>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tenis ziemny - mężczyźni - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Natomiast ja na jutro mam ciekawy dubelek w Bet365.
Giraldo - Harrison 2 @ 1,50
Zacznijmy może od tego, ze Santiago w tym roku rozegrał tylko 2 mecze na trawie, niestety jak dla niego oba przegrał, wprawy jako takiej nie ma do tej nawierzchni, jedynie treningi. Patrząc także na jego wyniki z ostatnich 2 lat to na trawie wygrał tylko 3 mecze, ze słabszymi rywalami. Kolumbijczyk nie ma co się chwalić grą na &quot;grassie&quot;. Natomiast Amerykanin dobrze spisywał się na trawie. Doszedł do ćwierćfinału w Eastbourne, W Newport do III rundy, a na Wimbledonie przegrał z Djokoviciem w 2 rundzie. Harrison młody utalentowany tenisista, będzie wielka presja, ale mimo wszystko sądzę, że sobie poradzi ;)
Nalbandian - Tipsarević 2 @ 1,50
Kolejny typ na jutro z nieco krótsza analizą. Tipsarević jest w mega formie, ostatnio na cegle wygrał 1 turniej, w 2 przegrał w finale. Odpoczywał kilka dni, poświęcając czas na trening. Nalbandiana pokonał na tych samych kortach miesiąc temu aż 3:0. Nalbandian od porażki na Wimbledonie nic nie pograł oficjalnie, więc innego wyniku jak wygrana Tipsy nie widzę ;)
@@@ 2,25
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
ArQuisek naprawdę ciekawe typy, też ja biorę, do tego dorzucam jeszcze chyba Isner+Del Potro+Muller+Almagro+Seppi. Myślę że typy te są naprawdę fajne, do tego jak ktoś lubi taśmy to wyjdzie ako z Harrisonem i Tipsą ponad @6
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Witam,
O meczu Harrisona, Tipsara i Seppiego zostało już napisane co istotniejsze, dodam od siebie że popieram te typy i sam je zagram. Od siebie dodam jeszcze spotkanie :
Yen-Hsun Lu vs Jaziri Malek @ 1.30 ⛔
Ostatnio Pana Lu widziałem na trawie w Londynie, gdzie odprawił między innymi Karlovica i Tipse , po czym zkreczował w meczu z Cilicem. Zaprezentował się tam bardzo dobrze, potem w Eastbourne pogonił Benneteau i odpadł dwukrotnie z Harrisonem, najpierw w w/w turnieju, a potem w Wimbledonie. Wydaje mi się że spokojnie poradzi sobie z takim zawodnikiem jak Malek.
pzdr !
edit: Uważałbym na Almagro, jego ostatnie występny nie napawają optymizmem , a Troicki to nie byle kto. Myślę na trawie Hiszpan wcale nie będzie miał łatwo, no bet jak dla mnie.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
A co myślicie panowie o meczu, Lukas Lacko - Philipp Petzschner ? oczywiście Niemiec faworytem, na trawce czuję się jak ryba w wodzie.. myślę, że można go spokojnie stawiać jak uważacie ? Kurs na niego też nie jest najgorszy.. 1.60
Ja to myślę tak by jutro postawić: Seppi, Petzschner i Tipsarevic..
Nie zapomnijcie proszę panowie, że Harrison, przegrał mecz z Giraldo.. ale na pewno będzie chciał zmienić swoją ostatnią porażkę z nim i poskromić go zwycięstwem.. ale łatwo mieć na pewno nie będzie aczkolwiek, powinien wygrać..
