>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

The Recruiter by Betsafe.com

M 0

marcinxxx

Użytkownik
W tej sprawie możemy kontaktować się jedynie z właścicielem konta, a jemu wszystkie informacje zostały udzielone.

Nie możemy na publicznym forum wypowiadać się na temat spraw pomiędzy Betsafe a klientem.
Najlepiej napiszcie że nie wyślecie nikomu i basta.....???? Mi pewnie też nie wyślecie :/
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Najlepiej napiszcie że nie wyślecie nikomu i basta.....???? Mi pewnie też nie wyślecie :/
Jeśli wszystkie warunki zostały spełnione, to nie ma się czego obawiać i wystarczy czekać na nagrodę.

Pozdrawiam
 
P 0

polpl

Użytkownik
Jakie warunki, oprócz podania danych i zbierania punktów ???? oj żeby Betsafe znowu jakiegoś numeru nie wykręcili...
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Panie Betsafe a dlaczego pracownicy Betsafe nie potrafią uregulować się do tego regulaminu ? napiszę poniżej wymianę zdań z pracownikiem supportu:
Witam,
moja nazwa użytkownika to xxx. Mam pytanie odnośnie mojego konta, gdyż jest ono wykluczone z wszelkich promocji z powodu nadużyć regulaminu. Na waszej stronie zauważyłem konkurs &quot;The Recruiter&quot; i teraz pytanie, Czy jeżeli w tym konkursie wygram jakąś nagrodę to czy będę mógł ją otrzymać czy też zostanę wykluczony ?

Witam,
W związku z naruszeniem naszego regulaminu, został Pan wykluczony z wszelkich promocji organizowanych w naszym serwisie. Tym samym nie jest Pan również, uprawniony do otrzymania nagród w konkursie „Recruiter”.
Pozdrawiam.
Jakub Mielczarek
Support Team
Witam,
Przeczytałem dokładnie regulamin &quot;Recruiter&quot; i nie zauważyłem tam żadnego punktu który by mnie dyskwalifikował do udziału w tym konkursie. Skoro dalej Pan uważa że nie mogę wziąć udziału w tym konkursie, to dlaczego 17 lutego 2010r o godzinie 18:17, otrzymałem wiadomość od [email protected] , który zachęcał mnie do wzięcia udziału ?
Witam,
Zgodnie z wcześniejszą informacją, został Pan wykluczony z wszelkich promocji organizowanych w naszym serwisie. Informujemy również, iż wiadomości promocyjne wysyłane są do wszystkich graczy, którzy podczas rejestracji konta wyrazili chęć otrzymywania takich wiadomości. Jeżeli chciałby Pan, aby Pański adres został usunięty z naszej listy mailingowej, prosimy o przesłanie takiej dyspozycji na adres [email protected] .
Pozdrawiam.
Jakub Mielczarek
Support Team
Witam,
A czy jest jakaś możliwość by móc ponownie uczestniczyć w waszych promocjach ?

Witam,
Zgodnie z informacją przekazaną Panu we wcześniejszej korespondencji, z związku z naruszeniem regulaminu, został Pan trwale wykluczony z udziału w naszych promocjach.
Decyzja ta ma charakter ostateczny i niepodważalny.
Pozdrawiam.
Jakub Mielczarek
Support Team

Z mojego punktu widzenia jest to jasne oszustwo. W regulaminie Recruiter nie ma żadnego zdania o tym że takie osoby jak ja nie mogą uczestniczyć w tym konkursie. Tym bardziej że tutaj trzeba kawałek solidnej pracy wykonać by cokolwiek wygrać. Nałapałem kilkanaście osób znajomych no i dostałem kopa =]
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Jak sam Pan widzi wszelkie informacje zostały już udzielone i nawet Pan nie protestował, że naruszył regulamin korzystania z naszego serwisu.

