>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

The Recruiter by Betsafe.com

rexaar 32

rexaar

Użytkownik
Haha...dobre, już ponad 300 wyrekrutowanych, a ja o tym nie wiedziałem. Dzięki &lt;rotfl&gt;
Wydaje mi się, że teraz rywalizacja będzie bardziej emocjonująca i nareszcie wypadną z gry oszuści.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No widzę, że ładnie spamujecie...
Już za długo temat był otwarty.
Zamykam bo widać już zaczynacie się bawić w czy temat dobije do 500 postów...
Wszystkie najważniejsze informacje o promocji zostały już dawno napisane.
Jeśli ktoś ma pytania dotyczące promocji to macie CZAT w Betsafe.
------

Otwieram temat ale przestrzegam przed spamowaniem...
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Nastąpiła mała zmiana - chyba każdy kto wygrał koszulkę dostał dzisiaj wiadomość, że mają problemy z ich doręczeniem i w zamian dają voucher do sklepu subsidesports.com o wartości 50 funtów.

Także zmiana raczej na plus, bo można za to sobie kupić nieco więcej niż jedną koszulkę ;)
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Mój rekrut zrobił obrót i chciał wypłacic niewielka sumę 71 zł
Zlecił wypłate za chwile chce sie zalogować i ma blokade ... oraz emaila ...

Witam,

Zgodnie z regulaminem promocji wyłącznie jeden bonus przypada na jedno domostwo/adres IP. W związku z naruszeniem przepisów obowiązującego regulaminu, nasz dział bezpieczeństwa podjął decyzję o nieodwracalnym zamknięciu Pańskiego konto gracza.

Decyzja w tej sprawie została podjęta na podstawie dokładnej analizy Pańskiego konta i jest ona ostateczna.

Z poważaniem.

Piotr Cuper
Support Team

Oczywiscie pisał emaila ze konto zakładał u siebie w domu , przesłał skany dowodu itp ... i ***** ze tak sie wyraze ... próbowałem w tej sprawie rozmawiac z supportem jako ze to &quot;mój&quot; rekrut jednak odsyłali mnie z tekstem ze ja nie jestem strona w tym sporze ... cos jak przegladam ten temat zaduzo juz takich dziwnych przypadków było jak opisywany powyzej :?
 
A 23

adam2173

Użytkownik
a dostal juz ktokolwiek jakies nagrody rzeczowe ?
Zapytałem się Martina czy nagrody rzeczowe z marca zostały już wysłane i odpisał, że tak, także pozostaje czekać ????

No i te vouchery do subside można potraktować jako nagrody rzeczowe.

Edit: Miałem na myśli to, że Betsafe nagrody jak na razie &quot;wypłaca&quot; ale czy otrzymamy te poważniejsze nagrody, to musimy jeszcze poczekać ????
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Adam nie można potraktować jako nagrodę rzeczową,gdyż ten Voucher wykorzystujesz i na koszulkę bądź co tam sobie wybierzesz czekasz. Jak ją dostaniesz to masz nagrodę rzeczową ????
 
P 0

punterr

Użytkownik
Mój rekrut zrobił obrót i chciał wypłacic niewielka sumę 71 zł
Zlecił wypłate za chwile chce sie zalogować i ma blokade ... oraz emaila ...

Witam,

Zgodnie z regulaminem promocji wyłącznie jeden bonus przypada na jedno domostwo/adres IP. W związku z naruszeniem przepisów obowiązującego regulaminu, nasz dział bezpieczeństwa podjął decyzję o nieodwracalnym zamknięciu Pańskiego konto gracza.

Decyzja w tej sprawie została podjęta na podstawie dokładnej analizy Pańskiego konta i jest ona ostateczna.

Z poważaniem.

Piotr Cuper
Support Team

Oczywiscie pisał emaila ze konto zakładał u siebie w domu , przesłał skany dowodu itp ... i ***** ze tak sie wyraze ... próbowałem w tej sprawie rozmawiac z supportem jako ze to &quot;mój&quot; rekrut jednak odsyłali mnie z tekstem ze ja nie jestem strona w tym sporze ... cos jak przegladam ten temat zaduzo juz takich dziwnych przypadków było jak opisywany powyzej :?

To się nazywa kradzież (przywłaszczenie mienia trzeciej osoby). Jeśli twój kolega nie dojdzie do porozumienia z betsafe, radzę odwołać się do LGA - Lotteries and Gaming Authorities, który jest ich organem nadzorującym.
 
M 0

manchester88

Użytkownik
Sprawdź konto może już masz dopisany ;)
nie mam i wątpie żeby mi dopisali wcześniej niż piątek a swoją drogą przysyłają na maila informacje że w grze diamong dogs mam 3 spiny już drugi dzień pod rząd a przecież ja już te spiny wykorzystałem z 2 tygodnie temu...
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Poznaliście już Pana Rekrutera?
Pan Rekruter pojawił się w Polsce! W sobotę rozkręcił imprezę w warszawskim klubie Capitol, a w ciągu najbliższych miesięcy będzie w całej Polsce ze swoimi dziewczynami!

Będzie rozkręcał imprezy i rozdawał na nie bilety, jak teraz - gdy daje 10 biletów na derby Warszawy w koszykówce!

Zapraszam do odwiedzania strony Pana Rekrutera!

Zostań również fanem Pana Rekrutera na Facebook i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami!

No i... zobacz jego dziewczyny!
 
G 35

gesio

Użytkownik
mam teki pytanko odnosnie punktowania...
jak polecilem typa ktory sie zarejestrowal z mojego linka i jak naprzyklad dokona on depozytu dwa razy to mam za niego liczone dwa razy po 10 pkt, czy tylko raz ?
 
O 0

ostry-45823

Użytkownik
witam dzisiaj dostałem pierwsza nagrode rzeczową mianowicie te koszulke co zamówiłem za voucher od betsafe ????

wcześniejsze freebety przyznawane bez opóznień dobry kontakt z Panem Martinem z supportu
 
Do góry Bottom