>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - 100% bonus od depozytu (do 500 złotych)

K 1,2K

kukla

Forum VIP
tak, mozna wyplacic przed obrotem i nie zabierają zadnych srodkow, jedynym warunkiem jest pozostanie na koncie dwukrotnej kwoty wplaconego depozytu, reszte mozesz wyplacic juz po pierwszym kuponie.
promocja dotycząca tylko polskich lig, wstrzymana po ostatniej kolejce ekstraklasy, ruszy na nowo od nowego sezonu pewnie na tych samych zasadach...
edit: post ten dotyczy scandicu, a nie tobetu ;)
fakt - tyle, że to jest wyjątek... a na pewno rzadkość.
Poza tym obrot musisz skończyć tak cyz siak. Twój post natomiast, wyglądał tak jakbyś w dowolnym momencie mógł wypłacić wszystko co masz na koncie ????
skoro się już rozumiemy to EOT
 
M 86

masarro1

Użytkownik
to są chyba jakieś kpiny, jeśli ktoś nie wykonał obrotu to za 2 miechy będzie miał konto na minusie?? co to kur... provident ten bukmacher????
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
justyna: witam!
justyna: w czym moge pomoc?
Wojtek: Dzień dobry, chciałbym zająć chwilkę czasu tylko. Mam pytanie odnośnie bonusu
Wojtek: jeżeli np użytkownik wpłacił 500 zł
Wojtek: dostał bonus
Wojtek: po czym przegrał środki wszystkie
Wojtek: jego konto wynosi 0 zł 0 groszy
Wojtek: nie wykonał obrotu
Wojtek: czy
Wojtek: bonus zostanie odjęty pod koniec sierpnia
Wojtek: czy jak to jest w regulaminie
Wojtek: z dniem 1 wrzesnia
Wojtek: z zerowego stanu konta
Wojtek: czyniąc debet (500) zł?
justyna: bedzie Pan mial debet
Wojtek: yhym rozumiem dziękuję za informację ???? pozdrawiam ????
Wojtek: i życze miłego dnia ????
justyna: pozdrawiam
Cinek68 jak nie wiesz to nie pisz lepiej nic...
ja wpłaciłem tylko 50 zł więc dam rade, z resztą do obrotu zostało mi chyba tylko 50 ????
 
L 72

loozer21

Użytkownik
i co ze bedzie mial debet?? niby bedzie musial oddac te pieniadze czy chodzi o te ze jesli przy nastepnej wplacie wplace tysiąc to bede mial 500zł tylko
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
wydaje mi się, ze ta druga opcja jest jedynie możliwa, o której mówisz, ale nie jestem pewny... nie wydaje mi się, że musiałbyś zwrócić... bo to nie kredyt
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
i co ze bedzie mial debet?? niby bedzie musial oddac te pieniadze czy chodzi o te ze jesli przy nastepnej wplacie wplace tysiąc to bede mial 500zł tylko
Wpłaciłeś 500, dostałeś bonus 500, wszystko przegrałęś nie robiąc obrotu i masz zero. Jak minie termin obrotu to zabierają bonus, czyli 500, jako że na koncie masz zero, to będziesz mieć -500, żadnych metod nei mają aby ściągnąć od ciebie dług, to jak wpłacisz następnym razem depozyt to ci go właśnie zabiorą na rzecz bonusu. Ja jak bym miał -500 to dziękuje tobet i po sprawie:-D
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
to chyba każdy by podziękował :p
tylko dobrze, ze teraz to wyszło, bo jak ktoś przegrał i wpłaci sobie jakaś kwotę, to przy wypłacie może się dowiedzieć, że nie wykonał obrotu i dupa z wypłatą ???? także trzeba uważać ????
 
M 86

masarro1

Użytkownik
Rozmawiałem z 30 minut z Justyna na chacie, nikomu nic nie zabiorą nie będzie żadnych minusowych stanów konta, jeśli ktoś wszystko przegrał, to tyczy się jedynie kolejnej wpłaty przed 30 września jeśli ktoś coś wpłaci i nie wyrobi obrotu z poprzedniej promocji zostanie mu odjęta właśnie kwota bonusu... tyle na temat
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
czyli jesli dobrze zrozumiałem, prosto mówiąc jeśli z 30 września na 1 października bede miał jakieś srodki an koncie to zabiorą mi bonus tak? a jesli bede miał 0 to nic nie zabiorą? bo troszke nie kumam tego co napisałeś... może jestem ciemny ????
 
