>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

The Recruiter by Betsafe.com

A 23

adam2173

Użytkownik
Na pewno dla takich osób jak my to jest to nieosiągalne, jednak pewnie jakoś możliwe, bo konkurs jest nie tylko dla Polaków. Warto zauważyć że ten drugi w klasyfikacji ma połowę punktów prowadzącego (ten Alexman zarejestrował się z linka bogge).
 
rexaar 32

rexaar

Użytkownik
Jakiekolwiek i wszystkie podatki, jak również wszelkie opłaty rządowe od nagród muszą być uiszczone przez zwycięzcę. Jeśli Betsafe zostanie zobligowany do zapłacenia jakichkolwiek podatków, lub opłat, zwycięzca jest zobowiązany zwrócić Betsafe wszelkie związane z tym koszty.
Może ktoś mi to wytłumaczyć dokładniej?
Te nagrody wysyłane są z Malty? Czyli jeśli ktoś coś wygra, musi płacić cło czy jakiś inny podatek?
 
rexaar 32

rexaar

Użytkownik
&#39;Przepisy dotyczące korzystania&#39; na dole strony --&gt; Nagrody

@bukszpanns
Widzę, że jesteś 4 w tym tygodniu. Ładnie &quot;spamowałeś&quot; ????
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
w glupim get paid ludzie maja po kilka tysiecy refkow jak ma czesto odweidzana strone i da reklame betsafe to spokojnie mogl tyle nabic
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Pierwszy tydzień za nami, ~75 punktów dawało nagrodę - zakład za 120 złotych. Z tego co wiem, to informacje o wygranej będą wysyłane dopiero pod koniec miesiąca, a same nagrody - się okaże. ????

PS: W tabeli jest chyba błąd, bo dwie osoby są na 10-tym miejscu, a kolejna jest na 11. gdzie powinna być na 12. - tak samo jest nieco niżej, bo dwie osoby są na 16-tej pozycji, a kolejna zamiast na 18-tej to na 17. - nie wiem dokładnie czy to błąd, ale na koniec ta osoba, która w tej chwili zajmuje ostatnie premiowane nagrodą miejsce, może za nie wypaść.
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Nagrody wysyłane są za ten miesiąc 10 marca ???? . Każdego 10 miesiąca są rozsyłane więc gratuluje wszystkim zwycięzcom.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Całkiem nieźle, mam 18 miejsce, ale jeszcze nie dostałem na email żadnych informacji, ciekawe kiedy wyślą tą koszulkę, raczej sprzedam ją na allegro.
 
F 72

filip11

Użytkownik
106 bodajże i kilka punktów z pracujących dla mnie, reklama na stronie i dodawanie tematów na forach, które na to pozwalają oraz kupno reklamy na pewnym forum za symboliczną kwotę.
Teraz też będę się starał i może w miesięcznym rankingu zgarnę już coś cenniejszego.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Kwota bonusu musi być obrócona przynajmniej 25 razy w naszym serwisie bukmacherskim z minimalnym kursem jednego zdarzenia na kuponie wynoszącym 1,50, zanim będzie nim można dowolnie dysponować.

Mam pytanie. Przyjmijmy założenie, że gram same single każdy po kursie 1,5 lub wyższy.... Jak mam rozumieć to, że kwotą bonusu mam obrócić 25 razy?
- Muszą łącznie zagrać 25 takich singli za obojętnie jaką stawkę? (nawet każdy za 50 groszy)?
- Czy muszę zagrać obojętnie ile takich singli byle tylko łączna kwota która postawiłem wynosiła łącznie 125 zł (25 razy 5) ?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Kwota bonusu musi być obrócona przynajmniej 25 razy w naszym serwisie bukmacherskim z minimalnym kursem jednego zdarzenia na kuponie wynoszącym 1,50, zanim będzie nim można dowolnie dysponować.