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Fleming, C/Hutchins, R - Benneteau, J/Gasquet, R 2,20

Ten kurs to chyba jakiś żart. Nie wiem czmu tak oceniają buki, Francuzi to przecież ani na DC razem nie grają ani na turniejach, po prpstu mogą zagrać na IO i to wykorzystali. W tamtym sezonie dwa starty, jeden wygrany mecz nie ma o czym mówić. Anglicy super zgrana para nie wyszedł im Wimbledon ale to na własne życzenie, prowadzili 2:0 zeby przegrać 2:3. Teraz mogą szybko się zrewanżowac swoim kibica, pierwsza runde mogą przejśc spokojnie, dla mnie są zdecydowanymi faworytami.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Santiago Giraldo - Ryan Harrison @ 1,6 Tobet ⛔ [7/5 6/3]
Pojawiła się już analiza do tego meczu, ale ja kieruję się nieco innymi motywami stawiając na Harrisona. O ile może było się zastanawiać dlaczego Kolumbijczyk wziął udział w challengerze w swoim kraju mając do wyboru trzy relatywnie słabo obsadzone turnieje na europejskiej mączce, to kolejne jego mecze odsłaniały coraz więcej w tej kwestii. Sam fakt że z graczami jak Kirche i Campozano zawodnik z TOP 50 musiał na swoim terenie męczyć się w czterech tie-breakach mówi sam za siebie. Porażka kilka dni później z Janem Hernychem uświadomiła szerszej publice, że z dyspozycją Giraldo nie wszystko jest OK. I choć do jego wyników na trawie zastrzeżeń mieć nie można, to trawa przy SW19 nie jest oczywiście jego naturalnym siedliskiem. Inaczej jest w przypadku Amerykanina, który od początku swojej profesjonalnej kariery sezon na trawie wydłuża do maksymalnych rozmiarów. Osiąga na niej solidne wyniki, w tym roku też pograł na niej sporo. Myślę, że powinien być stawiany w tym meczu w roli znacznego faworyta, czego kurs 1.6 nie pokazuje i dlatego go pobieram.

David Nalbandian - Janko Tipsarevic @ 2,70 Pinnacle ⛔ [3/6 4/6]
Grali w tym roku trzy razy. W Miami i Indian Wells podzielili się zwycięstwami. Grali także ponad miesiąc temu na tej samej wimbledońskiej trawie. Tipsarevic wygrał w trzech setach i naturalnym wydaje się, że ten mecz powinien być wyznacznikiem sił w tym matchupie. Wspomniane spotkanie było jednak bardziej zacięte niż wskazuje wynik (6/4 7/6 6/2). Tipsarevic zagrał znakomicie, szczególnie w najważniejszych momentach meczu. Są podstawy by sądzić, że jutro nie pójdzie mu już tak dobrze. W ostatnich tygodniach rywalizował w turniejach na mączce, a zmiana nawierzchni nigdy nie jest łatwa (szczególnie w tak ekstremalnym przypadku jak z cegły na trawę). Dodatkowo trochę się Janko rozregulował. Nawierzchnia ziemna nigdy nie była jego ulubioną, ale mecze z rywalami jak Phau czy Fischer Serb zwykł wygrywać znacznie łatwiej niż robił to w Stuttgart i Gstaad. Dochodziły też sygnały, że serwis nie daje mu ostatnio tak wielu łatwych punktów.