M 86

masarro1

Użytkownik
nie jesteś ciemny... ja też długo nie mogłem się z nią dogadać i jej zrozumieć..
najlepiej będzie jak wkleje cała rozmowe tutaj..
 
M 86

masarro1

Użytkownik
justyna: witam!
justyna: w czym moge pomoc?
: witam
: mam pewne pytanie
: otoz czytalem na pewnym forum ze jesli ktos przegra wszystkie srodki z bonusu 500 PLN i nie wypelni wymagan przy tym dotyczacych obrotu w okreslonym czasie to jego stan konta bedzie na minusie o wysokosc kwoty , jaki otrzymal bonus
: czy to prawda???
justyna: w nawiazaniu do regulaminu promocji:
justyna: Jezeli wymagania promocji nie zostana spelnione do godziny 23:59 dnia 31 sierpnia 2009, bonus bedzie anulowany, a saldo konta zostanie pomniejszone o jego kwote.
justyna: Jezeli polecenie wyplaty zostanie wydane przed uzyskaniem wymaganego w promocji obrotu, wyplata nie bedzie zrealizowana, a bonus zostanie odebrany razem z wszelkimi srodkami wygranymi w ramach promocji. W pierwszej kolejnosci stawiane sa srodki wplacone przez gracza, a nastepnie bonus.
: czyli jak wplacilem 300 zlotych i nie wykonalem obrotu to bede mial minus 300 zlotych????????
: oto konkretnie pytam
justyna: tak
: a jestescie firma bukmacherska czy kredytodawca??
: czyli bede musial panstwu zaplacic 300 zlotych??
justyna: oddac bonus
: zaplacic
: to jest kpina
justyna: bonus bedzie anulowany, a saldo konta zostanie pomniejszone o jego kwote
: tak zaden bukmacher na ruynku nie postepuje
justyna: prosze zapoznac sie z regulaminem promocji
: a jak zamkne konto co wtedy?
justyna: 300 PLN otrzymal Pan od nas
: nie dosc ze przegralem swoje pieniadze to mam wam jeszcze oddac kolejne 300 zlotych?
: co sie stanie jak zamkne konto? komornika naslecie na mnie?
: otrzymalem od was w formie bonusu a nie prezencie gdybym otrzymal od was te 300 zl to moglbym, je wyplacic od razu wiec co to za prezent
justyna: powinien Pan wplacic srodki
justyna: ma Pan duzo czasu na obrot
: a jesli tego nie zrobie?
: oj nie zrobicie kariery w polsce zadnej
: ludzie juz na was psiocza
: jak duzo czasu jak przegralem wszystkie srodki to jak duzo czasu? a jesli nie pracuje nie mam dochodow....?????
justyna: W pierwszej kolejnosci stawiane sa srodki wplacone przez gracza, a nastepnie bonus.
: jestem zbulwersowany
justyna: to nie powinien Pan zajmowac sie zakladami
justyna: otrzyamal Pan od nas bonus
: buhahaha
: no i co z tego przed wami otrzymalem bonus od 30 innych bukmacherow i nigdzie nie trzeba bylo go zwracac
: to nie porovident
justyna: w kazdym bukmacherze musi Pan obrocic srodki
: tak ale jak przegrywa sie srodki to w zadnym bukmacherze nie ma konta minusowego!!
: przepraszam Pania ze sie troche unosze ale jestem zdenerwowany i chce wszystko wiedziec jak jest de facto
justyna: ma Pan nasz regulamin na stronie
justyna: otrzymal Pan od nas bonus
justyna: ktory Pan przegral
: no ok ale czy bede wam winien te 300 zlotych ??
: no tak
justyna: Jezeli wymagania promocji nie zostana spelnione do godziny 23:59 dnia 31 sierpnia 2009, bonus bedzie anulowany, a saldo konta zostanie pomniejszone o jego kwote.
justyna: nie chodzi o Panskie srodki tylko bonusowe
: czyli z salda konta w wysokosci 0,00 PLN zrobi sie saldo-300,00 PLN ??
: wiem ale czy to zoobowiazuje mnie do jakiegos zwrotu panstwwu tych 300 zlotych?
: o to mi caly czas chodzi
justyna: najlpeiej byloby zeby dokoanl Pan wplaty
: czy tylko te wymagania blokuja moja kolejna wyplate tzn gdy kolejny raz wplace to wtedy bede musial spelnic te warunki czy jak np wplace 200 zl to bede mial dalej -100??
: tak ale prosze pania o konkretne odpowiedzi na powyzsze pytania
justyna: prosze Pana
justyna: nikt Panu srodkow jeszcze nei zabral z konta
justyna: moze Pan nadal grac u nas
: ale pytam czy zabierzecie panstwo
justyna: chce Pan czekac do 1 wrzesnia
justyna: i potem dokona wplaty, zgadza sie?
: chce po prostu wiedziec
: tak
: co wtedy bedzie
: czy -300
justyna: nie
justyna: jezeli stracil Pan srodki to jest ok
: czyli nie bedziecie mieli panstwo zadnych rozczen wobec klientow ktorzy przegrali swoje srodki??
: np jak u mnie wplacilem 300 zlotych dostalem od panstwa 300 zl i wszystko przegralem
justyna: po 1 wrzesnia, nie
: a teraz jestem winny 300 zlotych a po 3 wrzesnia nie??
: 1 wrzesnia*
justyna: nie
justyna: ma pan czas na obrocenie bonusu do 31 sierpnia
: nic juz nie wiem ????
: ostatnie pytanie i juz pani nie mecze
justyna: to jest troche skomplikowane
justyna: jesli przegal Pan srodki i 31 sierpnia Pana konto bedzie wynosilo 0
justyna: wowczas nic nie zabieramy
: czy moj stan konta wynosic bedzie - 300 zlotych po 1 wrzesnmia? iu czy zoobowiazany jestem je zwrocic?
justyna: natomiast jesli bedzie mial Pan srodki na koncie
justyna: i nie obroci Pan bonusu wowczas saldo konta zostanie pomniejszone o jego kwote.
justyna: nie
: teraz doskonale rozumiem
justyna: zle mnie Pan zrozumal
justyna: to jest troche zawile
: szkoda ze na poczatku rozmowy tego nie ustalilismy
justyna: prosze to sprostowac
: przepraszam Pania jesli bylem niemily
justyna: to jest skomplikowane
justyna: nic sie nie stalo
justyna: najwazniejsze zeby wyjasnic wszystko
: dziekuje i pozdrawiam
: tak
: milego dnia
justyna: prosze bardzo
justyna: milego dnia!
 