Od siebie dodać mogę tylko tyle, że The Recruiter jest produktem Betsafe, czyli logiczne, iż jest Pan z niego wykluczony.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Owszem, ale naruszenie regulaminu było półtora roku temu, nie rozumiem dlaczego po takim czasie nie może ulec to &quot;zatarciu&quot;, przecież i wam również zależy aby jak najwięcej osób zarejestrowało się i korzystało z betsafe...
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
no i koło się zamyka.
Swoją drogą nie uważa Pan, że ludzie się zmieniają ? Czy okres półtora roczny, oraz to że od razu przyznałem się do złamania regulaminu nie jest wystarczający by móc w pełni odblokować moje konto w Betsafe ?
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
no i koło się zamyka.
Swoją drogą nie uważa Pan, że ludzie się zmieniają ? Czy okres półtora roczny, oraz to że od razu przyznałem się do złamania regulaminu nie jest wystarczający by móc w pełni odblokować moje konto w Betsafe ?
Tego niestety stwierdzić nie mogę. Niestety również to nie ode mnie zależy... Ja mogę jedynie pomóc na tyle, na ile to jest możliwe na forum, czyli odpowiedzieć na konkretne pytanie. To co się dzieje z kontem użytkownika nie jest zależna ode mnie.
Pozdrawiam!
 
O 0

ostry-45823

Użytkownik
Czyli te nagrody będą wysyłane z Malty czy nie bo ja juz sie pogubiłem ???? ???
Równiez zauważyłem ze jest mozliwosc wymiany nagrody na ekwiwalent pienieżny lecz jest to bardzo zagmatwanie przestawione i sam nie wiem w jakiej sytuacji można wymienić a w jakiej nie...
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Nagrody będą wysyłane. Co za różnica skąd? ????
Co do wymiany nagród na pieniądze, to wszelkie informacje znaleźć można tu: https://recruiter.betsafe.com/terms-of-use/
Zgodnie z tym regulaminem: &quot;Jeśli jedna osoba wygrała już identyczną nagrodę uprzednio (lub tego samego rodzaju), ona, lub on może zgłosić chęć wymiany na gotówkę, lub inną nagrodę tej samej wartości.&quot;
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Nagrody będą wysyłane. Co za różnica skąd? ????

Co do wymiany nagród na pieniądze, to wszelkie informacje znaleźć można tu: https://recruiter.betsafe.com/terms-of-use/

Zgodnie z tym regulaminem: &quot;Jeśli jedna osoba wygrała już identyczną nagrodę uprzednio (lub tego samego rodzaju), ona, lub on może zgłosić chęć wymiany na gotówkę, lub inną nagrodę tej samej wartości.&quot;
Różnica taka że jak wyślą ją z malty to dochodzi opłata za cło i jeszcze vat naliczony przez celników. A jak z Polski, da się tego uniknąć.
 
O 0

ostry-45823

Użytkownik
omg i nie bedzie paczka szła 2 tygodnie ???? Mogłby Pan z supportu przyblizyć jakie są uregulowania dotyczące cła i innych opłat celniczych przy odpowiednich wartosciach paczek na przesyłki z malty ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Cło 2-5% Vat 22% :p Przy wygraniu nagrody za np 5k będziesz musiał pierw zapłacić pierw 1250zł, tylko swoją drogą jestem ciekaw czy później nie będzie np Policją problemów, gdyż nagrode wygrywasz reklamując serwis bukmacherski ????
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Naprawdę wszystkie informacje na temat opłat itd można znaleźć pod linkiem, który podałem już dwukrotnie.
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
Ja miałem ponad 200 osób na Recruiter ale z tego co tu czytam wycofuję się z promowania tego produktu...

BTW. Dziękuje supportowi za blok na GG kiedy się chciałem więcej informacji dowiedzieć....co do recruitera
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Ja miałem ponad 200 osób na Recruiter ale z tego co tu czytam wycofuję się z promowania tego produktu...


BTW. Dziękuje supportowi za blok na GG kiedy się chciałem więcej informacji dowiedzieć....co do recruitera
To nie był służbowy numer GG, więc nie wiem w czym problem. Do dyspozycji jest telefon, adres e-mail i również czat. Bez przesady ????
 
M 6

masterman

Użytkownik
A czy pan Betsafe może powiedzieć kiedy support będzie się kontaktował w sprawie potwierdzenia wygranej ?
I kiedy dokładnie będą wysyłane nagrody tygodniowe? Czy dobrze rozumiem po 10 marca dopiero tak?
 
Do góry Bottom