>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

The Recruiter by Betsafe.com

P 0

polpl

Użytkownik
Jak nie dostaniesz do 27 to możesz się zacząć martwić ???? Teraz jak się już wcześniej coś wygrało i podawało dane to nie przysyłają już maili - chyba.
 
O 0

ostry-45823

Użytkownik
macie tez ten problem ze nie mozecie korzystać z 2 voucherów naraz. Bo ze starego vouchera zostało mi pare funtów i probowalem dodac nowe ale stan konta sie nie zmienia patrzac na koncie kolegi tam dziala ale tez tylko 1 jak chce w pisać 2 to nie działa i to tak samo w 2 strone dziwna sprawa
 
A 23

adam2173

Użytkownik
macie tez ten problem ze nie mozecie korzystać z 2 voucherów naraz. Bo ze starego vouchera zostało mi pare funtów i probowalem dodac nowe ale stan konta sie nie zmienia patrzac na koncie kolegi tam dziala ale tez tylko 1 jak chce w pisać 2 to nie działa i to tak samo w 2 strone dziwna sprawa
Właśnie miałem o tym pisać.

Mam dokładnie tak samo, ale już wszystko wiem - mam nadzieję ????

Pisałem do Martina z Betsafe jak i supportu Subsidesports i napisali, że każdy bon trzeba zrealizować na osobną przesyłkę. Martin napisał, że można zamówić np. 2x paczki po 50 funtów, a oni to złączą. No, ale pozostaje problem przesyłki, bo chyba (nie jestem pewny, bo nie próbowałem) za każdą przesyłkę trzeba będzie płacić osobno, choć ma to być wysłane za jednym razem...

PS: Kiedy zamawiałem paczkę w marcu to takich problemów nie było - można było zrealizować na raz kilka bonów.
 
M 6

masterman

Użytkownik
Mam pytanie co do tego subsidesport.
Zamówiłem koszulkę za voucher. Ale jakby muszę dopłacić 3 funty.
Mam to zapłacić przy odbiorze czy przelew zrobić? Nic nie pisze co ma być w tytule itp... miał ktoś taki problem?
 
G 35

gesio

Użytkownik
a pomoze mi ktos gdzie wpisac ten voucher na worldfootballshirts.com by moc wybrac koszulke... ?
i koszulke to wybiera sie sposrod tych co sa na tym poziomym czarnym pasku ?
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Mam pytanie co do tego subsidesport.
Zamówiłem koszulkę za voucher. Ale jakby muszę dopłacić 3 funty.
Mam to zapłacić przy odbiorze czy przelew zrobić? Nic nie pisze co ma być w tytule itp... miał ktoś taki problem?
Lepiej zapłacić przelewem, bo przy odbiorze wyniesie to więcej - będziesz musiał zapłacić też za to, że te potwierdzenie zapłaty będzie musiało do nich dojść.

a pomoze mi ktos gdzie wpisac ten voucher na worldfootballshirts.com by moc wybrac koszulke... ?

i koszulke to wybiera sie sposrod tych co sa na tym poziomym czarnym pasku ?
Logujesz się &gt; prawy górny róg i View bag contents &gt; pod Twoim koszykiem jest pole, w którym się wpisuje kod vouchera i klikasz obok &#39;submit&#39;.

Możesz wybrać co chcesz z całego sklepu - na tym pasku są tylko wybrane, polecane przez nich koszulki, a Ty możesz zamówić co chcesz - niekoniecznie koszulki.
 
Do góry Bottom