D 0

drzewkooo

Użytkownik
Justynka robi karierę na tym forum ????
Na szczęście wszystko jest już jasne. Dzięki stary, że to wyjaśniłeś bo też nie wiedziałem co i jak.
 
M 86

masarro1

Użytkownik
heh spoko, samego mnie też to dręczyło. Swoją drogą gdyby suport potrafił odpowiadać wprost na pytania to już dawno byłoby wszystko wiadomo... pozdro
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
heh spoko, samego mnie też to dręczyło. Swoją drogą gdyby suport potrafił odpowiadać wprost na pytania to już dawno byłoby wszystko wiadomo... pozdro
tak to jest jak się zatrudnia osoby nie do końca obeznane w temacie bukmacherskim, wklejają sztywne regułki zamiast konkretnie odpowiadać na pytania i rozmowa wygląda potem jak ślepego z głuchym
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Ten support przechodzi sam siebie.
Wczoraj rano rozmawiałem z Justyną, była mowa że trzeba całość bonus+depozyt stawiać potem przyszedł do mnie mail od Justyny że jednak nie i zostało mi 22zł do obrotu, postawiłem ponad 22zł, zleciłem wypłate, a dzisiaj okazalo się że zostało mi jeszcze 160zł do obrotu....
Bukmacher bardzo fajny, ale support naprawdę mało fachowy (przynajmniej jedna osoba)
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
massaro ta rozmowa to istny rodzyn ???? przynajmniej człowiek sie troche usmial jak to czytał.

PS. Tobet dał bardzo dobre promo, ale oni wiedza co robia. Dali taka promocje na okres ogórkowy i do tego na duble. Juz sie załatwiłem 2 razy na minimalnych kursach, wypelniaczach. Dobrze sie zabezpieczyli takim regulaminem. Uciekam obracac hehe, pozro
 
Do góry Bottom