Wszystko to działa to na niekorzyść Tipsarevica w jutrzejszym meczu, ale nie może przesłaniać tego jak znakomitym jest tenisistą. Jeszcze rok temu mógł tylko pomarzyć to TOP 10 będąc notowanym w trzeciej dziesiątce rankingu. Teraz regularnie odgrywa znaczące role w turniejach w których występuje, w tym sezonie tylko jeden raz przegrał swój pierwszy mecz w turnieju. Krótko mówiąc wykorzystuje swój potencjał w 100% i nawet jeśli w jego tenisowym rzemiośle pojawiły się turbulencje to wciąż jest piekielnie groźny, nawet w starciu z finalistą Wimbledonu. W tym meczu daję mu minimalnie większe szanse na zwycięstwo, dlatego też zagram przeciwko niemu po bardzo atrakcyjnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Obserwuję jakąś niezrozumiałą sytuację odnośnie naszego eksportowego debla, tj. Frytka/Matka. Z jednej strony traktuje się ich jako nadzieję medalową, a z drugiej nagłówki prasowe czy też nawet reakcje forumowej społeczności &quot;ciężkie losowanie&quot;. A jak dla mnie, to oni mogli trafić dużo ciężej. Dużo. Nie oszukujmy się, i nie róbmy nagle z Hiszpanów wybitnych deblistów, tylko po to, by usprawiedliwiać ewentualną porażkę. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że forma Polaków na trawniku w tym roku to tragedia, przegrywali z kim popadnie, ale z ich wypowiedzi wynika, że na IO mobilizacja jest podwójna. Ferrer debla gra incydentalnie, nie ma zgrania z Felą, i na pewno za tego debla nie będą umierać. Oczywiście czysto sportowo (deblowo) nasi są jakąś długość przed Hiszpanami, kurs dla mnie zdecydowanie przesadzony ~@1,85 i z czystym sumieniem polecam.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Krzysio masz 100% racji. Gra dwóch singlistów, z tego drugi praktycznie debla omija kiedy tylko może. Lopz warunki ma do debla ale nic szczególnego nie gra. Nasi muszą się przełamac, nie wygrać meczu na grassie w tym roku to będzie nie mały wstyd. Mam nadzieje, że nasi nadzą rade myśle, ze to od nich zależy i tylko od nich...
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Panowe czy będą streamy z innych kortów oprócz centralnego ? Bo jak narazie to ja widzę tylko, z kortu centralnego, a jak wiemy na Wimbledonie z większosci szło podejrzeć mecze. Dzisiaj na 11 gra Kubot, poza tym Tipsar gra na 1 i tez jak narazie nie widze streamow do tych meczy no i Ula dzisiaj gra na 17. Jak ktoś ma jakies info to niech tutaj wrzuci.

dzięki wamosss, ale narazie na tej stronce też tylko są dodane transmisje z centralnego.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Niestety w przeciwienstwie do Wimbledonu na IO transmisja będzie jedynie z kortu centralnego. Sam jestem w szoku, no ale niestety takie są fakty...
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Powaliło ich ? Przecież na centralnym w pierwszych rundach są najbardziej nudne mecze, gdzie jakiś mistrz gra z ogórem i leje go, aż szkoda czasu na oglądanie a tym bardziej obstawianie po kursie 1.08. Jezeli to prawda to dla mnie igrzyska tenisowe wlasnie sie zakonczyly bo nie mam w zwyczaju grac niczego w ciemno bez obejrzenia meczu.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Prawda jest taka, że w takim turnieju nie wygrywa tenisista lepszy tylko ten, która ma więcej ,,jaj&quot;. Przykładem tego jest np. mecz Harrison-Giraldo, ktoś pisał że Kolumbijczyk rozegrał tylko kilka meczów na trawie ale co z tego, skoro Harrison to młokos i po prostu się spalił. Przewiduje, że gwiazdor Verdasco polegnie dziś z Istominem ponieważ Hiszpan nie wytrzyma wojny nerwów.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Prawda jest taka, że w takim turnieju nie wygrywa tenisista lepszy tylko ten, która ma więcej ,,jaj&quot;. Przykładem tego jest np. mecz Harrison-Giraldo, ktoś pisał że Kolumbijczyk rozegrał tylko kilka meczów na trawie ale co z tego, skoro Harrison to młokos i po prostu się spalił. Przewiduje, że gwiazdor Verdasco polegnie dziś z Istominem ponieważ Hiszpan nie wytrzyma wojny nerwów.
