>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

The Recruiter by Betsafe.com

bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Cło 2-5% Vat 22% :p Przy wygraniu nagrody za np 5k będziesz musiał pierw zapłacić pierw 1250zł, tylko swoją drogą jestem ciekaw czy później nie będzie np Policją problemów, gdyż nagrode wygrywasz reklamując serwis bukmacherski ????
Podatek od nagrody wynosi 10% więc proszę nie wprowadzać nikogo w błąd i płaci się go jeśli wartość nagrody wyniesie powyżej 2280zł co jest zapisane w kodeksie polskiego prawa dot. konkursów z nagrodami pieniężnymi czy też rzeczowymi.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Podatek od nagrody wynosi 10% więc proszę nie wprowadzać nikogo w błąd i płaci się go jeśli wartość nagrody wyniesie powyżej 2280zł co jest zapisane w kodeksie polskiego prawa dot. konkursów z nagrodami pieniężnymi czy też rzeczowymi.
Znawca prawa nie jestem ale z doświadczenia wiem że użytkownik Kanas ma racje. Przesyłki o deklarowanej wartości do 150 Euro (ok 200 USD), mogą zostać zwolnione z cła i VAT. Decyzja należy do urzędu celnego. Jeśli paczka idzie jako &#39;gift&#39; z Malty to celnicy mogą (rzadko to robią) nałożyć chyba vat (cła nie bo Malta jest w UE)
 
P 0

polpl

Użytkownik
Tam ciągle te osoby prowadzą (1-3), aż dziwne skąd tyle ludzi mają podejrzana sprawa ???? albo na bank nie sa to Polacy - czy moze to ktos z Was ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Tam ciągle te osoby prowadzą (1-3), aż dziwne skąd tyle ludzi mają podejrzana sprawa ???? albo na bank nie sa to Polacy - czy moze to ktos z Was ????
Pomyśl sobie, administrator takie forum jak te ( a pełno jest ich w internecie), ma ileś tam osób zarejestrowanych, wysyła mailing do każdego z nich, i stąd Ci co prowadzą mają tyle pkt...
Podatek od nagrody wynosi 10% więc proszę nie wprowadzać nikogo w błąd i płaci się go jeśli wartość nagrody wyniesie powyżej 2280zł co jest zapisane w kodeksie polskiego prawa dot. konkursów z nagrodami pieniężnymi czy też rzeczowymi.
Znaffco Polskiego prawa, jeżeli Ci tę nagrodę przyślą z Polski to oczywiście zapłacisz 10%, ale jak wyślą Ci z Malty to będziesz musiał umieścić 22% zapłaty za vat.... Nie wiem jak jest do końca z cłem, oraz tym czy oprócz vatu, będzie trzeba zapłacić jeszcze 10% od wygranej. I swoją drogą jestem również ciekaw, jak opodatkować nagrodę od serwisu bukmacherskiego u którego granie jest zakazane przez prawo polskie ???? No ale nie do mnie te pytanie, jeżeli jest jakiś &quot;hazardowy&quot; prawnik na tym forum, niech się wypowie ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
W tej sprawie możemy kontaktować się jedynie z właścicielem konta, a jemu wszystkie informacje zostały udzielone.

Nie możemy na publicznym forum wypowiadać się na temat spraw pomiędzy Betsafe a klientem.
Jakie to wygodne... :zoltakartka:

Swoją drogą - po co brać udział w takich &quot;promocjach&quot;:confused: i bawic się w łancuszki szczęścia. Nie mówiąc o tym że za samo polecenie tylu osób u innego buka byłoby bardziej dochodowe (chyba... sam nie spamuje znajomych więc się nie orientuje dokładnie)
 
P 0

polpl

Użytkownik
Mailing raczej nie ma takiej siły ciągle - na początku tak ale nie przez trzeci tydzień po 400 czy 300 punktów łapać codziennie :p
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Mailing raczej nie ma takiej siły ciągle - na początku tak ale nie przez trzeci tydzień po 400 czy 300 punktów łapać codziennie :p
Sam puściłem mailing i wiem jak bardzo może być skuteczny... tymbardziej że w tym konkursie osoby które nałapały po 1000 osób pracujących na nich, nie muszą teraz już nic robić, tylko patrzeć jak inni na nich pracują...
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Jakie to wygodne... :zoltakartka:

Swoją drogą - po co brać udział w takich &quot;promocjach&quot;:confused: i bawic się w łancuszki szczęścia. Nie mówiąc o tym że za samo polecenie tylu osób u innego buka byłoby bardziej dochodowe (chyba... sam nie spamuje znajomych więc się nie orientuje dokładnie)
Nie wygodne, tylko konieczne. Zanim zaczniecie osądzać nas, zapytajcie zainteresowanego dlaczego NAPRAWDĘ nie może zdobyć u nas nagrody.
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
batsafe mam pytanko

jak wyglada obrot tymi wygranymi 120zl w rekruterze ???
O ile się nie mylę to jest to FREEBET czyli bez obrotu. Stawiasz 120 zł np ako 2 wygrywasz 240 wraz ze stawką ale zysk wynosi 120zł i przechodzi Ci to do Prawdziwych Pieniędzy,więc nie jest to bonus jest to już twoja kasa a FREEBET znika
 
rexaar 32

rexaar

Użytkownik
Your winnings will be sent out from the 10th the following month. Please get back to us with the address you want us to send the prize to. Also, please include questions, if you have any, in your email to [email protected] .
Wygrałem 120zl freebet i mam im wysłać na maila wszystkie swoje dane (imię, nazwisko, adres)? Wysyłać im też nazwę/id konta na betsafe.com (w końcu wygrałem freebet&#39;a...)?
 
rexaar 32

rexaar

Użytkownik
O rzeczywiście też mam już 120zł ;)
I będzie jeszcze następne za ten miesiąc.
W następnym miechy celuje w coś lepszego...
 
H 0

hektor

Użytkownik
Pytanie do osób które wygrały coś innego niż bon 120 zł albo koszulkę. Czy ktoś się z Wami już w jakikolwiek sposób kontaktował odnośnie wysyłki nagrody ?
 
Do góry Bottom