Mam pytanie. Przyjmijmy założenie, że gram same single każdy po kursie 1,5 lub wyższy.... Jak mam rozumieć to, że kwotą bonusu mam obrócić 25 razy?
- Muszą łącznie zagrać 25 takich singli za obojętnie jaką stawkę? (nawet każdy za 50 groszy)?
- Czy muszę zagrać obojętnie ile takich singli byle tylko łączna kwota która postawiłem wynosiła łącznie 125 zł (25 razy 5) ?
Odpowiedz masz w tym co napisałeś :
kwota bonusu musi być obrócona przynajmniej 25 razy w naszym serwisie bukmacherskim z minimalnym kursem jednego zdarzenia na kuponie wynoszącym 1,50, zanim będzie nim można dowolnie dysponować
Czyli jak Twoja kwota bonusu to 125zł to musisz zagrać 25razy x 125zł lub analogicznie 62,5zł razy x 50 po kursie &gt; 1,50
 
F 72

filip11

Użytkownik
Lecą sobie w kulki, oszukiwali w statystykach:

Przedział
2010.02.01 - 2010.02.28
Punkty w tym miesiącu
149.50
Rekrutowani uczestnicy w tym miesiącu
175
Pozycja w Monthly Leaderboard
24
Score w tym miesiącu (Wstępnie)
310
Wysłałem im to grzecznie i napisali, że ich system jest sprawny i nie dopuszczali faktu, że po prostu może coś szwankować. W końcu zadzwonili do mnie na telefon i gość zaczął mnie najeżdżać, że chcę ich oszukać itp. wypraszam sobie, ciekawe na jakiej podstawie mógł tak do mnie się wyrażać. Support jest bardzo niekompetentny i żałosny, kilka razy odpowiedzieli mi tą samą formułką. W rozmowie telefonicznej gość powiedział do mnie (chyba główny menedżer w Polsce), że nawet gdybym wygrał jakąś nagrodę podejmą kroki abym jej nie dostał. Sam nic nie mogę zrobić przeciwko tak potężnej firmie, ale piszę to tu, aby was ostrzec. Patrzą na nas graczy z góry i tylko z chęcią zarobku kolejnych milionów. Ten konkurs też dostarczy im mnóstwo pieniędzy, a wydane koszty zwrócą i to ze znaczną nawiązką. Nazwali mnie złodziejem, choć na to nie zasługuję, bez żadnych podstaw, nie raczyli nawet zajrzeć na moje konto i sprawdzić czy wszystko gra. Brak mi słów. Niestety prawda jest smutna, tym bardziej, że wcześniej uważałem ich za bardzo dobrego bukmachera.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dam ci dobrą radę, nie gadaj z tymi pachołkami z Pl, tylko pisz do english supoort, opisz całą sprawę. Polacy pracujący w supporcie( nie tylko tu, ale i większości firm) mają to do siebie że utrudniają i uprzykrzają życie swoim rodakom, ja bym na twoim miejscu nawet z nimi nie gadał tylko pisał do englsh, na 100% więcej się dowiesz bo pracują tam w przeciwiństwie do Pl support naprawdę kompetentni ludzie.
pozdrawiam
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
Lecą sobie w kulki, oszukiwali w statystykach:


Przedział
2010.02.01 - 2010.02.28
Punkty w tym miesiącu
149.50
Rekrutowani uczestnicy w tym miesiącu
175
Pozycja w Monthly Leaderboard
24
Score w tym miesiącu (Wstępnie)
310

Wysłałem im to grzecznie i napisali, że ich system jest sprawny i nie dopuszczali faktu, że po prostu może coś szwankować. W końcu zadzwonili do mnie na telefon i gość zaczął mnie najeżdżać, że chcę ich oszukać itp. wypraszam sobie, ciekawe na jakiej podstawie mógł tak do mnie się wyrażać. Support jest bardzo niekompetentny i żałosny, kilka razy odpowiedzieli mi tą samą formułką. W rozmowie telefonicznej gość powiedział do mnie (chyba główny menedżer w Polsce), że nawet gdybym wygrał jakąś nagrodę podejmą kroki abym jej nie dostał. Sam nic nie mogę zrobić przeciwko tak potężnej firmie, ale piszę to tu, aby was ostrzec. Patrzą na nas graczy z góry i tylko z chęcią zarobku kolejnych milionów. Ten konkurs też dostarczy im mnóstwo pieniędzy, a wydane koszty zwrócą i to ze znaczną nawiązką. Nazwali mnie złodziejem, choć na to nie zasługuję, bez żadnych podstaw, nie raczyli nawet zajrzeć na moje konto i sprawdzić czy wszystko gra. Brak mi słów. Niestety prawda jest smutna, tym bardziej, że wcześniej uważałem ich za bardzo dobrego bukmachera.
Skoro support nie umie pomóc to ja pomogę. Więc , masz tylko tyle pkt ponieważ to jest liczba ogolem poleconych z I i II poziomu (z I dostajesz 1pkt od reffa , w II 0,5pkt). Mam nadzieję że lepiej się spisałem od &quot;Supportu&quot; Betsafe.
 
Do góry Bottom