>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

The Recruiter by Betsafe.com

A 23

adam2173

Użytkownik
Ze mną również kontaktował się ten Martin - za nagrodę z pierwszego i drugiego tygodnia, podałem mu wszystkie dane i napisałem żeby potwierdził czy dostał tę wiadomość, ale na razie cisza.

Do tych co wygrali freebeta - pisaliście coś aby Wam dopisali te 120 złotych - na Betsafe mam inny login od tego z rekrutera i na razie nic mi nie dopisali.
 
O 0

ostry-45823

Użytkownik
Ze mną również kontaktował się ten Martin - za nagrodę z pierwszego i drugiego tygodnia, podałem mu wszystkie dane i napisałem żeby potwierdził czy dostał tę wiadomość, ale na razie cisza.

Do tych co wygrali freebeta - pisaliście coś aby Wam dopisali te 120 złotych - na Betsafe mam inny login od tego z rekrutera i na razie nic mi nie dopisali.
przyłanczam sie mam inny nick ale mail ten sam wygrałęm freebeta za laderboard za miesiac luty wiec kiedy moge sie spodziewac przyznania nagrody ;p


co to tego kontaktowania za week 3 wygrałem koszulke i rowniez ze mna sie skontaktował Martin
 
M 6

masterman

Użytkownik
ze mną za week 2 skontaktowali się w piątek.
Więc spokojnie jeśli ktoś wygrał coś w tym tygodniu albo coś za ten miesiąc.
 
G 35

gesio

Użytkownik
co do obrotu tymi 120zł... to własnie dostalem meila od supportu i wygląda to tak :

Zgodnie z regulaminem promocji kwota bonusu podlega minimum 10-krotnemu obrotowi w naszym serwisie bukmacherskim przed możliwością swobodnego dysponowania środkami na koncie gracza. Proszę przy tym pamiętać, że do obrotu wliczane są tylko te zakłady, wśród których występuje przynajmniej jedno zdarzenie o minimalnym kursie 1.50.
 
M 6

masterman

Użytkownik
hehe to jest ciekawe... ????
Chyba mają dwa różne regulaminy.
Na stronie rekrutera w regulaminie pisze:
- Nagrody w postaci darmowego zakładu podlegają 6x obrotowi w Serwisie Bukmacherskim.
 
M 6

masterman

Użytkownik
Dostałem emeila że nie doszedł mój adres...
grrr.. wysłalem jeszcze raz i pewnie znów meil &#39;zaginie&quot; w sieci... ;|
 
Do góry Bottom