Ta prawda, o której piszesz nie jest wcale taka oczywista. Owszem, faworytem przed spotkaniem był Amerykanin, a mecz zweryfikował wszystko, po prostu Harrison miał słabsze momenty i Giraldo to wykorzystał. Ale nie widzę szans dla niego w kolejnym spotkaniu.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ivan, Ivan.. choć graczem jest dość nieprzewidywalnym i często potrafiącym zawieść na całej lini, tak zdarzają mu się na prawdę bardzo dobre rezultaty. Być może spowodowane jest to niezbyt regularną formą niż kwestią braku chęci. Aktualnie przegrał 5 meczów z rzędu, ale tym nie ma się tutaj większego sensu wzorować, ponieważ Olimpiada to już wyższa półka i tutaj tak na prawdę poza umiejętnościami w głównej mierze liczy się to ,co dany zawodnik ma &quot;w głowie&quot;. Ivan na pewno nie należy do tenisistów, którzy łatwo się poddają i często pokazał ,że potrafi utrzymać fason do samego końca. Dziś w pierwszej rundzie zdecydowanie pod górkę, bowiem po drugiej stronie Del Pony i nie bez powodu jest tak jasnym faworytem w tym starciu. Obaj nieźle serwują, szczególnie uwagę trzeba zwrócić tutaj na Dodiga, który swoim serwisem potrafi dyktować warunki do samego końca (vide. zwycięstwo z Nadalem rok temu czy z Tsongą miesiąc temu własnie na trawie). Typ jest bardzo ryzykowny, ale jak już pisałem - tutaj wiele czynników będzie zależeć przedewszystkim od motywacji czy trzeźwego umysłu graczy na korcie i sądze, że Dodig po tych kilku porażkach i od ostatniego meczu z Kubotem odpowiednio przygotował się mentalnie do tej Olimpiady i godnie powalczy jak równy z równym w barwach swojego kraju z Argentyńczykiem. Spodziewam się wyrównanego meczu.

Ivan Dodig - Juan Martin Del Potro @ 9,80 Pinnacle
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Pierwsze dni takich imprez lubią obfitować w niespodzianki , dzisiaj zdarzyły się w postaci Berdycha, w mojej opinii Lu oraz faworyzowanego Harrisona i Jużnego. Kursy może nie były jakoś szalenie wysoki na underdogów , może za wyjątkiem Darcisa , ale akurat nie szukałbym niespodzianki w w/w meczach. Natomiast skoro już o tym i gdzie takowej mógłbym szukać, to właśnie w postaci meczu Dodiga i Del Potro, od biedy jak już to Wawrinka i Bellucci , ale faktycznie największe szanse u Chorwata ????
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Pierwsze dni takich imprez lubią obfitować w niespodzianki , dzisiaj zdarzyły się w postaci Berdycha, w mojej opinii Lu oraz faworyzowanego Harrisona i Jużnego. Kursy może nie były jakoś szalenie wysoki na underdogów , może za wyjątkiem Darcisa , ale akurat nie szukałbym niespodzianki w w/w meczach. Natomiast skoro już o tym i gdzie takowej mógłbym szukać, to właśnie w postaci meczu Dodiga i Del Potro, od biedy jak już to Wawrinka i Bellucci , ale faktycznie największe szanse u Chorwata ????
Ja bym Chorwatowi nie dawał najmniejszych szans na zwycięstwo. Wprawdzie ma mocny serwis, ale z jego stabilnością to jest krucho. Jedno dobre zagranie, a następnie 2-3 proste, czasem głupie błędy. A tak żadnego meczu wygrać się nie da. A ostatnio Dodig jest na równi pochyłej...
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Dzisiaj wielki lament: czarny dzien dla polskiego tenisa itd. A tak naprawde kto sie spodziewal ze Lukasz dzisiaj wygra? Tym bardziej ze grali z Dimitrovem tydzien temu i gladko przegral. W 2 secie prowadzil 5:2 i mial setowki -ale to co zawsze slaba psychika. Co do Fyrstenbergow moga zagrac wspaniale i z kazdym wygrac ale to samo im sie zdarza w druga strone. Porazka w takim stylu im ujmy nie przynosi wiec nie wiem po co ten zal. Stalo jak sie stalo nie ma co plakac. Zostala jeszcze Agniesia- moze jakis braz...


Jutro na Baghdatisa, Kerber, Raonic co da kurs kolo 2
 
Do góry Bottom