawiać nawet po 2 złote ;)

Edit: A moją sprawę dalej rozpatruje dział TI :/
Jak teraz nie dostanę kasy to pewnie dopiero jutro będzie.
Szkoda
 
Do góry Bottom